0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Трудове навчання

-10% Мій конспект Трудове навчання 3 клас До підручника В.Сидоренка та ін. - Данчук Ю., Кохан Т. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 3-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником В. К. Сидоренка, Н. В. Котелянець, О. В. Агєєвої (К. : Сиция Р..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Мій конспект Трудове навчання 3 клас За підручником І.Веремійчика, В.Тименка - Данчук Ю., Кохан Т. Вид-во: Основа
Посібник містить орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки компетентнісно орієнтованих уроків трудового навчання у 3-му класі, складені відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016 р.) за підручником І. М. Веремійчика, В. П. Тименка (К. : Видавництво «Генеза», 2..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Розробки уроків Трудове навчання 3 клас До альбому-посібника Умійко та підручника Н.Котелянець, О.Агєєвої - Головата О., Кононюк А. Вид-во: Підручники і посібники
   У посібнику подано розгорнуті розробки уроків з навчального курсу «Трудове навчання» для 3 класу до альбому-посібника Головатої О., Кононюк А. «Умійко. 3 клас» та підручника «Трудове навчання. 3 клас». Різноманітні методи та прийоми роботи, запропоновані в посібнику, спрямовано на ро..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.