0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Музичне мистецтво 3 клас

-10% Рабочая тетрадь по музыкальному искусству 3 класс Аристова Л. С., Сергиенко В. В. Изд_во: Освита
Аристова Л.С., Сергиенко В.В. Рабочая тетрадь по музыкальному искусству. 3 класс : учебное пособие для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке, ВД «Освіта», 32 с. Рабочая тетрадь, которая является составной комплекта для 3 класса по музыкальному искусству, составлена ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Робочий зошит з музичного мистецтва 3 клас Аристова Л. С., Сергієнко В. В. Вид-во: Освіта
Аристова Л.С., Сергієнко В. В. Робочий зошит з музичного мистецтва. 3 клас : навчальний посібник для ЗНЗ з навчанням українською мовою,ВД «Освіта», 32 с. Робочий зошит, що є складовою НМК для 3 класу з музичного мистецтва, укладений відповідно до підручника. Зошит для учнів вміщує ігрові вправи..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Робочий зошит Музичне мистецтво 3 клас До підручника Л.Аристової, Л.Сергієнка - Ланцюженко З. Вид-во: Підручники і посібники
   Зошит містить завдання, складені відповідно до чинної програми і підручника «Аристова Л., Сергієнко В. Музичне мистецтво. 3 клас», вікових особливостей учнів 3 класу, які розвивають творчі здібності, уміння і навички. Мета зошита — допомогти школярам засвоїти програмовий матеріал, на..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-10% Робочий зошит Музичне мистецтво 3 клас Хлєбникова Л. та ін. Вид-во: Ранок
Робочий зошит з музичного мистецтва містить пісні, музичні ігри, цікаві творчі завдання, словник музичних понять і термінів. Видання стане незамінним помічником учителя , оскільки значною мірою полегшить процес навчання школярів сприйняттю музичних творів та розвине в дітях творчу фантазію та м..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.