0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити з природознавства 4 клас / Рабочие тетради по природоведению 4 класс

-11% Зошит друга природи 4 клас Оновлена програма Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Зошит друга природи, 4 кл. Автор: Грущинська І.В. Робочий зошит з природознавства Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Зошит друга природи» є складовою НМК з природознавства для 4 класу. Робочий зошит вміщує у себе матеріали для всіх уроків природознавства у 4 класі, які назива..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Зошит з природознавства 4 клас До підручника І.Грущинської - Андрусенко І. Вид-во: Генеза
Перевіряємо предметні компетентності. Пропонуємо різноманітні типи завдань, що відповідають змісту підручника й оновленій програмі. Уміщуємо календар погоди й тестові завдання для тематичного контролю. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з природознавства 4 клас Оновлена програма Гільберг Т. Г., Сак Т. В. Вид-во: Генеза
Розвиваємо природознавчі компетентності. Здійснюємо поточний контроль навчальних досягнень. Уміщуємо вкладку з тестовими завданнями за всіма навчальними темами для контролю та самоконтролю навчальних досягнень школярів. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Мої проекти Робочий зошит 4 клас Тагліна О., Іванова Г. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник призначений для учнів 4 клаcів загальноосвітніх навчальних закладів і входить до складу навчально-методичного комплекту «Мої проекти». Робочий зошит допоможе учням навчитися виконувати проекти самостійно або у групі, ознайомить з етапами роботи над проектом, із тим, як збира..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-10% Навчальні проекти та практичні роботи з природознавства 4 клас Ємельяненко О., Кіндій І Вид-во: Генеза
Допомагаємо вчителеві ефективно організувати й реалізувати на практиці всі передбачені оновленою програмою практичні роботи та навчальні проекти. Включаємо інструкції з виконання завдань і рекомендації щодо реалізації проектів. Подаємо тестові завдання та місце для оформлення резу..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Рабочая тетрадь Природоведение 4 класс К учебнику И.Грущинской - Жаркова И., Мечник Л. Изд-во: Підручники і посібники
   Тетрадь с печатной основой составлена в соответствии с обновленной действующей учебной программой по природоведению и учебником Грущинская И.В. Природоведение: учебник для 4 кл. общеобразоват. учеб. завед. С обучением на русском языке/ И. В. Грущинская  — К. : Видавничий дім «Ос..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-11% Робочий зошит Природознавство 4 клас До підручника І.Грущинської - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит із друкованою основою укладений відповідно до чинної програми з «Природознавства» та підручника Грущинська І. В. Природознавство: підруч. для 4 кл. загальноосвіт. навч. закл. / І. В. Грущинська. - К.: Видавничий дім «Освіта», 2014. Зошит містить завдання на відтв..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-11% Робочий зошит Природознавство 4 клас До підручника І.Грущинської - Хитра З. М. Вид-во: Освіта
Пропоновані навчальні посібники «Природознавство. Робочий зошит, 1-4 кл.» укладено відповідно до оновленої програми з природознавства та підручників І. В. Грущинської. Зошити містять цікаві завдання на відтворення та закріплення знань, тренувального і дослідницького характеру, вправи на розвиток ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Робочий зошит Природознавство 4 клас До підручника І.Жаркової, Л.Мечник - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит із друкованою основою складений відповідно до оновленої чинної програми з «Природознавства» та підручника «Природознавство : підруч. для 4-го класу загальноосвіт. навч. закл. / І. Жаркова, Л. Мечник. — Тернопіль : Підручники і посібники, 2015». Зошит містить завдання ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Робочий зошит Природознавство 4 клас До підручника Т.Гільберг, Т.Сак - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит із друкованою основою укладений відповідно до оновленої чинної програми з «Природознавства» та підручника Гільберг Т. Г. Природознавство : підруч. для 4-го кл. загальноосвіт. навч. закл. / Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак. — К. : Генеза, 2014.  Зошит містить завдан..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Робочий зошит учня Природознавство 4 клас Інтегровані уроки Грущинська І., Хитра З. Вид-во: Освіта
Навчальний комплект складається з робочого зошита для учнів та методичного посібника для вчителів. У ньому подано орієнтовний зміст 20 інтерованих уроків та письмові завдання для учнів. Зошит допоможе цікаво та різнобічно вивчати природу і навколишній світ та робити власні відкриття. Учень отри..
32 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-11% Тетрадь друга природы 4 класс Обновленная программа Грущинская И. В. Изд-во: Освита
Тетрадь друга природы, 4 кл. Автор: Грущинская И. В. Рабочая тетрадь по природоведению Видавничий дім «Освіта» Навчальник пособие «Тетрадь друга природы» является составляющей комплекта по природоведению для 4 класса общеобразовательных учреждений с обучением на русском языке. Рабоча..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-12% Я дослідник Робочий зошит учня 4 клас (математика, природознавство, українська мова) Твердохвалова І. А. Вид-во: Освіта
Навчально-методичні комплекти «Розвиток навичок дослідницької діяльності учнів. 2-4 кл.» містять робочий зошит для учнів та методичний посібник для вчителя, які укладено відповідно до оновлених програм для загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням нових критеріїв оцінювання. Проаналізува..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.