0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Підручники Математика 3 клас / Учебники по математике для 3 класса

-4% Підручник Математика 3 клас Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза
Зміст підручника спрямовано на формування математичних знань, досвіду застосування їх у навчальній діяльності, розвиток логічного мислення, пізнавального інтересу, дитячої творчості. У кожному уроці передбачено додаткові завдання, крім того, кожний розділ закінчується добіркою додаткових вправ. ..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Математика 3 клас Рівкінд Ф. М., Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
Підручник «Математика. 3 клас» є основою НМК. Чітка структура, особливості макету дають змогу дотримуватися єдиного підходу під час вивчення навчального матеріалу. Система вправ спрямована і на вироблення основних вмінь і навичок, передбачених програмою, і на розвиток мислення, формування вмінь а..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-10% Підручник Математика 3 клас Частина 1 Гісь О. Філяк І. Вид-во: Ранок
Підручник створений відповідно до чинної програми з математики для початкової школи (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948). Це інноваційний підручник, у якому використані ідеї розвиваючих сінгапурських методик навчання. Він щедро проілюстрований, наповнений ве..
125 грн. 113 грн. Без НДС: 113 грн.
-10% Підручник Математика 3 клас Частина 2 Гісь О. Філяк І. Вид-во: Ранок
Підручник створений відповідно до чинної Програми з математики для початкової школи (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948). Це інноваційний підручник, у якому використані ідеї розвиваючих сінгапурських методик навчання. Він щедро проілюстрований, наповнений ве..
125 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-4% Учебник Математика 3 класс Богданович М. В., Лишенко Г. П. Изд-во: Генеза
Зміст підручника спрямовано на формування математичних знань, досвіду застосування їх у навчальній діяльності, розвиток логічного мислення, пізнавального інтересу, дитячої творчості. У кожному уроці передбачено додаткові завдання, крім того, кожний розділ закінчується добіркою додаткових вправ. П..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.