0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Зошити для контролю знань Літературне читання 3 клас

-10% Експрес-контроль Літературне читання 3 клас До підручника В.Науменко Оновлена програма Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Посібник складено (автор Гребенькова Л. О.) відповідно до чинної програми з курсу «Літературне читання» для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою та підручника В. О. Науменко. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи третьокл..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.
-12% Експрес-контроль Літературне читання 3-4 класи Відривні картки до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Лиженко В. Вид-во: Ранок
Навчальний посібник укладено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) з літературного читання для початкових класів загально- освітніх навчальних закладів. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи учнів на ур..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.
-10% Зошит для контрольних робіт Літературне читання 3 клас Будна Н. Вид-во: Богдан
Посібник містить 8 контрольних робіт з літературного читання для учнів 3-го класу, зміст яких відповідає оновленій програмі МОН України. Завдання, подані у двох варіантах, допоможуть перевірити складники читацької компетентності (зокрема навички читання та досвід читацької діяльності), комунікати..
23 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-12% Зошит для оцінювання навчальних досягнень з літературного читання 3 клас Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Подаємо тестові завдання для підсумкового оцінювання за кожний семестр і для поточного тематичного оцінювання. Перевіряємо навичку читання мовчки. Пропонуємо якісний матеріал для самоконтролю й підготовки до ДПА в 4 класі. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зразковий читач Тести з літературного читання 3 клас До підручника О.Савченко - Айзацька Н. Вид-во: Весна
Посібник складено відповідно до оновленої програми із літературного читання 3 класу до підручника “Літературне читання” О.Я. Савченко. Пропонований посібник стане в пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Тести посібників складаються з 6 рівнорівневих завдань,..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Зразковий чмтач Тести з літературного читання 3 клас До підручника В.Науменко - Гребенькова Л. Вид-во: Весна
Посібник складено відповідно до оновленої програми із літературного читання 3 класу до підручника “Літературне читання” В.О. Науменко. Пропонований посібник стане в пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Тести посібників складаються з 6 рівнорівневих завдань,..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Контроль навчальних досягнень Літературне читання 3 клас До підручника В.Науменко Пачашинська М. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник входить до серії "Крок до знань". Його складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 3 класу, "Нових орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів" і підручника Літературне читання : підруч. для 3 кл. загальноосвіт. навч. закл. з ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Контроль навчальних досягнень Літературне читання 3 клас До підручника О.Савченко - Пачашинська М. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник входить до серії "Крок до знань". Його складено відповідно до вимог оновленої чинної програми 3 класу, "Нових орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів" і підручника Літературне читання. Українська мова.3 клас: підруч. для загальноосві..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Літературне читання 3 клас Експрес-контроль До підручника О.Савченко Оновлена програма Гребенькова Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми з курсу «Літературне читання» для початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням українською мовою та підручника «Літературне читання. 3 клас» О. Я. Савченко. Збірник завдань призначений для організації самостійної роботи трет..
17 грн. 15 грн. Без НДС: 15 грн.
-11% Літературне читання Контрольні роботи 3 клас Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит складено відповідно до нової програми з літературного читання для 3 класу та інструктивно-методичних матеріалів щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкових класів. Посібник містить методичні рекомендації щодо проведення перевірних робіт, тексти для аудіюва..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Тексти для перевірки техніки читання 3 клас Наумчук В., Наумчук М. Вид-во: Підручники і посібники
   Книжка містить спеціально дібрані художні твори, які дозволяють упродовж навчального року об’єктивно здійснювати контроль та оцінювати знання, уміння й навички молодших школярів з читання.    Посібник адресований учителям початкових класів, вихователям груп продовженого д..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.