0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Я у світі 3 клас

-10% Бліц-контроль Я у світі 3 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника Н.Бібік - Жаркова І. Вид-во:Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування школярів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета «Я у світі» (до підручника Бібік Н. М. «Я у світі. 3 клас»). Для вчителів початкової школи, учнів 3 класу, батьків ..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-10% Бліц-контроль Я у світі 3 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника О.Тагліної, Г.Іванової - Дуда Л. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування школярів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета «Я у світі» (до підручника Тагліної О. В., Іванової Г. Ж. «Я у світі. 3 клас»). Для вчителів початкової школи, учнів 3 кл..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-10% Експрес-контроль Я у світі 3 клас Бібік Н. М. Вид-во: Основа
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника Н. М. Бібік «Я у світі. 3 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції. Призначено для учнів 3 класу за..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Експрес-контроль Я у світі 3 клас Тагліна О. В., Іванова Г. Ж. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Тагліна О. В., Іванова Г. Ж.) укладений відповідно до нової (2011 р.) програми «Я у світі» для початкових класів загальноосвітних навчальних закладів та підручника О. В. Тагліної, Г. Ж. Іванової (Х.: «Ранок», 2013). Посібник призначений для самостійної роботи третьокласників на ..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Зошит для контролю навчальних досягнень Я у світі 3 клас Тагліна О. В., Іванова Г. Ж. Вид-во: Ранок
Пропонований зошит містить 4 контрольні роботи та 8 самостійних робіт. Завдання подано у двох варіантах. Кожна контрольна робота складається з восьми завдань двох типів: 1) завдання закритого типу, які передбачають вибір однієї правильної відповіді; 2) завдання відкритого типу, що виконуються б..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-11% Тематичний тестовий контроль Я у світі 3 клас Лаптєва Л. І., Лунько Н. І. Вид-во: Сиция
Лаптєва Л.І., Лунько Н.І. Я у світі. Тематичний тестовий контроль: навчальний посібник для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів, Видавництво «СИЦИЯ», 24 с. У цьому посібнику вміщено opiєнтованi тематичні контрольні роботи з курсу «Я у світі» для 3 класу. Контрольні роботи спрямовані..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-13% Экспресс-контроль Я в мире 3 класс Бибик Н. М. Изд-во: Основа
Пособие составлено в соответствии с действующей программой и учебником Н. М. Бибик «Я в мире. 3 класс» для общеобразовательных учебных заведений. Издание содержит 16 тестов в двух вариантах и предназначено для организации текущего контроля знаний с целью их дальнейшей коррекции. Предназначено д..
16 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.