0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-7% Підручник Англійська мова 3 клас English 3 Калініна Л. В., Самойлюкевич І. В. (для спец. шкіл) Вид-во: Генеза
Підручник складається із семи розділів, що містять мовленнєвий та мовний матеріал, який сприяє реалізації основної цілі навчання – формуванню комунікативної компетенції учнів. Запропонований текстовий матеріал має соціокультурну спрямованість. Вправи та завдання побудовано на основі інтерактивног..
140 грн. 130 грн. Без НДС: 130 грн.
-6% Підручник Англійська мова 3 клас English 3 Карп'юк О. Вид-во: Астон
Підручник + відеододаток "Англійська мова" для 3-го класу входить до складу НМК, яке є продовженням авторської серії навчальних видань для початкової школи, створеної на основі Концепції позитивної мотивації молодшого школяра до вивчення англійської мови. Навчально-м..
105 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-4% Підручник Англійська мова 3 клас Несвіт А. English 3 Nesvit Alla Вид-во: Генеза
Підручник складається з восьми розділів, побудований за тематико-ситуативним принципом. Навчальний матеріал забезпечує інтегрований розвиток навичок і вмінь аудіювання, говоріння, читання, письма та передбачає використання інтерактивних методів навчання, реалізує комунікативний підхід до викладан..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Літературне читання 3 клас Науменко В. О. Вид-во: Генеза
Підручник укладено за жанрово-монографічним принципом. Тематика творів цікава й доступна для дітей відповідної вікової групи, має пізнавальний характер. Тут представлено такі літературні жанри, як вірші, байки, казки, п’єси-казки, оповідання, малі фольклорні форми (загадки, скоромовки, прислів’я ..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Літературне читання 3 клас Савченко О. Я. Вид-во: Освіта
Підручник є основою навчально-методичного комплекту з літературного читання для 3 класу ЗНЗ з навчанням українською мовою. У підручнику вміщено твори усної народної творчості, літературні казки, загадки, скоромовки, прозові та поетичні твори, гумористичні твори, твори науково-художньої й зарубі..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Математика 3 клас Богданович М. В., Лишенко Г. П. Вид-во: Генеза
Зміст підручника спрямовано на формування математичних знань, досвіду застосування їх у навчальній діяльності, розвиток логічного мислення, пізнавального інтересу, дитячої творчості. У кожному уроці передбачено додаткові завдання, крім того, кожний розділ закінчується добіркою додаткових вправ. ..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Математика 3 клас Рівкінд Ф. М., Оляницька Л. В. Вид-во: Освіта
Підручник «Математика. 3 клас» є основою НМК. Чітка структура, особливості макету дають змогу дотримуватися єдиного підходу під час вивчення навчального матеріалу. Система вправ спрямована і на вироблення основних вмінь і навичок, передбачених програмою, і на розвиток мислення, формування вмінь а..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-10% Підручник Математика 3 клас Частина 1 Гісь О. Філяк І. Вид-во: Ранок
Підручник створений відповідно до чинної програми з математики для початкової школи (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948). Це інноваційний підручник, у якому використані ідеї розвиваючих сінгапурських методик навчання. Він щедро проілюстрований, наповнений ве..
125 грн. 113 грн. Без НДС: 113 грн.
-10% Підручник Математика 3 клас Частина 2 Гісь О. Філяк І. Вид-во: Ранок
Підручник створений відповідно до чинної Програми з математики для початкової школи (з урахуванням змін, затверджених Наказом МОН України від 05.08.2016 № 948). Це інноваційний підручник, у якому використані ідеї розвиваючих сінгапурських методик навчання. Він щедро проілюстрований, наповнений ве..
125 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-4% Підручник Мистецтво 3 клас Масол Л. М., Гайдамака О. В., Очеретяна Н. В., Колотило О. М. Вид-во: Генеза
Інтегруємо музичну, образотворчу та мистецько-синтетичну змістові лінії. Уміщуємо завдання та запитання до кожної теми, уза гальнювальні запитання в кінці семестру, подаємо мистецьку абетку. Формуємо в учнів основи цілісної художньої картини світу ..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Музичне мистецтво 3 клас Аристова Л. С., Сергієнко В. В. Вид-во: Освіта
Підручник «Музичне мистецтво. 3 клас», що є основою НМК з музичного мистецтва для 3 класу, укладено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти в галузі «Мистецтво» та відповідної базової навчальної програми. У підручнику подано матеріали, що сприяють реалізації ..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-4% Підручник Німецька мова 3 клас Паршикова О. Мельничук Г. Савченко Л. Вид-во: Грамота
Підручник створений відповідно до програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів. Він складається із семи розділів, які поділені на уроки. Кожен урок містить матеріал для формування навичок і розвитку вмінь третьокласників в аудіюванні, говорінні, читанні та письмі. У виданні п..
140 грн. 135 грн. Без НДС: 135 грн.
-11% Підручник Німецька мова 3 клас Сотникова С. Гоголєва Г. Вид-во: Ранок
Підручник є складовою навчально-методичного комплекту «Deutsch lernen ist super!» разом із робочим зошитом, тестовим зошитом і компакт-диском з аудіозаписами фонетичних вправ і вправ для аудіювання. Має чітко виражену комунікативну й діяльнісну спрямованість. Відповідає віковим особливостям учнів..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-4% Підручник Образотворче мистецтво 3 клас Калініченко О. В., Сергієнко В. В. Вид-во: Освіта
У підручнику, укладеному відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти в галузі «Мистецтво» та відповідної базової навчальної програми, подано матеріали, що сприяють посиленню ролі образотворчих мистецтв в особистісному становленні учнів. Ця навчальна книга є концепт..
130 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-5% Підручник Основи здоров'я 3 клас Бех І. Воронцова Т. Пономаренко В. Страшко С. Вид-во: Алатон
Підручник "Основи здоров`я" створено відповідно до навчальної програми з основ здоров`я для учнів 3-го класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст підручника спрямовано на розвиток життєвих навичок, сприятливих для здоров`я і гармонійного розвитку учнів. Підручник розроблено у співпраці з Ю..
100 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.