0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Загальна

-10% Запрошуємо в дружній клас 1 клас НУШ Вінніцка І. Вид-во: Підручники і посібники
   У школі навчальні дні насичені різноманітними подіями та заходами. Це потребує чимало наочних посібни-ків, які полегшують роботу вчителя і зацікавлюють учнів. Комплект «Запрошуємо в дружний клас» буде корисним для вчителів початкових класів.    До комплекту входять: ..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-10% Запрошуємо на ранкову зустріч 1 клас НУШ Вінніцка І. Вид-во: Підручники і посібники
   Комплект «Запрошуємо на ранкову зустріч» буде корисним для вчителів початкових класів, допоможе зробити ранкову зустріч цікавою та змістовною.    До комплекту входять:    веселкові правила для школярів, складені у віршованій формі, які учні зможу..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-10% Права дитини з усмішкою Комплект плакатів 1 клас НУШ Бедна С., Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
Список плакатів: 1. Усі малюки для суспільства безцінні 2. Інтереси дитини понад усе  3. Діти — багатство країни  4. Гідне життя кожній дитині 5. Любов і родинне тепло 6. Зважаємо на думку дитини 7. Відповідальність за вчинки 8. Школа чекає на тебе 9. Відпочинок і гр..
150 грн. 135 грн. Без НДС: 135 грн.
-10% Ранкові зустрічі з усмішкою Комплект плакатів 1 клас НУШ Вознюк Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Ранкові зустрічі необхідні в повсякденній діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Особлива роль таких зустрічей — створити позитивну атмосферу в учнівському колективі. Запропонований комплект плакатів «Ранкові зустрічі з усмішкою» містить авторські твори,..
200 грн. 180 грн. Без НДС: 180 грн.
-12% Ранкові зустрічі Комплект плакатів 1 клас НУШ Вид-во: Основа
Комплект містить 16 двосторонніх кольорових плакатів, що стануть у пригоді під час проведення ранкових зустрічей у 1-му класі Нової української школи. Матеріали плакатів дібрано з урахуванням вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти та положень Концепції «Нова українська ..
170 грн. 149 грн. Без НДС: 149 грн.