0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Альбоми Трудове навчання 3 клас

-10% Альбом-посібник Трудове навчання 3 клас Оновлена програма Дятленко О., Кліщ О. Вид-во: Літера
Альбом-посібник містить посильні завдання з трудового навчання, схеми виконання і зразки готових виробів. Зміст посібника відповідає чинній програмі з трудового навчання, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Призначено для організації роботи учнів 3-го класу загальноосвітніх нав..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% В стране мастеров Рабочая тетрадь-альбом 3 класс Котелянец Н. В., Агеева Е. В., Котелянец Ю. С. Изд-во: Сиция
Котелянец Н., Агеева Е., Котелянец Ю. В стране мастеров. Рабочая тетрадь-альбом по трудовому обучению : учебное пособие для учащихся 3 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения, Издательство «СИЦИЯ», 56 с. Рабочая тетрадь с печатной основой дополняет УМК по трудовом..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Майстер Саморобко 3 клас Альбом-посібник Трудове навчання До підручника І.Веремійчика, В.Тименка - Копитіна Н., Бровченко А. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 3 класі, розроблені відповідно до (оновленої) програми МОН України з трудового навчання для 1 — 4 класів та до підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка Трудове навчання : підруч. для 3 кл. загальноос..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Маленький трудівничок 3 клас Альбом-посібник з трудового навчання Роговська Л. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 3 класі, розроблені відповідно до чинної (оновленої) програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних зд..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Робочий зошит з трудового навчання 3 клас Оновлена програма Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
Формуємо навички предметно-перетворювальної діяльності з дотриманням безпечних прийомів ручної праці та економного використання матеріалів. Демонструємо поетапне виконання робіт. Виховуємо шанобливе ставлення до людей праці й трудових традицій українського народу. ..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-11% У країні майстрів Робочий зошит-альбом 3 клас Котелянець Н. В., Агєєва О. В., Котелянець Ю. С. Вид-во: Сиция
Котелянець Н.В., Агєєва О.В., Котелянець Ю.В. У країні майстрів. Робочий зошит-альбом з трудового навчання : навчальний посібник для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою, Видавництво «СИЦИЯ», 56 с. Робочий зошит з друкованою основою доповнює НМК з тр..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Умійко 3 клас Альбом-посібник Трудове навчання До підручника В.Сидоренка та ін. - Головата О., Кононюк А. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 3 класі, розроблені відповідно до вимог чинної (оновленої) програми МОН України із трудового навчання (1-4 класи) та  підручника Сидоренко В. К. Трудове навчання: підруч. для 3 кл. / В. К. Сид..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-11% Учусь все делать сам Трудовое обучение 3 класс Альбом с шаблонами К учебнику В.К. Сидоренко и др. - Хорунжий В. И. Изд-во: Ранок
Пособие (автор Хорунжий В. И.) создано в соответствии с программой (2011 г.) для 3­го класса и новым учебником В. К. Сидоренко, Н. В. Котелянец, Е. В. Агеевой. Пособие содержит творческие задания по трудовому обучению, образцы готовых изделий, схемы выполнения изделий, которые должны изготовить у..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Учусь усе робити сам Альбом Трудове навчання 3 клас Оновлена програма До підр. В.К. Сидоренка, Н.В. Котелянець, О.В. Агєєвої - Хорунжий В. І. Вид-во: Ранок
Посібник створений відповідно до програми для 3 класів (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 №948) та підручника В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець, О. В. Агєєвої. Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробі..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Учусь усе робити сам Трудове навчання 3 клас Альбом До підр. І.М. Веремійчика, В.П. Тименка - Хорунжий В. І. Вид-во: Ранок
Посібник створений відповідно до програми (2011р.) для 3 класів та підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (Київ «Генеза», 2013). Альбом містить творчі завдання з трудового навчання, зразки готових виробів, схеми для виконання виробів, які мають виготовити учні, розвивальні завдання, загадки,..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.