0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Літературне читання 3 клас

-12% Вчуся бути читачем Літературне читання 3 клас Вашуленко О. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до оновленої програми з літературного читання для початкової школи. Основна його мета - формувати в молодших школярів комунікативну і читацьку компетентності. У посібнику запропоновано систему знань, яка сприятиме розвитку всіх видів мовленнєвої діяльно..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
Золотий віночок Учуся працювати з текстом 3 клас Зошит Агаркова І. П. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-10% Зошит з літературного читання 3 клас Оновлена програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Пропонуємо завдання для поточного оцінювання навчальних досягнень. Розвиваємо творче мислення третьокласників. Заохочуємо дітей до читання. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит Літературне читання 3 клас До підручника О.Савченко - Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновано завдання та вправи для роботи над текстами підручника «Літературне читання. 3 клас» (авт. О.Я. Савченко). Робочий зошит допоможе вчителеві у доборі матеріалу до уроків, формуватиме читацькі навички учнів, навчить їх працювати над словом. У зошиті подано рядки для виконан..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Робочий зошит Літературне читання 3 клас До підручника В.Науменко - Будна Н. Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновано завдання та вправи для роботи над текстами підручника “Літературне читання. 3 клас” (авт. Науменко В.О.). Робочий зошит стане невід’ємною частиною уроків літературного читання, допоможе розширити читацькі навички школярів, навчить працювати зі словом, сприятиме формуванн..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Робочий зошит Літературне читання 3 клас Мартиненко В. О. Вид-во: Освіта
Робочий зошит з літературного читання входить до НМК з літературного читання для 3 класу. Містить різнопланові творчі завдання на формування навички читання, сприймання художніх творів, формування уваги до художнього слова. Матеріал зошита чітко структурований. Крім різноманітних завдань щодо р..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Читайко 3 клас Робочий зошит з літературного читання Оновлена програма До підручника В.О. Науменко - Володарська М. О. Вид-во: Ранок
Зошит складений відповідно до оновленої програми з читання для 3 класу та до підручника В. О. Науменко «Літературне читання» для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагаченн..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Читайко 3 клас Робочий зошит з читання Оновлена програма До підручника О.Я. Савченко - Царевська Н. І. Вид-во: Ранок
Зошит відповідає оновленій програмі і складений відповідно до підручника О. Я. Савченко для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноманітні види ро..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Читайко 3, 4 класи Робочий зошит до хрестоматії сучасної української дитячої літератури Оновлена програма Шевченко К. М., Щербак Г. В. Вид-во: Ранок
Зошит відповідає оновленій програмі і складений відповідно до хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах. Посібник містить завдання для вдосконалення навичок читання, розвитку мовлення та збагачення словника учня. Різноманітні види робіт із текстом спрямовані ..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% Читайлик Робочий зошит з літературного читання 3 клас До підручника В.Науменко - Онищук Т., Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит складено відповідно до оновленої програми з "Літературного читання" та підручника Літературне читання: підруч. для 3 кл. / В. О. Науменко. - К. : Генеза, 2013. Посібник містить вправи, ігри для вдосконалення читацьких навичок, мовно-логічні та творчі завдання, вправи для розвитку зв’яз..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Читайлик Робочий зошит з літературного читання 3 клас До підручника О.Савченко - Онищук Т., Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Зошит із друкованою основою складений відповідно до оновленої програми з «Літературного читання» та підручника «Савченко О. Літературне читання. 3 клас». Зошит містить вправи, ігри для удосконалення читацьких навичок, мовно-логічні та творчі завдання, вправи для розвитку зв’язного мовлення, скоро..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-11% Читацький щоденник 3 клас Наумчук В., Наумчук М. Вид-во: Підручники і посібники
Навчальний посібник допоможе дитині удосконалювати навички читання творів, глибше розуміти зміст прочитаних творів, а вчителям і батькам – здійснювати контроль за процесами читання. Для учнів, учителів, вихователів груп продовженого дня, батьків. ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-10% Швидкочитаночка 3 клас Сучасні оповідання та вправи Антонова Л. А. Вид-во: Літера
Сучасні оповідання та вправи для вдосконалення навички швидкого читання. - Цікаві авторські тексти - Розвиток читацької грамотності - Вправи для розвитку площі зорового сприймання - Зручний підрахунок слів - Залучення до самостійного читання ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.