0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-10% Англійська мова 4 клас Експрес-контроль До підручника О.Д. Карп'юк - Куварзіна М. В. Вид-во: Ранок
Посібник допоможе забезпечити своєчасну, швидку й ефективну перевірку рівня сформованості мовної та мовленнєвої компетенцій учнів. Тематика завдань відповідає новій програмі з іноземних мов, затвердженій Міністерством освіти і науки України. До кожної теми пропонується по два тести, які подаються..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-12% Вчуся бути читачем Літературне читання 4 клас Безкоровайна О. В. Вид-во: Освіта
Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи та схвалені для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Експрес-контроль Інформатика 4 клас До підручника Г.В. Ломаковської, Г.О. Проценко, Й.Я. Ривкінда - Золочевська М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник (автори Золочевська М.В., Рикова Л.Л.) складено відповідно до чинної програми та концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автори Г. В. Ломаковська, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінд). Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації пот..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Експрес-контроль Інформатика 4 клас До підручника О.В. Коршунової - Золочевська М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник (автори Золочевська М. В., Рикова Л. Л.) складено відповідно до чинної програми та концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інформатика» (автор О. В. Коршунова). Видання містить 16 тестів у двох варіантах для організації поточного контролю знань. Призначено ..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Експрес-контроль Інформатика 4 клас Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т. Вид-во: Ранок
Посібник (автори Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т) складено відповідно до чинної програми та концепції підручника для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Інфор¬ма¬тика» (автори М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т Зарецька). Видання містить 16 тестів у двох варіантах..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Експрес-контроль Англійська мова 4 клас До підручника А.М. Несвіт - Куварзіна М. В. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Куварзіна М.В.) укладено відповідно до нової програми з іноземних мов для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів четвертих класів на уроках, мета якої — виявити і своєчасно ліквідувати прогалини ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Експрес-контроль Картки з математики 4 клас Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза
Посібник містить картки із завданнями, які охоплюють усі теми курсу математики для 4 класу, і призначений для оперативної перевірки знань учнів. Для вчителів початкових класів, вихователів груп продовженого дня, учнів 4 класу, батьків, студентів педуніверситетів та педкол..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-8% Експрес-контроль Картки з української мови 4 клас Волкотруб Г. Й. Вид-во: Генеза
У посібнику подано перевірні роботи у формі тестових завдань, призначені для ситуативної та тематичної швидкої перевірки навчальних досягнень четвертокласників з української мови. Практикум складається з десяти тестів. Кожен з них включає два варіанти: перший варіант містить завдання достатнього ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Експрес-контроль Літературне читання 3-4 класи Відривні картки до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Лиженко В. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник укладено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) з літературного читання для початкових класів загально- освітніх навчальних закладів. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів на ур..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.
-12% Зошит для контрольних робіт з математики 4 клас Прима Н. І. Вид-во: Генеза
Пропонуємо 10 комбінованих контрольних робіт у двох варіантах. Здійснюємо тематичний контроль навчальних досягнень четвертокласників. Уміщуємо завдання на перевірку рівня сформованості обчислювальних навичок, уміння працювати із задачею, алгебраїчним і геометричним матеріалом. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Зошит для контрольних робіт з української мови 4 клас Більська О. В. Вид-во: Генеза (для шкіл з рос. мов. навч.)
Визначаємо рівень засвоєння знань про найважливіші мовні одиниці, сформованості вмінь і навичок з усіх видів мовленнєвої діяльності. Перевіряємо орфографічні та пунктуаційні уміння й навички. Усі контрольні представляємо у двох варіантах. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит для контрольних робіт з української мови 4 клас Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит входить до навчально­методичного комплекту до підручника «Українська мова. 4 клас» (автори Захарійчук М. Д., Мовчун А. І.). Для учнів, учителів, батьків, методистів. ..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-12% Зошит для контрольних робіт з української мови 4 клас Пономарьова К. І. Вид-во: Генеза
Перевіряємо предметні компетентності. Уміщуємо контрольні роботи з усіх видів мовленнєвої діяльності та мовних тем за семестрами. Подаємо рекомендації щодо проведення контрольних робіт. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Зошит для контролю навчальних досягнень учнів з математики 4 клас Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
Зошит для контролю навчальних досягнень з математики є складовою НМК з математики для 4 класу. Містить 10 блоків перевірочних робіт, поданих у двох варіантах однакового рівня складності. Кожен блок охоплює матеріал розділу або його логічно завершеної частини. Призначений для організації проміжног..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит для контролю рівня знань Англійська мова 4 клас Оновлена програма До підручника О.Карп'юк - Пащенко Л. В. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк, містить підсумкові (за кожною темою) та семестрові тестові роботи, а також експрес-тести з англійської мови для учнів 4 класів. Зошит створено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948)...
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.