0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-20% Підручник Основи здоров'я 2 клас Гнатюк О. В. Вид-во: Генеза
Підручник доопрацьовано за новою навчальною програмою, його матеріал чітко структурований, містить практичні роботи, завдання як для виконання самостійно, так і разом з дорослими. Загадки, ребуси і прислів’я, наявні в підручнику, сприятимуть зацікавленості учнів предметом «Основи здоров..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-20% Підручник Сходинки до інформатики 2 клас Коршунова О. В. Вид-во: Генеза
Матеріал підручника для 2 класу формує початкові уявлення про базові поняття інформатики, навички роботи з комп’ютерними програмами, логічне та критичне мислення. Завдання сприяють формуванню вмінь учнів аналізувати конкретну життєву ситуацію і, спираючись на отримані знання, знаходити її роз..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-20% Підручник Сходинки до інформатики 2 клас Ломаковська Г. В., Проценко Г. О., Ривкінд Й. Я., Рівкінд Ф. М. Вид-во: Освіта
Підручник, що є основою навчально-методичного комплекту для 2 класу «Сходинки до інформатики», укладено відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та відповідної базової навчальної програми. Навчальний матеріал, викладений в цікавій, доступній формі, спрямований..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-20% Підручник Українська мова 2 клас Вашуленко М. С., Дубовик С. Г. Вид-во: Освіта
Підручник є основою НМК з української мови для 2 класу. Укладений відповідно до нової Навчальної програми  для ЗНЗ з навчанням українською мовою для 1–4 класів. Навчальний матеріал подано за принципами доступності, наочності. Передбачено роботу в парах, групах та колективно. Практичні з..
100 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-21% Підручник Українська мова 2 клас Захарійчук М. Вид-во: Грамота
Підручник написаний відповідно до вимог Державного стандарту початкової загальної освіти. Реалізацію завдань мовленнєвої, мовної, соціокультурної та діяльнісної змістових ліній забезпечують уривки з оповідань, легенди, загадки, казки, скоромовки, лічилки. Запропоновані вправи спрямовані на формув..
95 грн. 75 грн. Без НДС: 75 грн.
-5% Учебник Математика 2 класс Богданович М. В., Лишенко Г. П. Изд-во: Генеза
Матеріал підручника подано в розділах, окремі з яких містять підрозділи. Усередині основних структурних складових здійс­нено поділ на уроки. Найважливіші правила для запам’ятовування виділено шрифтом і взято в рамочку. Кожен урок містить відповідно позначені вправи для домашнього завдання. Но..
100 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.