0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Англійська мова 3 клас

-10% Зошит з англійської мови 3 клас Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. (для спец. шкіл)  Вид-во: Генеза
Сприяємо практичному використанню мовного та мовленнєвого матеріалу, опрацьованого за підручником. Включаємо вправи для опанування тематичної лексики, зразків мовлення та комунікативних функцій кожного уроку підручника. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-11% Робочий зошит Англійська мова 3 клас До підручника А. Несвіт - Андрієнко А. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено відповідно до чинної програми Міністерства освіти і науки України та підручника для 3-го класу (Несвіт А.М. Англійська мова : підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів). Цікаві та захопл..
37 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 3 клас До підручника А. Несвіт - Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит з англійської мови укладено відповідно до оновленої програми Міністерства освіти і науки України та підручника для 3-го класу (Несвіт А. М. Англійська мова : підруч. для 3 кл. загальноосвіт. навч. закл./ А. М. Несвіт. — К. : Генеза, 2014). Різноманітність завдань, ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 3 клас До підручника О. Карп'юк - Вітушинська Н., Косован О. Вид-во: Підручники і посібники
Робочий зошит з англійської мови укладено відповідно до оновленої програми МОН України та підручника для 3-го класу (Карп’юк О. Д. Англійська мова: підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів — Тернопіль: Видавництво «Астон», 2013). Різноманітність форм завдань, уміщених у зошиті, ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-11% Робочий зошит Англійська мова 3 клас До підручника О. Карпюк - Замороз Т. Вид-во: Богдан
Робочий зошит з англійської мови для 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів укладено відповідно до оновленої програми Міністерства освіти і науки України та підручника для 3-го класу (Карп’юк О.Д. Англійська мова : підручник для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів). Цікаві та за..
37 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-6% Робочий зошит Англійська мова 3 клас Карп'юк О. Д. Вид-во: Лібра Терра
Робочий зошит до підручника "Англійська мова" для 3-го  класу входить до складу НМК, яке є продовженням авторської серії навчальних видань для початкової школи, створеної на основі Концепції позитивної мотивації молодшого школяра до вивчення англійської мови. Навчаль..
35 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 3 клас Несвіт А. Вид-во: Генеза
Пропонуємо робочий зошит з друкованою основою для роботи в класі. Уміщуємо вправи з розвитку орфографічних умінь. Наповнюємо зміст зошита цікавими завданнями для опрацювання, систематизації та закріплення лексико-граматичного матеріалу підручника. ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Робочий зошит Англійська мова 3 клас Оновлена програма До підручника А. Несвіт Пащенко Л. В. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений до підручника А. М. Несвіт «Англійська мова. 3 клас», містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Зошит створено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН Ук..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-8% Робочий зошит Англійська мова 3 клас Оновлена програма До підручника О. Карп'юк Мясоєдова С. В. Вид-во: Ранок
Зошит, укладений до підручника О. Д. Карп’юк «Англійська мова. 3 клас», містить різноманітні цікаві завдання і призначений для більш детального опрацювання учнями матеріалу підручника на уроках і вдома. Зошит створено відповідно до чинної програми (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН У..
40 грн. 37 грн. Без НДС: 37 грн.