0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-12% Вчуся бути читачем Літературне читання 4 клас Безкоровайна О. В. Вид-во: Освіта
Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи та схвалені для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Зошит друга природи 4 клас Оновлена програма Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Зошит друга природи, 4 кл. Автор: Грущинська І.В. Робочий зошит з природознавства Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Зошит друга природи» є складовою НМК з природознавства для 4 класу. Робочий зошит вміщує у себе матеріали для всіх уроків природознавства у 4 класі, які назива..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Зошит з інформатики 4 клас До підручника Корнієнко М. М. Оновлена програма - Антонова О. П. Вид-во: Генеза
Формуємо й перевіряємо предметні компетентності за допомогою різноманітних і різнорівневих типів завдань. Пропонуємо різноманітні типи завдань. Формуємо уявлення учнів про основні поняття інформатики на основі їхнього життєвого досвіду. Продовжуємо розвивати початкові навичк..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Зошит з інформатики 4 клас Коршунова Н. В. Вид-во: Генеза
Допомагаємо оптимально організувати навчальний процес. Пропонуємо різнорівневі завдання. Уміщуємо вправи на розвиток логічного мислення. Сприяємо впевненому використанню комп’ютера в навчанні й повсякденні. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит з англійської мови 4 клас Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. (для спец. шкіл)  Вид-во: Генеза
Сприяємо формуванню у школярів комунікативної компетенції. Пропонуємо робочий зошит, структурований за тематичним принципом. Оптимально формуємо систему вправ і завдань – від мовних до творчих. Вчимо учнів правильно писати вивчені слова, вживати в мовленні вивчені граматичні..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з англійської мови 4 клас Несвіт А. Вид-во: Генеза
Сприяємо формуванню у школярів комунікативної компетенції. Пропонуємо робочий зошит, структурований за тематичним принципом. Оптимально формуємо систему вправ і завдань – від мовних до творчих. Вчимо учнів правильно писати вивчені слова, вживати в мовленні вивчені граматичні..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-12% Зошит з літературного читання 4 клас Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Перевіряємо засвоєння учнями змісту художніх творів, уміщених у підручнику. Пропонуємо ігрові завдання, завдання на дії за аналогією, за зразком, на виокремлення головного, узагальнення. Спонукаємо дитину до виявлення власних творчих здібностей. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Зошит з математики 4 клас Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза
Уміщуємо систему завдань на закріплення й систематизацію знань з математики. Сприяємо розвитку логічного мислення за допомогою вправ підвищеної складності. Включаємо цікаві задачі та ігрові завдання. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит з основ здоров'я 4 клас Гнатюк О. В. Вид-во: Генеза
Пропонуємо посібник, котрий має чітку структуру. Заохочуємо до навчання цікавими вправами. Подаємо практичні та творчі завдання. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з природознавства 4 клас До підручника І.Грущинської - Андрусенко І. Вид-во: Генеза
Перевіряємо предметні компетентності. Пропонуємо різноманітні типи завдань, що відповідають змісту підручника й оновленій програмі. Уміщуємо календар погоди й тестові завдання для тематичного контролю. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з природознавства 4 клас Оновлена програма Гільберг Т. Г., Сак Т. В. Вид-во: Генеза
Розвиваємо природознавчі компетентності. Здійснюємо поточний контроль навчальних досягнень. Уміщуємо вкладку з тестовими завданнями за всіма навчальними темами для контролю та самоконтролю навчальних досягнень школярів. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з розвитку писемного мовлення 4 клас Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально­методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори Захарійчук М. Д., Мовчун А. І.). Для учнів, учителів, батьків, методистів. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з української мови 4 клас Джемула Г. П. Вид-во: Генеза
  Допомагаємо четвертокласникам в опануванні української мови. Пропонуємо вправи на закріплення знань і формування правописних умінь. Учимо спостерігати за мовними явищами й формуємо відчуття слова.   ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит Основи християнської етики 4 клас Шумська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит містить завдання, які відповідно до вікових особливостей молодших школярів формують сумління, працьовитість, повагу до старших, розуміння народних традицій. Зошит відповідає програмі навчального предмета «Основи християнської етики» для 1-4, 7-11 класів (2010 р.).   &nbs..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Зошит-практикум Основи здоров'я 4 клас Бех І., Воронцова Т., Пономаренко В., Страшко С. Вид-во: Алатон
Практикум містить матеріали для проведення уроків за підручником «Основи здоров’я» (автори І. Д. Бех, Т. В. Воронцова, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко). Він є складовою навчально-методичного комплекту, до якого також входять підручник і посібник для вчителя. Цей комплект реалізує концепцію роз..
32 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.