0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Основи здоров'я 3 клас

-10% Бліц-контроль Основи здоров'я 3 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника І.Беха та ін. - Шульга І., Жаркова І. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування школярів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета «Основи здоров’я» (до підручника Беха І. Д., Воронцової Т. В. та ін. Основи здоров’я. 3 клас»..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-10% Бліц-контроль Основи здоров'я 3 клас Відрівні картки на кожен урок До підручника О.Гнатюк - Дуда Л. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить картки для індивідуального поурочного письмового опитування школярів, які допоможуть учителеві в організації поточного контролю знань учнів 3 класу з предмета «Основи здоров’я» (до підручника Гнатюк О. В. «Основи здоров’я. 3 клас»). &n..
13 грн. 12 грн. Без НДС: 12 грн.
-10% Експрес-контроль Основи здоров'я 3 клас До підручників О.В. Гнатюк та І.Д. Беха, Т.В. Воронцової - Чекіна О. Ю. Вид-во: Ранок
Основи здоров’я. 3 клас : відривні картки : до п ідруч. О. В. Гнатюк ; до підруч. І. Д. Беха, Т. В. Воронцової, В. С. Пономаренко, С. В. Страшка / О. Ю. Чекіна. — Х. : Вид-во «Ранок», 2014. — 96 с. — (Серія «Експрес-контроль»). ISBN 978-617-09-1555-9 Посібник складено відповідно до нової (201..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-11% Тематичний тестовий контроль Основи здоров'я 3 клас Попадюк С. Вид-во: Сиция
Попадюк С. А. Основи здоров’я. Тематичний тествоий контроль для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Видавництво «СИЦИЯ», 32 с. У посібнику вміщено орієнтовні тематичні контрольні роботи з навчального предмета «Основи здоров’я» для 3 класу. У тематичних роботах подано тестові та ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-12% Тестові завдання з основ здоров'я 3 клас Фруктова Я. С. Вид-во: Генеза
У посібнику вміщено тестові завдання для поточного та тематичного контролю, які допоможуть вчителям оперативно перевірити рівень знань учнів 3 класу з курсу «Основи здоров’я». Зміст завдань дібрано відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти, навчальної програми та підручника «..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-13% Экспресс-контроль Основы здоровья 3 класс К учебнику И.Д. Беха и др. - Чекина Е. Ю. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с новой программой курса «Основы здоровья» для начальных классов общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке и учебнику «Основы здоровья. 3 класс» И. Д. Беха, Т. В. Воронцовой, В. С. Пономаренко, С. В. Страшко (К.: «Алатон», 2013). Пособи..
16 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.