0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання 3 клас

Веселий струмочок Хрестоматія для позакласного читання 3 клас Добірка 1 Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Гребенькова Л. О.) містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення до книг..
32 грн. Без НДС: 32 грн.
Веселий струмочок Хрестоматія для позакласного читання 3 клас Добірка 2 Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Книга для читання у другому півріччі. Посібник (автор Гребенькова Л. О.) містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й..
32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Веселый ручеек Хрестоматия для внеклассного чтения 3 класс Володарская М. А. Изд-во: Ранок
В хрестоматию (автор Володарская М.А.) включены народный фольклор и произведения детских писателей, творчество которых изучается в младших классах общеобразовательных школ всех уровней. Интересные сказки, смешные рассказы, весёлые и добрые стихотворения, мудрые пословицы, занимательные скороговор..
32 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
Веселый ручеек Хрестоматия для внеклассного чтения 3 класс Подборка 2 Володарская М. А. Изд-во: Ранок
Книга для чтения во втором полугодии. В хрестоматию включены произведения детских писателей, творчество которых изучается в младших классах общеобразовательных школ всех уровней. Интересные сказки, смешные рассказы, весёлые и добрые стихотворения, занимательные загадки помогут младшим школьника..
32 грн. Без НДС: 32 грн.
-11% Внеклассное чтение 3 клас Наумчук В., Наумчук М. Вид-во: Підручники і посібники
Пособие для внеклассного чтения содержит художественные и научно-познавательные произведения, а также произведения устного народного творчества. Для учащихся 3 класса, родителей, учителей. ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-11% Внеклассное чтение 3 класс Обновленная программа Лапшина И. Н. Изд-во: Освита
  Посібники «Позакласне читання» для 2, 3 і 4 класу створено для учнів, учителів, батьків. Ці посібники допоможуть організувати позакласну роботу з читання так, щоб робота з текстом була пізнавальною й цікавою. Посібник..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Внеклассное чтение 3 класс Попова Н. Н. Изд-во: ПЕТ
Пособие Внеклассное чтение 3 класс создано в соответствии с новой программой Министерства образования и науки Украины. В ней собраны интересные художественные произведения, вопросы и задания, содержание которых соответствует психологическим особенностям учащихся данного возраста, способствует инт..
41 грн. 37 грн. Без НДС: 37 грн.
-12% Вчуся бути читачем Літературне читання 3 клас Вашуленко О. Вид-во: Освіта
Навчальний посібник розроблено відповідно до оновленої програми з літературного читання для початкової школи. Основна його мета - формувати в молодших школярів комунікативну і читацьку компетентності. У посібнику запропоновано систему знань, яка сприятиме розвитку всіх видів мовленнєвої діяльно..
26 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% Золотий віночок 3 клас Хрестоматія для додаткового читання Агаркова І. П., Мирошниченко В. А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане. Хрестомат..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
Золотий віночок Учуся працювати з текстом 3 клас Зошит Агаркова І. П. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Агаркова І. П.) становить єдиний навчальний комплект із хрестоматією «Золотий віночок». Він містить завдання до 15-ти вибіркових текстів хрестоматії, які розбиті на три блоки за предметами: читання, українська мова, природознавство, і змістовно і тематично пов’язані з текстом твор..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-10% Золотой веночек 3 класс Хрестоматия для дополнительного чтения Попова Н. Н. Изд-во: Ранок
В хрестоматии содержатся произведения известных писателей и поэтов, образцы устного народного творчества, с которыми будет интересно познакомиться ребенку. Книга способствует расширению мировоззрения школьника, совершенствованию навыков чтения, учит быть сознательным читателем, который учится ана..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
Золотой веночек Учусь работать с текстом 3 класс Тетрадь Агаркова И. П. Изд-во: Ранок
Данное пособие (автор Агаркова И. П.) содержит развивающие задания по 15 выборочным произведениям хрестоматии «Золотой веночек» для 3 класса (Х. : Из-во «Ранок-НТ», 2013) и составляет с ней единый комплект. Оно представляет собой интегрированные в рамках одного произведения задания по трем дисцип..
10 грн. Без НДС: 10 грн.
-10% Книжкова країна Позакласне читання 3 клас Йолкіна Л. В. Вид-во: Генеза
Уміщуємо художні тексти, обов’язкові для позакласного читання. Пропонуємо найцікавіші зразки фольклору, художні твори українських та зарубіжних письменників. Розвиваємо творче мислення за допомогою ігрових завдань. ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Коло читання 3 клас Хрестоматія української літератури Оновлена програма Єфімова І. В. Вид-во: Ранок
Хрестоматія призначена розширити коло читання учнів початкової школи, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськимиписьменниками. Ретельнодібранітворисприятимутьвдосконаленнюнавичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературн..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Літературне читання 3 клас Пізнавальні тексти з творчими завданнями Канчук В.Вид-во: Підручники і посібники
Мета посібника - допомогти вчителеві ефективно організувати навчальний процес у 3 класі. Матеріали дібрано відповідно до чинної програми з курсу "Літературне читання" у 3 класі. Призначений для учнів, вчителів, батьків, вихователів, студентів, усіх, хто цікавиться питанням навчання, виховання і р..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.