0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Загальні навчально-методичні посібники, виховна робота 1 клас НУШ

-8% Динамічні перерви 1-2 класи Посібник для вчителя Нова українська школа Порощук В. П. Вид-во: Основа
Посібник містить добірку матеріалів практичного спрямування для проведення динамічних перерв з учнями 1–2-х класів (ігри в приміщенні; інсценізації та пантоміми за змістом віршів, пісень; комунікативні ігри; міні-прогулянки та міні-екскурсії; психологічні (корекційні), розвивальні, рольові, рухли..
65 грн. 60 грн. Без НДС: 60 грн.
-11% Кейс-технологія в початковій школі Порадник для вчителя НУШ Плющ Ю. Вид-во: Основа
У посібнику запропоновано досвід впровадження кейс-технології у навчання школярів початкової школи. Докладно розглянуто теоретичні засади методу та запропоновано найрізноманітніший практичний матеріал: інтегровані кейс-уроки та фрагменти уроків за кейс-технологією для школярів 1–4 класів. Запропо..
95 грн. 85 грн. Без НДС: 85 грн.
-11% Навчальні проекти в початковій школі 1 клас Даніліна І. В. Вид-во: Основа
Посібник містить докладні матеріали щодо підготовки та проведення проектної діяльності та впровадження проектних технологій у практику роботи початкової школи. Запропоновані розробки презентацій різноманітних за тематикою навчальних проектів у 1-му класі з української мови, математики, природ..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Нові години спілкування 1 клас Брязгіна Я. В. та ін. Вид-во: Основа
Посібник містить 35 розробок тематичних годин спілкування у 1-му класі, користуючись якими класний керівник зможе без зайвого клопоту підготувати та провести виховний захід, дібрати доцільні методи та форми виховної роботи, згуртувати дитячий колектив, розширити кругозір учнів, розвинути їхні тво..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
План виховної роботи 1 клас 2018-2019 навчальний рік НУШ - Ігнатова І. Вид=во: Підручники і посібники
Заходи, запропоновані у плані виховної роботи, є орієнтовними, але вони охоплюють усі основні напрями виховного процесу та враховують основні дати історичного, релігійного та народознавчого календарів. Видання враховує рекомендації МОН України з питань виховної роботи в навчальних закладах. ..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
-10% Психологічні ігри з елементами тренінгів у початковій школі: вчителю та психологу НУШ Боришполь С. Вид-во: Основа
Матеріали посібника дібрано відповідно до вимог нового Державного стандарту загальної початкової освіти та положень Концепції «Нова українська школа». Психологічні ігри та вправи з елементами тренінгів спрямовані на формування і розвиток в учнів початкової школи таких якостей особистості, як ..
75 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-10% Ранкові зустрічі 1 клас 1 семестр Нова українська школа Бабіченко О. А., Нечипоренко С. М. Вид-во: Основа
Посібник містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 1-му класі (І семестр), дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Щоденні вітання, цікаве подання потижневого мате..
45 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-10% Ранкові зустрічі 1 клас 2 семестр Нова українська школа Бабіченко О. А., Нечипоренко С. М. Вид-во: Основа
Посібник містить інформаційний методичний матеріал для підготовки і проведення ранкових зустрічей у 1-му класі (ІІ семестр), дібраний відповідно до Концепції Нової української школи, вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти. Щоденні вітання, цікаве подання потижневого мат..
45 грн. 41 грн. Без НДС: 41 грн.
-11% Тематичні дні у 1-му класі 1 семестр Нова українська школа НУШ - Жиганюк Н. А. та ін. Вид-во: Основа
Посібник містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі Нової української школи (І семестр), складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу. Тематичні дні об’єднують блоки знан..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-11% Тематичні дні у 1-му класі 2 семестр Нова українська школа НУШ - Жиганюк Н. А., Кирилова О. В. Вид-во: Основа
Посібник містить докладні розробки тематичних днів до тематичних тижнів у 1-му класі Нової української школи (ІІ семестр), складені відповідно до вимог нового Державного стандарту початкової загальної освіти на засадах компетентнісного, діяльнісного підходу. Тематичні дні об’єднують блоки зна..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% Хвилинки здоров'я щодня 1-2 класи Нова українська школа Порощук В. П. Вид-во: Основа
Посібник містить добірку хвилинок здоров’я для використання на уроках та у позаурочній діяльності у 1–2-х класах,  -зокрема: вправи для психологічного налаштування (на початку уроку), класичні фізкультхвилинки, динамічні вправи (руханки), вправи для пальчикової гімнастики, збереження зору, п..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Цікаві ранкові зустрічі Дидактичні матеріали: вірші, загадки, ігри НУШ Тріщ Н. Вид-во: Підручники і посібники
   У посібнику подано дидактичні матеріали для проведення ранкових зустрічей: вірші, загадки, лічилки, уривки казок, ігри.    Для вчителів початкових класів. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Чесноти класної спільноти Сучасні форми виховної роботи 1 клас НУШ Оніщенко І. Вид-во: Основа
Як, відповідно до Концепції Нової української школи, організувати наскрізний процес виховання, орієнтований на формування в учнів ціннісних ставлень і суджень, необхідних для щасливого особистого життя та успішної взаємодії із суспільством? Як створити нове виховне середовище, не порушуючи життєв..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-10% Якщо батьки - партнери Сучасні форми роботи з батьками першокласників НУШ Оніщенко І. В. Вид-во: Основа
Як зробити батьків першокласників помічниками вчителя та молодшого школяра? Як їх залучити до освітнього процесу? Як доступно пояснити відмінність між школою минулого, у якій вони навчалися, та Новою українською школою — школою компетентностей ХХІ століття? Як налагодити із ними стосунки на засад..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.