0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання

-10% Вікно у світ Читанка 4 клас Науменко О. В. Вид-во: Літера
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти №14.1/12-Г-149 від 24.03.2015). ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Веселий струмочок 4 клас Хрестоматія для позакласного читання + щоденник читача Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Гребенькова Л. О.) містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення до книг..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Веселый ручеек 4 класс Книга 2 Хрестоматия для дополнительного чтения + дневник читателя Володарская М. А. Изд-во: Ранок
В хрестоматию (автор Володарская М. А.) включены произведения детских писателей, творчество которых изучается в младших классах общеобразовательных школ всех уровней. Интересные сказки, смешные рассказы, веселые и добрые стихотворения, занимательные загадки помогут младшим школьникам увлекательно..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Веселый ручеек 4 класс Хрестоматия для дополнительного чтения + дневник читателя Володарская М. А. Изд-во: Ранок
В хрестоматию (автор Володарская М. А.) включены народный фольклор и произведения детских писателей, творчество которых изучается в младших классах общеобразовательных школ всех уровней. Интересные сказки, смешные рассказы, веселые и добрые стихотворения, мудрые пословицы, занимательные скорогово..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Вчуся бути читачем Літературне читання 4 клас Безкоровайна О. В. Вид-во: Освіта
Зміст зошитів «Вчуся бути читачем. Літературне читання. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з літературного читання для початкової школи та схвалені для використання у закладах загальної середньої освіти комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Золотий віночок 4 клас Хрестоматія для додаткового читання Оновлена програма Агаркова І. П. та ін. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане. Хрестомат..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-10% Золотой веночек 4 класс Хрестоматия для дополнительного чтения Попова Н. Н. Изд-во: Ранок
  СОДЕРЖАНИЕ 1 раздел Дари радость всем вокруг «Я пришёл к тебе с приветом...» Афанасий Фет С добрым утром! Сергей Есенин Утро. Максим Горький Счастливое утро. Наталья Юркова Песенка про сказку. Юнна Мориц Родное. Михаил Исаковский ..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-10% Книжкова країна. Позакласне читання 4 клас Йолкіна Л. В. Вид-во: Генеза
Уміщуємо тексти, призначені для позакласного читання. Представляємо найцікавіші зразки фольклору, твори сучасних українських і зарубіжних письменників. Розвиваємо творче мислення за допомогою ребусів, мовних ігор, творчих завдань. ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Коло читання Хрестоматія української літератури 4 клас Оновлена програма Єфімова І. В. Вид-во: Ранок
Хрестоматія призначена розширити коло читання учнів початкової школи, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськимиписьменниками. Ретельнодібранітворисприятимутьвдосконаленнюнавичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературн..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-10% Литературный калейдоскоп Внеклассное чтение 4 класс Даниелян А. Изд-во: Генеза
Пропонуємо посібник, що відповідає жанрово-тематичним вимогам програми з літературного читання. Сприяємо розширенню читацького кола школярів. Наприкінці текстів уміщуємо запитання і завдання, спрямовані на розвиток мовлення і творчих здібностей учнів. ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-11% Моя домашня читальня Посібник із позакласного читання 4 клас Савченко О. Я. Вид-во: Освіта
Моя домашня читальня: посібник із позакласного читання для учнів 4 кл. (видання 2-ге, перероблене) Савченко О. Я. Видавничий дім «Освіта» Навчальний посібник «Моя домашня читальня» містить твори різних жанрів і тем, передбачених програмою для позакласного читання у 4 класі. Система роз..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Перлинка Книга з літературного читання 4 клас Оновлена програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Удосконалюємо читацькі компетентності. Пропонуємо твори, обов’язкові для вивчення в 4 класі. Активізуємо діяльність учнів за допомогою ігрових завдань. Забезпечуємо диференціацію навчання. ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Позакласне читання 4 клас Оновлена програма Марченко В. С. Вид-во: Освіта
Посібники «Позакласне читання» для 2, 3 і 4 класу створено для учнів, учителів, батьків. Ці посібники допоможуть організувати позакласну роботу з читання так, щоб робота з текстом була пізнавальною й цікавою. Посібники містять тексти як класиків української та зарубіжної літератури, так і су..
37 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-10% Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах Оновлена програма Стус Т. В. Вид-во: Старого Лева
Читати хрестоматію сучасної української літератури у третьому та четвертому класі сьогодні цікаво і захопливо. У ній і слова та ноти відомих сьогодні пісень від Сашка Положинського і Руслани, і веселі вірші Івана Андрусяка, і дивовижні пригоди від Тетяни Стус, Валентини Вздульської, Лариси Денисе..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-10% Читаємо в класі та вдома 4 клас Хрестоматія для позакласного читання Оновлена програма Джежелей О. та ін. Вид-во: Ранок
Хрестоматія спрямована на забезпечення навчальним матеріалом уроків позакласного читання й організацію змістовного дозвілля молодших школярів. У посібнику вміщено твори для дітей — оповідання, вірші, казки, повісті відомих українських та зарубіжних письменників. Додано практичні завдання і пора..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.