0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Підручники Інформатика 4 клас / Учебники Информатика 4 класс

-11% Підручник Інформатика 4 клас Корнієнко М., Крамаровська С., Зарецька І. Вид-во: Ранок
Кожна сходинка до інформатики — крок до успіху в житті! Підручник (автори Корнієнко М.М., Крамаровська С.М., Зарецька І.Т.) допоможе: • сформувати початкові уявлення про базові поняття інформатики • здобути початкові практичні використання інформаційно-комунікаційних технологій • розвиват..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-4% Підручник Інформатика 4 клас Коршунова О. В. Вид-во: Генеза
У підручнику продовжується ознайомлення з основами науки інформатики, що було розпочато у 2–3 класах. Подання навчального матеріалу відбувається у вигляді діалогу головних героїв, що на початку кожного параграфа створюють проблемну ситуацію, інтригують запитаннями та запрошують до подорожі. Таким..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Інформатика 4 клас Ломаковська Г. В., Проценко Г. О., Ривкінд Й. Я. Вид-во: Освіта
Підручник «Інформатика, 4 клас» створений згідно з програмою з інформатики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є концептуальним продовженням підручників з курсу «Сходинки до інформатики», що вивчався в 2 і 3 класах. Підручник структуровано за тематичним принципом, в кожному пун..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Інформатика 4 клас Морзе Н. В., Барна О. В., Большакова І. О., Вембер В. П. Вид-во: Освіта
Автори: Морзе Н.В., Барна О.В., Большакова І.О., Вембер В.П.     Підручник «Інформатика, 4 клас» відповідає програмі з інформатики для 4 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Навчальний матеріал викладений в цікавій, доступній формі, спрямований на розвиток творчих зді..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.