0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Природознавство 3 клас

-11% Зошит друга природи 3 клас Оновлена програма Грущинська І. Вид-во: Освіта
Грущинська І. В. Зошит друга природи : робочий зошит з календарем погоди з природознавства для 3 класу ЗНЗ з навчанням українською мовою, ВД «Освіта», 64 с. Навчальний посібник для учнів 3 класу «Зошит друга природи» — складова НМК до підручника «Природознавство. 3 клас», укладений відповідно д..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Зошит з природознавства 3 клас Оновлена програма Гільберг Т. Г., Сак Т. В. Вид-во: Генеза
Зошит до підручника «Природознавство» для 3 класу (авт. Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак) підготовлено за оновленою програмою та призначено для узагальнення і закріплення знань з природознавства, розвитку пізнавальних інтересів третьокласників. Посібник містить цікаві завдання, вправи на розвиток спостере..
32 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-10% Зошит з Природознавства 3 клас Оновлена програма До підр. І.В. Грущинської - Андрусенко І. В. Вид-во: Генеза
Зошит укладено відповідно до оновленої програми з природознавства. У ньому пропонуються практичні завдання, схеми та додатковий матеріал до підручника «Природознавство. З клас» автора Ірини Грущинської, які допоможуть зробити уроки природознавства цікавими та пізнавальними. Усередині зошита ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Зошит Природознавство 3 клас До підручника І.Грущинської Оновлена програма Володарська М., Рудь О. Вид-во: Літера
Зошит укладено відповідно до оновленої в 2016 р. програми з природознавства та підручника І.В. Грущинської "Природознавство. 3 клас". Виконуючи завдання зошита, учні дізнаються, що таке природа, для чого потрібне сонячне світло й тепло, які властивості повітря й води, що називають грунтом, навч..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Зошит Природознавство 3 клас До підручника Т.Гільберг, Т.Сак Оновлена програма Андрусенко І. Вид-во: Літера
Посібник містить різноманітні цікаві завдання. Усі види вправ супроводжуються дотепними ілюстраціями. Призначено для учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів, учителів. ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Рабочая тетрадь Природоведение 3 класс К учебнику И.Грущинской - Жаркова И., Мечник Л. Изд-во: Підручники і посібники
   Тетрадь с печатной основой составлена в соответствии с обновленной действующей программой по природоведению и учебником Грущинская И. В. Природоведение : учеб. для 3 кл. общеобразоват. учеб. завед. с обучением на русском языке / И. В. Грущинская. — К. : Видавничий дім «Освіта», ..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Рабочая тетрадь Природоведение 3 класс Обновленная программа К учебнику И.В. Грущинской - Диптан Н. В. Изд-во: Ранок
Рабочая тетрадь предназначена для учащихся 3 классов общеобразовательных учебных заведений и соответствует действующей программе (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948). Разноуровневые задания с использованием диаграмм, таблиц, схем способствуют развитию мышл..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Робочий зошит Природознавство 3 клас До підручника І.Грущинської - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит з друкованою основою укладений відповідно до оновленої чинної програми з «Природознавства» та підручника Грущинська І. В. Природознавство : підруч. для 3 кл. загальноосвіт. навч. закл. / І. В. Грущинська. — К. : Видавничий дім «Освіта», 2013. Зошит міст..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Робочий зошит Природознавство 3 клас До підручника І.Грущинської - Хитра З. Вид-во: Освіта
Пропоновані навчальні посібники «Природознавство. Робочий зошит, 1-4 кл.» укладено відповідно до оновленої програми з природознавства та підручників І. В. Грущинської. Зошити містять цікаві завдання на відтворення та закріплення знань, тренувального і дослідницького характеру, вправи на розвиток ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Робочий зошит Природознавство 3 клас До підручника Т.Гільберг, Т.Сак - Жаркова І., Мечник Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит з друкованою основою укладений відповідно до оновленої чинної програми з «Природознавства» та підручника Гільберг Т. Г. Природознавство : підруч. для 3-го кл. загальноосвіт. навч. закл. / Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак. — К. : Генеза, 2013. Зошит містить завдання..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Робочий зошит Природознавство 3 клас Оновлена програма До підр. І.В. Грущинської - Діптан Н. В. Вид-во: Ранок
Робочий зошит призначений для учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів і відповідає програмі (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) та підручнику І. В. Грущинської (К.: «Видавничий дім «Освіта», 2013). Різнорівневі завдання з використанням малюнкі..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Робочий зошит Природознавство 3 клас Оновлена програма До підручника Т.Г. Гільберг, Т.В. Сак - Діптан Н. В. Вид-во: Ранок
Робочий зошит призначений для учнів 3 класів загальноосвітніх навчальних закладів та відповідає програмі (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) та підручнику Т. Г. Гільберг, Т. В. Сак (К.: «Генеза», 2013). Різнорівневі завдання з використанням малюнків, сх..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Робочий зошит учня Природознавство 3 клас Інтегровані уроки Оновлена програма Грущинська І. В. Вид-во: Освіта
Навчальний комплект складається з робочого зошита для учнів та методичного посібника для вчителів. У ньому подано орієнтовний зміст 20 інтерованих уроків та письмові завдання для учнів. Зошит допоможе цікаво та різнобічно вивчати природу і навколишній світ та робити власні відкриття. Учень отри..
32 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-10% Тетрадь друга природы 3 клас Обновленная программа Грущинская И. В. Изд-во: Освита
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту модернізації змісту освіти від 29.03.2017р. №21.1/12-Г-120)Вместе мы продолжим исслед..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Я дослідник Робочий зошит учня 3 клас (математика, природознавство, українська мова) Твердохвалова І. А. Вид-во: Освіта
Навчально-методичні комплекти «Розвиток навичок дослідницької діяльності учнів. 2-4 кл.» містять робочий зошит для учнів та методичний посібник для вчителя, які укладено відповідно до оновлених програм для загальноосвітніх навчальних закладів з урахуванням нових критеріїв оцінювання. Проаналізува..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.