0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання 3 клас

-10% Веселий струмочок Хрестоматія для позакласного читання 3 клас Добірка 1 Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Посібник (автор Гребенькова Л. О.) містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й ставлення до неї, про ставлення до книг..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Веселий струмочок Хрестоматія для позакласного читання 3 клас Добірка 2 Гребенькова Л. О. Вид-во: Ранок
Книга для читання у другому півріччі. Посібник (автор Гребенькова Л. О.) містить художні тексти, що їх пропонує програма для позакласного читання. До збірника увійшли зразки усної народної творчості, прозові й віршові твори про пори року, твори різних авторів про нашу Батьківщину, про природу й..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Золотий віночок 3 клас Хрестоматія для додаткового читання Агаркова І. П., Мирошниченко В. А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л. Вид-во: Ранок
У хрестоматії містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра, вдосконаленню читацьких навичок, вчить бути свідомим читачем, який вміє аналізувати прочитане. Хрестомат..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-10% Золотой веночек 3 класс Хрестоматия для дополнительного чтения Попова Н. Н. Изд-во: Ранок
В хрестоматии содержатся произведения известных писателей и поэтов, образцы устного народного творчества, с которыми будет интересно познакомиться ребенку. Книга способствует расширению мировоззрения школьника, совершенствованию навыков чтения, учит быть сознательным читателем, который учится ана..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-10% Книжкова країна Позакласне читання 3 клас Йолкіна Л. В. Вид-во: Генеза
Уміщуємо художні тексти, обов’язкові для позакласного читання. Пропонуємо найцікавіші зразки фольклору, художні твори українських та зарубіжних письменників. Розвиваємо творче мислення за допомогою ігрових завдань. ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Коло читання 3 клас Хрестоматія української літератури Оновлена програма Єфімова І. В. Вид-во: Ранок
Хрестоматія призначена розширити коло читання учнів початкової школи, ознайомити їх з цікавими творами класиків української літератури та сучасними українськимиписьменниками. Ретельнодібранітворисприятимутьвдосконаленнюнавичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературн..
49 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-10% Літературне читання 3 клас Пізнавальні тексти з творчими завданнями Канчук В.Вид-во: Підручники і посібники
Мета посібника - допомогти вчителеві ефективно організувати навчальний процес у 3 класі. Матеріали дібрано відповідно до чинної програми з курсу "Літературне читання" у 3 класі. Призначений для учнів, вчителів, батьків, вихователів, студентів, усіх, хто цікавиться питанням навчання, виховання і р..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% Моя домашня читальня Посібник із позакласного читання 3 клас Савченко О. Я. Вид-во: Освіта
Посібник є складовою НМК з літературного читання для 3 класу. Містить різножанрові тексти для домашнього читання. У ньому зібрано найкращі тексти української та світової дитячої літератури, мета яких виховати в учнів любов до читання, розвивати традиції сімейного читання. ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Перлинка Книга з літературного читання 3 клас Оновлена програма Науменко В. О. Вид-во: Генеза
   Посібник з літературного читання до підручника Науменко В. О. Літературне читання 3 клас Вид-во: Генеза відповідає Оновленої програмі 2016 року.    Схвалено Міністерством освіти і науки України. ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Позакласне читання + Щоденник читача 3 клас  Оновлена програма 2019 Гордієнко Н. М. Вид-во: Весна
Посібник «Позакласне читання. Робота з дитячою книжкою. Робота з інформацією. 3 клас» складений відповідно до оновленої програми з літературного читання для середньої загальноосвітньої школи 1—4 класів Міністерства освіти та науки України. У ньому зібрані найцікавіші художні твори українських т..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-11% Позакласне читання 3 клас Бикова І. А., Косовцева Н. О. Вид-во: ПЕТ
Посібник «Позакласне читання. 3 клас» створено відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки України. У виданні зібрано найцікавіші художні твори, запитання та завдання, зміст яких відповідає психологічним особливостям учнів даного віку, сприяє інтелектуальному та духовному ..
38 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-11% Позакласне читання 3 клас Оновлена програма Мартиненко В. О. Вид-во: Освіта
Посібники «Позакласне читання» для 2, 3 і 4 класу створено для учнів, учителів, батьків. Ці посібники допоможуть організувати позакласну роботу з читання так, щоб робота з текстом була пізнавальною й цікавою. Посібники містять тексти як класиків української та зарубіжної літератури, так і су..
37 грн. 33 грн. Без НДС: 33 грн.