0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Я у світі 3 клас

-5% Атлас Я у світі 3 - 4 класи Вид-во: Картографія
Атлас з предмету Я у світі на 3-4 клас.  Схвалено для використання у ЗНЗ МОН України. ..
22 грн. 21 грн. Без НДС: 21 грн.
-10% Рабочая тетрадь Я в мире 3 класс К учебнику Н.Бибик - Жаркова И. и др. Изд-во: Підручники і посібники
   Рабочая тетрадь на печатной основе составлена в соответствии с действующей учебной программой по предмету «Я в мире» и учебника Бибик Н. М. «Я в мире. 3 класс». В тетради содержатся задания на воспроизведение и закрепление знаний учеников, творческие задания и практические работы. ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Рабочая тетрадь Я в мире 3 класс Обновленная программа Бибик Н. М., Бондарчук Г. П. Изд-во: Основа
Тетрадь соответствует учебной программе «Я в мире» для 3 класса общеобразовательных учебных заведений (с учетом изменений, утвержденных приказом МОН Украины от 05.08.2016 г. № 948) и учебнику Н. М. Бибик. В пособие включены задания исследовательского характера, практические работы, тесты разной..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Робочий зошит Я у світі 3 клас До підручника Н.Бібік - Жук М., Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит із друкованою основою укладений відповідно до оновленої навчальної програми з предмета «Я у світі» та підручника Н. Бібік «Я у світі. 3 клас». Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи.    ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Робочий зошит Я у світі 3 клас До підручника О.Тагліної, Г.Іванової - Жук М., Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит із друкованою основою укладений відповідно до оновленої навчальної програми з предмета «Я у світі» та підручника О. Тагліної, Г. Іванової «Я у світі. 3 клас». Зошит містить завдання на відтворення та закріплення знань, творчі завдання та практичні роботи...
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Робочий зошит Я у світі 3 клас Оновлена програма Бібік Н. М., Бондарчук Г. П. Вид-во: Основа
Посібник відповідає вимогам навчальної програми «Я у світі» для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 р. № 948) і змісту підручника Н. М. Бібік. Видання містить вправи дослідницького характеру, практичні завдання для са..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Робочий зошит Я у світі 3 клас Оновлена програма Тагліна О. В., Іванова Г. Ж. Вид-во: Ранок
Робочий зошит призначений для учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає чинній програмі з курсу "Я у світі" (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) та підручнику О. В. Тагліної, Г. Ж. Іванової (Х., Вид-во «Ранок», 2013).  Ретельно ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Я у світі 3 клас Робочий зошит До підручника О.В. Тагліної, Г.Ж. Іванової - Гнатюк О. В. Вид-во: Генеза
Робочий зошит з предмету "Я у світі" для 3 класу для загальноосвітніх навчальних закладів до підручника "Я у світі", 3 клас Тагліна О.В., Іванова Г.Ж. Робочий зошит укладено за новою програмою 2016 року та схвалено для використання у ЗНЗ. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Я у світі Робочий зошит 3 клас Оновлена програма До підручника Н.М. Бібік - Гнатюк О. В. Вид-во: Генеза
Пропонуємо навчальні посібники за оновленою програмою 2016 року. Уміщуємо репродуктивні, творчі, тестові завдання різних рівнів складності. Подаємо єдину уніфіковану систему умовних позначень, покликану полегшити користування зошитами. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.