0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Українська мова 3 клас

-10% Буду мову я вивчати Робочий зошит з української мови 3 клас Рос. мова навчання У 2-х частинах До підр. Н.В. Гавриш - Чекіна О. Ю. Вид-во: Ранок
Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Посібник відповідає програмі з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику «Українська мова» Н. В. Гав..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Буду мову я вивчати Робочий зошит з української мови 3 клас Рос. мова навчання У 2-х частинах До підр. О.Н. Хорошковської - Кобзар О. Г. Вид-во: Ранок
Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Посібник відповідає програмі з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику «Українська мова» О. Н. Хо ..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Говоримо, читаємо, пишемо Зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 клас До підручника М. Вашуленка та ін. Будна Н., Рябова С. Вид-во: Богдан
У посібнику розроблено зміст урокiв розвитку зв’язного мовлення вiдповiдно до вимог оновленої навчальної програми Міністерства освіти і науки України з української мови для учнiв 3 класу. Запропонованi вправи допоможуть учителевi організувати мовленнєву діяльність учнів на уроках, сприятимуть ефе..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Грамотійко Зошит 3 клас Навчаємось писати грамотно Воскресенська Н., Воскресенська К. Вид-во: Ранок
Навчальний матеріал (автор Воскресенская Н.О.,Воскресенька К.О.), запропонований у серії посібників «Грамотійко», покликаний сприяти виробленню в учнів 2—4 класів орфографічних і пунктуаційних умінь і навичок, відповідає вимогам чинної програми з української мови для загальноосвітніх навчальних з..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Зошит для списування 3 клас Харченко О. Ю. Вид-во: Основа
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати. Казко..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 клас До підручника М. Захарійчук - Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику подано зміст урокiв з розвитку зв’язного мовлення вiдповiдно до вимог оновленої програми Міністерства освіти і науки України з української мови для учнiв 3 класу. Запропонованi вправи допоможуть учителевi організувати мовленнєву діяльність учнів на уроках, сприятимуть ефективному засв..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Зошит з розвитку писемного мовлення 3 клас Оновлена програма Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит містить різноманітні види робіт і завдань із розвитку писемного мовлення для учнів 3 класу, що визначені Державною програмою. У зошиті подано навчальний матеріал до уроків з РПМ. Зміст і структура зошита складається з двох частин. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Кольорові стежки Зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 клас До підручника М.Захарійчук - Решетуха Т., Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення. Його вміст повністю відповідає оновленій програмі (серпень 2016 р.) і підручнику "Захарійчук М. Українська мова. 3 клас".    Для учнів 3 класу, вчителів, батьків. ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Мандрівка зі словом Зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 клас До підручника М. Вашуленка - Решетуха Т., Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит призначений для використання на уроках розвитку зв'язного мовлення. Його зміст повністю відповідає оновленій програмі і підручнику "Вашуленко М. Українська мова. 3 клас". Для учнів 3 класу, вчителів, батьків. ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Навчаємось висловлюватися Українська мова 3 клас Оновлена програма Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Вид-во: Освіта
Зміст зошитів «Навчаємось висловлюватися. Українська мова. 2-4 кл.» розроблено відповідно до нової програми з української мови для початкової школи. Навчальні посібники є важливим складником навчально-методичного комплекту з української мови для 2–4 класів. Основна його мета — формувати в молодши..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Паростки 3 клас Майстер-клас із написання есе Лабащук О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для роботи на уроках української мови / розвитку зв'язного мовлення у 3 класі. Він містить систему підготовчих вправ до усного складання есе, що передбачено оновленою програмою з української мови, затвердженою МОН України у 2016 році.    Для учнів 3 к..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Подружися зі словом Зошит з розвитку мовлення 3 клас Оновлена програма Пономарьова К. І. Вид-во: Генеза
Сприяємо формуванню умінь створювати діалог, розповідь, опис, міркування, план тексту, докладний переказ, лист. Збагачуємо мовлення третьокласників виражальними засобами мови. Створюємо ігрову атмосферу за допомогою казкових героїв Знайка та Чомучки. ..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Робочий зошит з української мови 3 клас Частина 1 Вашуленко М. С., Васильківська Н. А., Мельничайко О. І. Вид-во: Освіта
Вашуленко М.М., Мельничайко О.І., Васильківська Н.А. Робочий зошит з української мови для 3 класу : у 2 частинах.  — К. : ВД «Освіта», 2014. Складова НМК з української мови для 3 класу для ЗНЗ з навчанням українською мовою. Зошит із друкованою основою, призначений для організації робо..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-13% Робочий зошит з української мови 3 клас Частина 1 Захарійчук М. Д. Вид-во: Грамота
Зошит є складовою навчально-методичного комплекту до підручника Українська мова. 3 клас Автори Захарійчук М.Д., Мовчун А.І. Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти. Мін..
16 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Робочий зошит з української мови 3 клас Частина 2 Вашуленко М. С., Васильківська Н. А., Мельничайко О. І. Вид-во: Освіта
Вашуленко М.М., Мельничайко О.І., Васильківська Н.А. Робочий зошит з української мови для 3 класу : у 2 частинах.  — К. : ВД «Освіта», 2014. Складова НМК з української мови для 3 класу для ЗНЗ з навчанням українською мовою. Зошит із друкованою основою, призначений для організації робо..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.