0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Іформатика 3 клас / Рабочие тетради по информатике 3 класс

-10% Інформатика Робочий зошит 3 клас До підручника О. Коршунової - Кульматицька О. Вид-во: Богдан
Посібник розроблений відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України та підручника «Сходинки до інформатики, 3 кл.» О. В. Коршунової. Завдання, пропоновані в зошиті, сприяють закріпленню і поглибленню знань та вмінь з основ інформатики, розвивають логічне та творче ми..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Зошит з інформатики 3 клас До підручника Корнієнко М. М. Оновлена програма - Антонова О. П. Вид-во: Генеза
Пропонуємо різноманітні типи завдань. Перевіряємо предметні компетентності. Розвиваємо початкові навички роботи на персональному комп'ютері. Залучаємо дітей до вивчення основ програмування. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Зошит Сходинки до інформатики 3 клас Коршунова О. В. Вид-во: Генеза
Пропонуємо різнорівневі завдання Особливе місце відводимо вправам на розвиток логіки Сприяємо впевненому викоританню комп'ютера у навчанні та повсякденні ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Рабочая тетрадь Информатика 3 класс К учебнику Г.В. Ломаковской и др. Золочевская М. В., Рыкова Л. Л. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой и учебником Г. В. Ломаковской, Г. А. Проценко, И. Я. Ривкинда, Ф. М. Ривкинд «Ступеньки к информатике. 3 класс» для общеобразовательных учебных заведений. Содержание пособия ориентировано на формирование у третьеклассников начальных предс..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Рабочая тетрадь Информатика 3 класс Обновленная программа Ломаковская А. В., Проценко Г. А., Ривкинд И. Я. Изд-во: Освита
Ломаковская А.В., Проценко Г.А., Ривкинд И.Я., Ривкинд Ф.М. Ступеньки к информатике: рабочая тетрадь для 3 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения, ВД «Освіта», 64 с. Рабочая тетрадь является частью учебно-методического комплекта для 3 класса по основам информатик..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Робочий зошит Інформатика 3 клас До підручника Г.В. Ломаковської та ін. Золочевська М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Зміст посібника відповідає вимогам навчальної програми з інформатики для учнів 3 класу (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 05.08.2016 р. № 948), а також ураховує особливості викладання інформатики за підручником Г. В. Ломаковської, Г. О. Проценко, Й. Я. Ривкінда, Ф. М. Рівкі..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Робочий зошит Інформатика 3 клас До підручника О.В. Коршунової Золочевська М. В., Рикова Л. Л. Вид-во: Ранок
Посібник складено відповідно до чинної програми та підручника О. В. Коршунової «Сходинки до інформатики. 3 клас» для загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст посібника зорієнтовано на формування у третьокласників початкових уявлень про базові поняття інфор­матики; закріплення вивченого матеріа..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-11% Робочий зошит Інформатика 3 клас До підручника О.Коршунової - Антонова О. Вид-во: Підручники і посібники
   Робочий зошит призначений для індивідуальної, самостійної та колективної робіт на уроках інформатики за підручником Коршунової О. В. «Сходинки до інформатики. 3 клас» — К.: Генеза, 2014. Зміст завдань робочого зошита спрямований на особистісну орієнтацію освітнього процесу, його інди..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Робочий зошит Інформатика 3 клас Корнієнко М. М., Крамаровська С. М., Зарецька І. Т. Вид-во: Ранок
Робочий зошит складений відповідно до підручника «Сходинки до інформатики» для учнів 3 класу (автори М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровська, І. Т. Зарецька). Зошит є складовою навчальнометодичного комплекту «Інформатика. 3 клас», до якого також входять підручник, експрес-контроль, посібник для вчите..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Робочий зошит Інформатика 3 клас Морзе Н. та ін. Вид-во: Оріон
Навчальний посібник «Інформатика, робочий зошит, 3 клас» створено згідно з чинною програмою з інформатики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Завдання, подані в посібнику, спрямовані на закріплення та поглиблення знань і вмінь учнів з інформатики. Наприкінці кожного уроку подано руб..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Робочий зошит Інформатика 3 клас Оновлена програма Ломаковська Г. В., Проценко Г. О., Ривкінд Й. Я. Вид-во: Освіта
"Інформатика. Робочий зошит. 3 клас", автори Ломаковська Г.В., Проценко Г.О., Ривкінд Й.Я. Зошит допоможе навчитися створювати презентації та текстові документи, продовжить знайомити з Інтернетом. Містить багато цікавих вправ, ребусів, логічних задач та ін. ..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Робочий зошит з інформатики 3 клас До підручника О.В. Коршунової Оновлена програма Антонова О. П., Васильєва Н. В. Вид-во: Генеза
Пропонуємо завдання різного типу з розвитку логічного мислення. Сприяємо оволодінню практичними навичками роботи з комп'ютером. Учимо розв'язувати навчальні та життєві задачі. ..
32 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-10% Робочий зошит учня Інформатика 3 клас Оновлена програма Коршунова О. В. Вид-во: Освіта
Робочі зошити «Інформатика» для учнів 2–4 класів складено відповідно до оновленої навчальної програми з інформатики (редакція 2016 року) та з орієнтуванням на навчальний матеріал підручників «Сходинки до інформатики. 2 клас»,  «Сходинки до інформатики. 3 клас», «Інформатика. 4 клас» авт..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.