0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-11% Альбом із шаблонами Образотворче мистецтво 3 клас До підручника С.Трач, М.Резниченко - Горошко Н. А. Вид-во: Ранок
Альбом-посібник з образотворчого мистецтва укладений за новою чинною програмою «Образотворче мистецтво» для 3 класу та підручником С.К. Трач, М. І. Резніченко «Образотворче мистецтв. 3 клас». Видання містить визначення основних художніх термінів, у доступній для учнів формі пояснює особливості мо..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Альбом друга природи 3 клас Навколишній світ Грущинська І. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник «Альбом друга природи. Навколишній світ» є складовою навчально-методичного комплекту до підручника «Природознавство» (автор І. В. Грущинська). Видання укладено на матеріалі, що вивчається на уроках природознавства у 3 класі. За задумом автора, в альбомі вміщено невеликі з..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 3 клас До підручника М.Резниченка, С.Трач - Шевченко Н. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до оновленої чинної програми МОН України та підручника М. Резніченко, С. Трач «Образотворче мистецтво. 3 кла..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 3 клас До підручника О.Калініченко, В.Сергієнко - Демчак О., Чернявська Т. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано репродуктивно-творчі та художньо-творчі завдання і вправи для уроків образотворчого мистецтва в 3 класі, розроблені відповідно до оновленої програми МОН України з образотворчого мистецтва для 1-4 класів та підручника Калініченко О. В. Образотвор..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Альбом-посібник Образотворче мистецтво 3 клас Оновлена програма Дятленко О. Вид-во: Літера
В альбомі-посібнику стисло й доступно подано матеріал, спрямований на опанування учнями основ формотворення, компонування на площині та кольорознавства. Зміст посібника відповідає чинній програмі з образотворчого мистецтва, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Призначено для орган..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Альбом-посібник Трудове навчання 3 клас Оновлена програма Дятленко О., Кліщ О. Вид-во: Літера
Альбом-посібник містить посильні завдання з трудового навчання, схеми виконання і зразки готових виробів. Зміст посібника відповідає чинній програмі з трудового навчання, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Призначено для організації роботи учнів 3-го класу загальноосвітніх нав..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% В стране мастеров Рабочая тетрадь-альбом 3 класс Котелянец Н. В., Агеева Е. В., Котелянец Ю. С. Изд-во: Сиция
Котелянец Н., Агеева Е., Котелянец Ю. В стране мастеров. Рабочая тетрадь-альбом по трудовому обучению : учебное пособие для учащихся 3 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения, Издательство «СИЦИЯ», 56 с. Рабочая тетрадь с печатной основой дополняет УМК по трудовом..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-11% Изобразительное искусство 3 класс Альбом-пособие К учебнику Е.Калиниченко, В.Сергиенко - Горошко Н. А. Изд-во: Ранок
Альбом по изобразительному искусству (автор Горошко Н. А.) составлен по новой действующей программе «Изобразительное искусство» для 3 класса. Издание содержит определения основных художественных терминов, в доступной для детей форме кратко объясняет процессы выполнения творческих работ. Богатый и..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Майстер Саморобко 3 клас Альбом-посібник Трудове навчання До підручника І.Веремійчика, В.Тименка - Копитіна Н., Бровченко А. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 3 класі, розроблені відповідно до (оновленої) програми МОН України з трудового навчання для 1 — 4 класів та до підручника І. М. Веремійчика, В. П. Тименка Трудове навчання : підруч. для 3 кл. загальноос..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Маленький трудівничок 3 клас Альбом-посібник з трудового навчання Роговська Л. Вид-во: Підручники і посібники
   В альбомі-посібнику запропоновано творчі завдання для уроків трудового навчання в 3 класі, розроблені відповідно до чинної (оновленої) програми МОН України (В. К. Сидоренко та ін. Трудове навчання. 1–4 класи) і спрямовані на розвиток універсальних творчих якостей та сенсорних зд..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-11% Образотворче мистецтво 3 клас Альбом-посібник До підр. О.В. Калініченко, В.В. Сергієнко - Горошко Н. А. Вид-во: Ранок
Образотворче мистецтво. 3 клас : альбом-посібник із шаблонами / Н. А. Горошко. — Х. : Вид-во «Ранок», 2014. — 56 с. : іл. + додат. 16 с. ISBN 978-617-09-1785-0 Альбом-посібник з образотворчого мистецтва укладений за новою чинною програмою «Образотворче мистецтво» для 3 класу та..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Рабочая тетрадь по изобразительному искусству 3 класс Калиниченко Е. В., Калиниченко В. В., Сергиенко В. В. Изд-во: Освита
Калиниченко Е.В., Сергиенко В.В. Калиниченко В. В. Рабочая тетрадь по изобразительному искусству : учебное пособие для 3 класса общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке, ВД «Освіта», 72 с. Составляющая комплекта для 3 класса по изобразительному искусству. Рабочая тетра..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Робочий зошит з образотворчого мистецтва 3 клас Калініченко О. В., Сергієнко В. В., Калініченко В. В. Вид-во: Освіта
Калініченко О.В., Сергієнко В.В., Калініченко В.В. Робочий зошит з образотворчого мистецтва : навчальний посібник для учнів 3 класу ЗНЗ з навчанням українською мовою, ВД «Освіта», 72 с. Складова НМК для 3 класу з образотворчого мистецтва. Робочий зошит укладений відповідно до підручника. Уміщує..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Робочий зошит з образотворчого мистецтва 3 клас Оновлена програма Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
  Подаємо докладні педмалюнки та пояснення етапів виконання роботи. Прищеплюємо любов до прекрасного за допомогою художніх зразків.   ..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Робочий зошит з трудового навчання 3 клас Оновлена програма Бровченко А. В. Вид-во: Генеза
Формуємо навички предметно-перетворювальної діяльності з дотриманням безпечних прийомів ручної праці та економного використання матеріалів. Демонструємо поетапне виконання робіт. Виховуємо шанобливе ставлення до людей праці й трудових традицій українського народу. ..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.