0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити з української мови 4 клас

-10% Буду мову я вивчати 4 клас Робочий зошит з української мови Для шкіл з рос. мовою навчання Тимченко Л. Вид-во: Ранок
Зошит призначений для організації роботи учнів 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання. Відповідає програмі з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. Посібник допоможе ефективно засвоїти курс української мови, оскі..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Грамотійко Зошит 4 клас Навчаємось писати грамотно Воскресенська Н., Воскресенська К. Вид-во: Ранок
Навчальний матеріал (автор Воскресенска Н.О.), запропонований у серії посібників «Грамотійко», покликаний сприяти виробленню в учнів 2—4 класів орфографічних та пунктуаційних умінь і навичок, відповідає вимогам чинної програми з української мови для загальноосвітніх ¬навчальних закладів. У посі..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Зошит для списування 3 клас Харченко О. Ю. Вид-во: Основа
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати. Казко..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з розвитку писемного мовлення 4 клас Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально­методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори Захарійчук М. Д., Мовчун А. І.). Для учнів, учителів, батьків, методистів. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з української мови 4 клас Джемула Г. П. Вид-во: Генеза
  Допомагаємо четвертокласникам в опануванні української мови. Пропонуємо вправи на закріплення знань і формування правописних умінь. Учимо спостерігати за мовними явищами й формуємо відчуття слова.   ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Кольорові стежки Зошит з розвитку зв'язного мовлення 4 клас До підручника М.Захарійчук - Решетуха Т., Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення. Його вміст повністю відповідає оновленій програмі (серпень 2016 р.) з української мови для 4 класу.    Для учнів 4 класу, вчителів, батьків. ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Мандрівка зі словом Зошит з розвитку зв'язного мовлення 4 клас До підручника М. Вашуленка - Решетуха Т., Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит до підручника «Українська мова : підруч. для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл. з навчанням українською мовою / М. С. Вашуленко, С. Г. Дубовик, О. І. Мельничайко / за ред. М. С. Вашуленка. - К.: Видавничий дім «Освіта», 2015. - 192 с.: іл.» призначений для використання ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Навчаємось висловлюватися Українська мова 4 клас Вашуленко М., Дубовик С. Вид-во: Освита
Зміст зошитів «Навчаємось висловлюватися. Українська мова. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з української мови для початкової школи. Навчальні посібники є важливим складником навчально-методичного комплекту з української мови для 2–4 класів. Основна його мета — формувати в молодши..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Паростки 4 клас Майстер-клас із написання есе Решетуха Т., Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для роботи на уроках української мови / розвитку зв'язного мовлення у 4 класі. Він містить систему підготовчих вправ до усного складання есе, що передбачено оновленою програмою з української мови, затвердженою МОН України у 2016 році.    Для учнів 4 к..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Подружися зі словом Зошит з розвитку мовлення 4 клас Оновлена програма Пономарьова К. І. Вид-во: Генеза
Пропонуємо завдання для всіх видів перевірок. Сприяємо формуванню в учнів умінь складати й записувати розповідь, опис, міркування, створювати діалог, писати різні види переказів. Навчаємо школярів у письмовій формі висловлювати свої думки. Створюємо ігрову атмосферу на урока..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Робочий зошит з української мови 4 клас Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з української мови, 4 кл. Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Видавничий дім «Освіта» Робочий зошит з української мови для 4 класу, що є складовою НМК, містить різноманітні вправи, ігрові завдання, ілюстрації, зразки виконання робіт, довідки тощо. Дасть змогу заощадити час на ур..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Робочий зошит з української мови 4 клас Частина 1 Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун). Для учнів, учителів, батьків, методистів. ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Робочий зошит з української мови 4 клас Частина 2 Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун). Для учнів, учителів, батьків, методистів ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Робочий зошит Українська мова 4 клас До підручника М.Вашуленка та ін. - Данилко О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зміст зошита відповідає чинній програмі з української мови і підручнику Українська мова: підруч. для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл. з навчанням укр. мовою / М. С. Вашуленка, С. Г. Дубовик, О. І. Мельничайко / за ред. М. С. Вашуленка. — К. : ВД «Освіта», 2015. Зошит призначений..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Робочий зошит Українська мова 4 клас До підручника М.Захарійчук, А.Мовчун - Данилко О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зміст зошита відповідає чинній програмі з української мови і підручнику Українська мова : підруч. для 4 кл. загальноосвітн. навч. закл. з навч. укр. мовою / М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун. — К. : Грамота, 2015. Зошит призначений для формування в четвертокласників мовних знань та..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.