0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Навчальні посібники Літературне читання 3 клас

-12% Вчуся бути читачем Літературне читання 3 клас Вашуленко О. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до оновленої програми з літературного читання для початкової школи. Основна його мета - формувати в молодших школярів комунікативну і читацьку компетентності. У посібнику запропоновано систему знань, яка сприятиме розвитку всіх видів мовленнєвої діяльно..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
Золотий віночок Учуся працювати з текстом 3 клас Зошит Агаркова І. П. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-10% Літературне читання 3 клас Пізнавальні тексти з творчими завданнями Канчук В.Вид-во: Підручники і посібники
Мета посібника - допомогти вчителеві ефективно організувати навчальний процес у 3 класі. Матеріали дібрано відповідно до чинної програми з курсу "Літературне читання" у 3 класі. Призначений для учнів, вчителів, батьків, вихователів, студентів, усіх, хто цікавиться питанням навчання, виховання і р..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% Тексти для перевірки техніки читання 3 клас Наумчук В., Наумчук М. Вид-во: Підручники і посібники
   Книжка містить спеціально дібрані художні твори, які дозволяють упродовж навчального року об’єктивно здійснювати контроль та оцінювати знання, уміння й навички молодших школярів з читання.    Посібник адресований учителям початкових класів, вихователям груп продовженого д..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-10% Учуся бути читачем Тренажер із читання мовчки 3 клас До підручника В.Науменко - Боришполь С. Вид-во: Весна
Поданий матеріал відповідає чинній програмі з літературного читання для учнів 3 класу та підручнику “Літературне читання” (автор Науменко В.О.) Навчальний посібник містить вправи з розвитку умінь і навичок читання мовчки у молодших школярів та тестові завдання для перевірки розуміння прочитанно..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Учуся бути читачем Тренажер із читання мовчки 3 клас До підручника О.Савченко - Боришполь С. Вид-во: Весна
Поданий матеріал відповідає чинній програмі з літературного читання для учнів 3 класу та підручнику “Літературне читання” (автор Савченко О.Я.) Навчальний посібник містить вправи з розвитку умінь і навичок читання мовчки у молодших школярів та тестові завдання для перевірки розуміння прочитанно..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Швидкочитаночка 3 клас Сучасні оповідання та вправи Антонова Л. А. Вид-во: Літера
Сучасні оповідання та вправи для вдосконалення навички швидкого читання. - Цікаві авторські тексти - Розвиток читацької грамотності - Вправи для розвитку площі зорового сприймання - Зручний підрахунок слів - Залучення до самостійного читання ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Школа читання 3 клас Тексти-листівки для самостійного читання Оновлена програма Джежелей О. В., Ємець А. А., Коваленко О. М. Вид-во: Ранок
Запропоновані в посібнику вправи й завдання спрямовані на закріплення необхідних учням читацьких умінь самостійної роботи з художнім твором і контролю за рівнем сформованості читацьких умінь відповідно до завдань навчальної програми для третього року навчання. Навчальний посібник призначений дл..
32 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.