0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-10% Інформатика Робочий зошит 3 клас До підручника О. Коршунової - Кульматицька О. Вид-во: Богдан
Посібник розроблений відповідно до чинної навчальної програми Міністерства освіти і науки України та підручника «Сходинки до інформатики, 3 кл.» О. В. Коршунової. Завдання, пропоновані в зошиті, сприяють закріпленню і поглибленню знань та вмінь з основ інформатики, розвивають логічне та творче ми..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Буду мову я вивчати Робочий зошит з української мови 3 клас Рос. мова навчання У 2-х частинах До підр. Н.В. Гавриш - Чекіна О. Ю. Вид-во: Ранок
Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Посібник відповідає програмі з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику «Українська мова» Н. В. Гав..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% Буду мову я вивчати Робочий зошит з української мови 3 клас Рос. мова навчання У 2-х частинах До підр. О.Н. Хорошковської - Кобзар О. Г. Вид-во: Ранок
Зошит призначений для організації роботи учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання на уроці та вдома. Посібник відповідає програмі з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів з російською мовою навчання та підручнику «Українська мова» О. Н. Хо ..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% В стране мастеров Рабочая тетрадь-альбом 3 класс Котелянец Н. В., Агеева Е. В., Котелянец Ю. С. Изд-во: Сиция
Котелянец Н., Агеева Е., Котелянец Ю. В стране мастеров. Рабочая тетрадь-альбом по трудовому обучению : учебное пособие для учащихся 3 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения, Издательство «СИЦИЯ», 56 с. Рабочая тетрадь с печатной основой дополняет УМК по трудовом..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
Волшебный ключик 3 класс Русский язык Рабочая тетрадь В 2-х частях К учебнику А.Н. Рудякова, И.Л. Челышевой - Курганова Н. В. Вид-во: Ранок
Тетрадь (автор Курганова Н. В. ) составлена в соответствии с программой (2011) по русскому языку и учебником А. Н. Рудякова, И. Л. Челышевой «Русский язык» (К.: Грамота, 2013) для 3 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. Пособие содержит разнообразные задания дл..
40 грн. Без НДС: 40 грн.
Волшебный ключик 3 класс Русский язык Рабочая тетрадь В 2-х частях К учебнику Э.С. Сильновой - Аралова Э. А. Вид-во: Ранок
Тетрадь (автор Аралова Э. А.) составлена в соответствии с программой (2011) по русскому языку и учебником Э. С. Сильновой, Н. Г. Каневской, В. Ф. Олейник «Русский язык» (К.: Генеза, 2013) для 3 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. Пособие содержит разнообразны..
40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Волшебный ключик Русский язык 3 класс Рабочая тетрадь к учебнику А.Н. Рудякова, И.Л. Челышевой - Курганова Н. В. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой (с учетом изменений, утвержденных Указом МОН Украины от 05.08.2016 №948) и может стать надежным помощником учителя в деле формирования орфографических и пунктуационных навыков учеников второго класса. В каждом разделе тетради есть теоре..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Волшебный ключик Русский язык 3 класс Рабочая тетрадь К учебнику Э.С. Сильновой - Аралова Э. А. Вид-во: Ранок
Тетрадь (автор Аралова Э.А.) составлена в соответствии с программой (2011) по русскому языку и учебником Э. С. Сильновой, Н. Г. Каневской, В. Ф. Олейник «Русский язык» (К.: Генеза, 2013) для 3 класса общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения. Пособие содержит разнообразные..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-12% Вчуся бути читачем Літературне читання 3 клас Вашуленко О. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до оновленої програми з літературного читання для початкової школи. Основна його мета - формувати в молодших школярів комунікативну і читацьку компетентності. У посібнику запропоновано систему знань, яка сприятиме розвитку всіх видів мовленнєвої діяльно..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Говоримо, читаємо, пишемо Зошит з розвитку зв'язного мовлення 3 клас До підручника М. Вашуленка та ін. Будна Н., Рябова С. Вид-во: Богдан
У посібнику розроблено зміст урокiв розвитку зв’язного мовлення вiдповiдно до вимог оновленої навчальної програми Міністерства освіти і науки України з української мови для учнiв 3 класу. Запропонованi вправи допоможуть учителевi організувати мовленнєву діяльність учнів на уроках, сприятимуть ефе..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Грамотійко Зошит 3 клас Навчаємось писати грамотно Воскресенська Н., Воскресенська К. Вид-во: Ранок
Навчальний матеріал (автор Воскресенская Н.О.,Воскресенька К.О.), запропонований у серії посібників «Грамотійко», покликаний сприяти виробленню в учнів 2—4 класів орфографічних і пунктуаційних умінь і навичок, відповідає вимогам чинної програми з української мови для загальноосвітніх навчальних з..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Грамотейчик 3 класс Тетрадь Учимся писать грамотно Обновленная программа Воскресенская Н. О., Воскресенская Е. О. Изд-во: Ранок
Пособие составлено в соответствии с действующей программой (с учетом изменений, утвержденных Указом МОН Украины от 05.08.2016 №948) и может стать надежным помощником учителя в деле формирования орфографических и пунктуационных навыков учеников второго класса. В каждом разделе тетради есть теоре..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
Золотий віночок Учуся працювати з текстом 3 клас Зошит Агаркова І. П. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
Золотой веночек Учусь работать с текстом 3 класс Тетрадь Агаркова И. П. Изд-во: Ранок
Данное пособие (автор Агаркова И. П.) содержит развивающие задания по 15 выборочным произведениям хрестоматии «Золотой веночек» для 3 класса (Х. : Из-во «Ранок-НТ», 2013) и составляет с ней единый комплект. Оно представляет собой интегрированные в рамках одного произведения задания по трем дисцип..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-10% Зошит для списування 3 клас Харченко О. Ю. Вид-во: Основа
Усі батьки й учителі мріють про те, щоб дитина грамотно писала. Один з ключиків до грамотного письма прихований у такій вправі, як списування тексту за алгоритмом (правилами) списування. Працюючи за алгоритмом, дитина навчається планувати свої дії, контролювати їх та оцінювати результати. Казко..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.