0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити з української мови 4 клас

-10% Зошит для списування 3 клас Харченко О. Ю. Вид-во: Основа
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати. Казко..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з розвитку писемного мовлення 4 клас Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально­методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори Захарійчук М. Д., Мовчун А. І.). Для учнів, учителів, батьків, методистів. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з української мови 4 клас Джемула Г. П. Вид-во: Генеза
  Допомагаємо четвертокласникам в опануванні української мови. Пропонуємо вправи на закріплення знань і формування правописних умінь. Учимо спостерігати за мовними явищами й формуємо відчуття слова.   ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Кольорові стежки Зошит з розвитку зв'язного мовлення 4 клас До підручника М.Захарійчук - Решетуха Т., Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення. Його вміст повністю відповідає оновленій програмі (серпень 2016 р.) з української мови для 4 класу.    Для учнів 4 класу, вчителів, батьків. ..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-11% Навчаємось висловлюватися Українська мова 4 клас Вашуленко М., Дубовик С. Вид-во: Освита
Зміст зошитів «Навчаємось висловлюватися. Українська мова. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з української мови для початкової школи. Навчальні посібники є важливим складником навчально-методичного комплекту з української мови для 2–4 класів. Основна його мета — формувати в молодши..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Подружися зі словом Зошит з розвитку мовлення 4 клас Оновлена програма Пономарьова К. І. Вид-во: Генеза
Пропонуємо завдання для всіх видів перевірок. Сприяємо формуванню в учнів умінь складати й записувати розповідь, опис, міркування, створювати діалог, писати різні види переказів. Навчаємо школярів у письмовій формі висловлювати свої думки. Створюємо ігрову атмосферу на урока..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Робочий зошит з української мови 4 клас Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з української мови, 4 кл. Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Видавничий дім «Освіта» Робочий зошит з української мови для 4 класу, що є складовою НМК, містить різноманітні вправи, ігрові завдання, ілюстрації, зразки виконання робіт, довідки тощо. Дасть змогу заощадити час на ур..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Робочий зошит з української мови 4 клас Частина 1 Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун). Для учнів, учителів, батьків, методистів. ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Робочий зошит з української мови 4 клас Частина 2 Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально-методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори М. Д. Захарійчук, А. І. Мовчун). Для учнів, учителів, батьків, методистів ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-10% Тренажер з української мови 4 клас Оновлена програма Айзацька Н. І. Вид-во: Освіта
Навчальні посібники «Тренажер з української мови. 2-4 кл.» укладено відповідно до оновленої програми з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів. Тренажери містять по 24 практичні роботи, розраховані на два варіанти. Кількість завдань варіюється від двох до чотирьох — залежно від ..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-10% Тренажер правопису 4 клас Формування графічних та орфографічних навичок Прищепа О.Ю. Вид-во: Освіта
Посібники «Формування графічних та орфографічних навичок. Тренажер правопису» призначені для закріплення правописних умінь і графічних навичок письма, визначених програмою 2016 року для учнів 1-4 класів. Завдання посібників розроблені з метою закріплення умінь правопису, визначених програмою, роз..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-11% У світі рідного слова Зошит із розвитку мовлення 4 клас Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Вид-во: Освіта
У світі рідного слова, 4 кл. Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Зошит із розвитку мовлення Видавничий дім «Освіта» Зошит із розвитку мовлення «У світі рідного слова», що є складовою НМК з української мови для 4 класу, призначений для організації роботи на уроках розвитку мовлення. Містить ..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-12% Я дослідник Робочий зошит учня 4 клас (математика, природознавство, українська мова) Твердохвалова І. А. Вид-во: Освіта
Навчально-методичні комплекти «Розвиток навичок дослідницької діяльності учнів. 2-4 кл.» містять робочий зошит для учнів та методичний посібник для вчителя, які укладено відповідно до оновлених програм для загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням нових критеріїв оцінювання. Проаналізува..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.