0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Інформатика 3 клас

-10% Експрес-контроль Сходинки до інформатики 3 клас До підручника Г.В. Ломаковської - Золочевська М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника Г. В. Ломаковської «Сходинки до інформатики» для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції. Учитель може..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Експрес-контроль Сходинки до інформатики 3 клас До підручника О.В. Коршунової - Золочевська М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника О. В. Коршунової «Сходинки до інформатики. 3 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів. Видання містить 16 тестів у двох варіантах і призначено для організації поточного контролю знань з метою їх подальшої корекції. Пр..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Тематичний тестовий контроль Інформатика 3 клас Коршунова О. В. Вид-во: Освіта
Коршунова О В. Інформатика. Тематичний тестовий контроль: навчальний посібник для 3 класу, ВД «Освіта», 48 с. Даний методичний посібник містить завдання для здійснення тематичного оцінювання учнів на уроках предмета «Сходинки до інформатики» у 3 класі та відповідає змісту навчальної програми з ць..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.