0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Тематичне оцінювання 3 клас / Тематическое оценивание 3 класс

-10% Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови Тематичний тестовий контроль 3 клас Частина 2 Вашуленко М. С., Васильківська Н. А. Вид-во: Освіта
Вашуленко М.С., Васильківська Н.А. Зошит для оцінювання навчальних досягнень з української мови у 3 класі. Частина 2. Тематичний тестовий контроль. — К. : ВД «Освіта», 2014. Складова НМК з української мови для 3 класу для ЗНЗ з навчанням українською мовою. Зошит із друкованою основою для роботи..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Зошит для тематичного оцінювання з української мови 3 клас Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
У зошиті подано завдання в тестовій формі та з каліграфічного списування для контролю й перевірки навчальних досягнень учнів з української мови. ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Контрольні роботи Природознавство 3 клас Тематичний контроль До підручника І.Грущинської - Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 3 класі. Тексти завдань складено відповідно до чинної навчальної програми та підручника Грущинська І. Природознавство : підруч. для 3 кл. загальноосвіт. навч. закл. — К. : Видавн..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
Ступеньки к успеху Тематическое оценивание 3 класс Обновленная программа Мещерякова К. С. Изд-во: Освита
«Сходинки до успіху». Тематичне оцінювання та компетентнісні завдання Зошити містять завдання для перевірки знань учнів з математики, російської та української мови, літературного читання, природознавств (2–4 класи). У посібниках запропоновано завдання на вибір однієї правильної відповіді із..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
Сходинки до успіху Тематичне оцінювання 3 клас Оновлена програма Мещерякова К. С. Вид-во: Освіта
«Сходинки до успіху», 3 клас  К. С. Мещерякова Тематичне оцінювання та компетентнісні завдання Зошити містять завдання для перевірки знань учнів з української мови, літературного читання, математики, природознавства та курсу «Я у світі» (2–4 класи). У посібниках запропоновано завда..
0 грн. Без НДС: 0 грн.
-10% Тематичний контроль Природознавство 3 клас Контрольні роботи До підручника Т.Гільберг, Т.Сак - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання для тематичного оцінювання навчальних досягнень учнів із природознавства в 3 класі. Тексти завдань складено відповідно до оновленої навчальної програми та підручника Т. Гільберг, Т. Сак «Природознавство. 3 клас». Завдання подано у двох варіантах. Усі за..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Тематичний тестовий контроль Інформатика 3 клас Коршунова О. В. Вид-во: Освіта
Коршунова О В. Інформатика. Тематичний тестовий контроль: навчальний посібник для 3 класу, ВД «Освіта», 48 с. Даний методичний посібник містить завдання для здійснення тематичного оцінювання учнів на уроках предмета «Сходинки до інформатики» у 3 класі та відповідає змісту навчальної програми з ць..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% Тематичний тестовий контроль Основи здоров'я 3 клас Попадюк С. Вид-во: Сиция
Попадюк С. А. Основи здоров’я. Тематичний тествоий контроль для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видавництво «СИЦИЯ», 32 с. У посібнику вміщено орієнтовні тематичні контрольні роботи з навчального предмета «Основи здоров’я» для 3 класу. У тематичних роботах подано тестові та ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Тематичний тестовий контроль Я у світі 3 клас Лаптєва Л. І., Лунько Н. І. Вид-во: Сиция
Лаптєва Л.І., Лунько Н.І. Я у світі. Тематичний тестовий контроль: навчальний посібник для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів, Видавництво «СИЦИЯ», 24 с. У цьому посібнику вміщено opiєнтованi тематичні контрольні роботи з курсу «Я у світі» для 3 класу. Контрольні роботи спрямовані..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Тетрадь для тематического оценивания учебных достижений по природоведению 3 класс Грущинская И. Изд-во: Освита
Грущинская И. В. Тетрадь для тематического оценивания учебных достижений по природоведению: учебное пособие для 3 класса общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке, ВД «Освіта», 48 с. Учебное пособие является составной НМК для 3 класса по природоведению. Соответствует со..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.