0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Навчальні посібники Літературне читання 4 клас

-10% Вікно у світ Читанка 4 клас Науменко О. В. Вид-во: Літера
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти №14.1/12-Г-149 від 24.03.2015). ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Веселий струмочок 4 клас Хрестоматія для позакласного читання + щоденник читача Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Гребенькова Л. О.) містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення до книг..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Вчуся бути читачем Літературне читання 4 клас Безкоровайна О. В. Вид-во: Освіта
Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи та схвалені для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Золотий віночок 4 клас Хрестоматія для додаткового читання Оновлена програма Агаркова І. П. та ін. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане. Хрестомат..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-10% Книжкова країна. Позакласне читання 4 клас Йолкіна Л. В. Вид-во: Генеза
Уміщуємо тексти, призначені для позакласного читання. Представляємо найцікавіші зразки фольклору, твори сучасних українських і зарубіжних письменників. Розвиваємо творче мислення за допомогою ребусів, мовних ігор, творчих завдань. ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Коло читання Хрестоматія української літератури 4 клас Оновлена програма Єфімова І. В. Вид-во: Ранок
Хрестоматія призначена розширити коло читання учнів початкової школи, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськимиписьменниками. Ретельнодібранітворисприятимутьвдосконаленнюнавичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературн..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-11% Моя домашня читальня Посібник із позакласного читання 4 клас Савченко О. Я. Вид-во: Освіта
Моя домашня читальня: посібник із позакласного читання для учнів 4 кл. (видання 2-ге, перероблене) Савченко О. Я. Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Моя домашня читальня» містить твори різних жанрів і тем, передбачених програмою для позакласного читання у 4 класі. Система роз..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Перлинка Книга з літературного читання 4 клас Оновлена програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Удосконалюємо читацькі компетентності. Пропонуємо твори, обов’язкові для вивчення в 4 класі. Активізуємо діяльність учнів за допомогою ігрових завдань. Забезпечуємо диференціацію навчання. ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Позакласне читання 4 клас Оновлена програма Марченко В. С. Вид-во: Освіта
Посібники «Позакласне читання» для 2, 3 і 4 класу створено для учнів, учителів, батьків. Ці посібники допоможуть організувати позакласну роботу з читання так, щоб робота з текстом була пізнавальною й цікавою. Посібники містять тексти як класиків української та зарубіжної літератури, так і су..
37 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-10% Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах Оновлена програма Стус Т. В. Вид-во: Старого Лева
Читати хрестоматію сучасної української літератури у третьому та четвертому класі сьогодні цікаво і захопливо. У ній і слова та ноти відомих сьогодні пісень від Сашка Положинського і Руслани, і веселі вірші Івана Андрусяка, і дивовижні пригоди від Тетяни Стус, Валентини Вздульської, Лариси Денисе..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-10% Читаємо в класі та вдома 4 клас Хрестоматія для позакласного читання Оновлена програма Джежелей О. та ін. Вид-во: Ранок
Хрестоматія спрямована на забезпечення навчальним матеріалом уроків позакласного читання й організацію змістовного дозвілля молодших школярів. У посібнику вміщено твори для дітей — оповідання, вірші, казки, повісті відомих українських та зарубіжних письменників. Додано практичні завдання і пора..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Читаємо на канікулах Хрестоматія 4 клас Володарська М. О. Вид-во: Ранок
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видання призначено для учнів..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-11% Я люблю читати Навчальний посібник із літературного читання 4 клас Савченко О. Я. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник «Я люблю читати» є інноваційною складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Літературне читання» (автор — О. Я. Савченко). У ньому логічно продовжуються і розвиваються змістові лінії, закладені в аналогічні навчальні посібники для 2 та 3 класів. Містить твори різн..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.