0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити з літературного читання 4 клас

-12% Вчуся бути читачем Літературне читання 4 клас Безкоровайна О. В. Вид-во: Освіта
Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи та схвалені для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
Золотий віночок Учуся працювати з текстом 4 клас Зошит Агаркова І. П. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-12% Зошит з літературного читання 4 клас Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Перевіряємо засвоєння учнями змісту художніх творів, уміщених у підручнику. Пропонуємо ігрові завдання, завдання на дії за аналогією, за зразком, на виокремлення головного, узагальнення. Спонукаємо дитину до виявлення власних творчих здібностей. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Робочий зошит Літературне читання 4 клас Коченгіна М. Вид-во: Ранок Російська мова навчання
Зошит містить навчальні вправи до підручника «Літературне читання» для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою (автори Коченгіна М. В., Коваль О. А.). Завдання зошита призначені для повторення і закріплення матеріалу підручника, а також творчих можливостей діте..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Робочий зошит Літературне читання 4 клас Коченгіна М. Вид-во: Ранок Українська мова навчання
Зошит містить навчальні вправи до підручника «Літературне читання» для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів (автори Кочегіна М.В., Коваль О.А.). Завдання зошита призначені для повторення і закріплення матеріалу підручника, а також творчих можливостей дітей. Пропоновані в зошиті вправи з..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Робочий зошит Літературне читання 4 клас Мартиненко В. О. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з літературного читання, як складова НМК, розширює та поглиблює програмовий матеріал. У ньому міститься методично продумана система завдань і запитань для вдосконалення читацьких умінь учнів самостійно працювати з різножанровими творами, дитячою книжкою, розвитку навички вголос і мо..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Читайко 3, 4 класи Робочий зошит до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Оновлена програма Шевченко К. М., Щербак Г. В. Вид-во: Ранок
Зошит відповідає оновленій програмі і складений відповідно до хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноманітні види робіт із текстом спрямовані ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% Читайлик Робочий зошит з літературного читання 4 клас До підручника В.Науменко - Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит із друкованою основою складений відповідно до оновленої програми з «Літературного читання». Він містить мовно-логічні та творчі завдання до текстів творів, уміщених у підручнику «Літературне читання» (Науменко В. О., К: Генеза, 2015), вправи для розвитку зв’язного мовлення..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Читайлик Робочий зошит з літературного читання 4 клас До підручника О.Савченко - Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит із друкованою основою укладений відповідно до чинної програми з «Літературного читання» та підручника Савченко О. Я. Літературне читання : підруч. для 4 кл. / О. Я. Савченко. — К. : «Освіта», 2015. Він містить мовно-логічні та творчі завдання до текстів творів, у..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-12% Читацький щоденник 4 клас Наумчук В., Наумчук М. Вид-во: Підручники і посібники
   Навчальний посібник допоможе дитині систематизувати свої враження від прочитаних творів, глибше розуміти їх зміст, а вчителям і батькам – здійснювати контроль за процесами читання.    Для учнів, учителів, вихователів груп продовженого дня, батьків. ..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.