0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Математика 3 клас / Рабочие тетради по математике 3 класс

-12% Зошит з математики 3 клас Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза
Пропонуємо систему завдань на закріплення і систематизацію знань з математики. Розвиваємо логічне мислення завдяки системі цікавих задач та ігрових завдань. Забезпечуємо диференційоване навчання. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Математичний тренажер 3 клас ОНОВЛЕНА ПРОГПАМА Бевз В., Васильєва Д. Вид-во: Освіта
Навчальні посібники "Тренажер з пропису та лічби, 1кл." та "Математичний тренажер, 2-4 кл." укладено відповідно до оновленої програми з математики для 1-4 класів ЗНЗ. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1-4 класів (20 практичних робіт у двох рівнозначних варіантах) д..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-7% Математичний тренажер 3 клас Частина 1 Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
Посібник містить тренувальні картки, подані у двох варіантах однакового рівня складності, в яких пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок, передбачених програмою з математики. Може використовуватись учителем і для проміжного контролю знань окремих учнів з мет..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-7% Математичний тренажер 3 клас Частина 2 Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
    Посібник містить тренувальні картки, подані у двох варіантах однакового рівня складності, в яких пропонуються завдання на відпрацювання основних умінь і навичок, передбачених програмою з математики. Може використовуватись учителем і для проміжного контролю знань окрем..
15 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-11% Навчальний зошит Математика 3 клас Частина 1 Скворцова С., Онопрієнко О. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам навчальної програми з математики для 3 класу загальноосвіт ніх навчальних закладів (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 р. № 948) і органічно поєднує функції підручника та зошита з друкованою основою. Видання складається з трьох..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Навчальний зошит Математика 3 клас Частина 2 Скворцова С., Онопрієнко О. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам навчальної програми з математики для 3 класу загальноосвіт ніх навчальних закладів (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 р. № 948) і органічно поєднує функції підручника та зошита з друкованою основою. Видання складається з трьох..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Навчальний зошит Математика 3 клас Частина 3 Скворцова С., Онопрієнко О. Вид-во: Ранок
Видання складається з трьох частин, кожна з яких містить тексти правил, зразки міркувань, завдання на актуалізацію опорних знань, створення проблемної ситуації та її розв’язання, первинне закріплення, формування вмінь і навичок, неперервне повторення. Кожна частина містить додаток «Працюю самості..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Рабочая тетрадь Математика 3 класс В 2-х частях К учеб. М.В. Богдановича, Г.П. Лишенко - Назаренко А. А. Изд-во: Ранок
Тетрадь составлена в соответствии с учебной программой для общеобразовательных учебных заведений (2011 г.) и учебником М. В. Богдановича, Г. П. Лишенко «Математика» для 3 класса (К.: «Генеза», 2013). Пособие является логическим дополнением учебника. Тетрадь составлена в двух частях. Н..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-12% Рабочая тетрадь Математика 3 класс Обновленная программа К учебнику М.Богдановича - Назаренко А. А. Изд-во: Ранок
Тетрадь составлена в соответствии с действующей программой (с учетом изменений, утвержденных Приказом МОН Украины от 05.08.2016 № 948) и учебником М. В. Богдановича, Г. П. Лышенко «Математика» для 3 класса. Пособие является логическим дополнением учебника. На каждой странице указаны название темы..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Робочий зошит з математики 3 клас Оляницька Л. В., Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта
Складова НМК «Математика. 3 клас». Посібник містить систему вправ, яка логічно доповнює матеріал підручника і структурована за уроками. Робота з цим начальним матеріалом сприятиме формуванню основних умінь і навичок, визначених Програмою з математики, допоможе оптимізувати й урізноманітнити робот..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-12% Робочий зошит Математика 3 клас До підручника М.Богдановича Оновлена програма Листопад Н. Вид-во: Літера
Насичений різноманітними й цікавими завданнями робочий зошит зробить процес вивчення математики для учнів 3-го класу легким і плідним. Завдання складені таким чином, щоб сприяти практичному закріпленню набутих знань і стимулювати пізнавальну активність молодших школярів. Додаткові вправи до кожно..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Робочий зошит Математика 3 клас До підручника Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницької - Цимбалару А. Д., Камінська О. В. Вид-во: Ранок
Зошит створено відповідно до чинної програми та підручника «Математика» (авт. Ф. М. Рівкінд, Л. В. Оляницька) для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Матеріал зошита побудований на сюжетах літературних творів, що дозволяє урізноманітнювати навчальну діяльність учнів. У посібнику вміще..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-12% Робочий зошит Математика 3 клас Оновлена програма До підручника М.В. Богдановича Назаренко А. А. Вид-во: Ранок
Зошит складено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948) для загальноосвітніх навчальних закладів та підручника М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка «Математика» для 3 класу. Посібник є логічним доповненням підручника. Кожна сторінка з..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Робочий зошит Математика 3 клас У 2-х частинах До підруч. М.В. Богдановича, Г.П. Лишенка - Назаренко А. А. Вид-во: Ранок
Зошит складено відповідно до програми (2011р.) та підручника М. В. Богдановича, Г. П. Лишенка «Математика» для 3 класу. Посібник є логічним доповненням підручника. Зошит укладено в двох частинах. На кожній сторінці містяться вказівки на сторінки підручника та назва теми. В зошиті представлена с..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% Робочий зошит Математика 3 клас У 2-х частинах До підручника Ф.М. Рівкінд, Л.В. Оляницької Цимбалару А. Д., Камінська О. В. Вид-во: Ранок
  Зошит створено відповідно до чинної програми та підручника Ф.М.Рівкінд, Л.В.Оляницької з математики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Перша частина посібника призначена для організації навчання протягом першого півріччя, а друга частина – протягом другого півріччя навча..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.