0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-11% Мій помічник з математики 1 клас Збірник завдань Навчальний посібник У 2-х частинах НУШ Логачевська С. П., Логачевська Т. А. Вид-во: Літера
Оновлене і доповнене видання до всіх типових освітніх програм і підручників Нової української школи. - диференційовані тренувальні вправи - різні засоби допомоги - особистісно орієнтований підхід ..
70 грн. 62 грн. Без НДС: 62 грн.
-11% Математика 1 клас Зошит практичних завдань Клімішина О., Даніліна І. Вид-во: УЛА
Посібник допоможе учням 1 класу розвинути й удосконалити навички роботи зі складом числа, табличного додавання й віднімання у межах 100 без преходу через розряд, роботи з розрядними доданками двозначних чисел, а також порівняння чисел і розв’язання простих сюжетних задач. Перевірити правильність ..
18 грн. 16 грн. Без НДС: 16 грн.
-10% Математика Тести 1 клас НУШ Сікора Ю. Вид-во: УЛА
Видання допоможе учням першого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з математики в початковій школі. У книзі містяться довідкові матеріали до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Видання стане в ..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-12% Математичний тренажер 1 клас НУШ Бевз В. Г., Васильєва Д. В. Вид-во: Освіта
Навчальні посібники "Тренажер з пропису та лічби, 1кл." та "Математичний тренажер, 2-4 кл." укладено відповідно до оновленої програми з математики для 1-4 класів ЗНЗ. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1-4 класів (20 практичних робіт у двох рівнозначних варіантах) д..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Математичний тренажер 1 клас Частина 1 НУШ Козак М., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник укладено відповідно до Типових освітніх програм (за редакцією О. Я. Савченко, за редакцією Р. Б. Шияна) для закладів загальної середньої освіти. Він сприятиме поглибленню знань учнів, закріпленню практичних умінь і навичак, розвиткі їх математичної компетентності. ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Тести Українська мова 1 клас Таровита І. Вид-во: УЛА
Ця книга допоможе учням першого класу успішно підготуватися до тестових підсумкових завдань з української мови в молодшій школі. У виданні міститься довідковий матеріал до кожної теми, підготовчі вправи (завдання з відкритою формою відповіді та творчі завдання), а також тематичні тести. Кожен роз..
22 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-11% Тренажер з математики 1 клас Коротяєва Є. Вид-во: УЛА
Тренажер з математики для першокласників допоможе дітям відпрацювати навички лічби, порівняння чисел та обчислення простих виразів додавання та віднімання. Також учні потренуються розв’язувати задачі різних типів та отримають базові знання з геометрії. Таким чином, робота з тренажером допоможе пі..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-11% Тренажер з української мови 1 клас Яцук Т. Вид-во: УЛА
За допомогою цього тренажера першокласники зможуть ефективно підготуватися до уроків української мови: повправлятися в письмі та розвинути мовлення, а також поглибити словниковий запас. Виконуючи вправи різних типів, учні з легкістю засвоять та систематизують знання. А наочна форма подання матері..
27 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-10% Тренажер з читання Від складу до речення 1 клас НУШ Антонова Т. А. Вид-во: Освіта
Тренажер полегшує процеси формування та закріплення навичок читання. Комплекс навчально-тренувальних вправ допомагає дитині в ігровій формі опанувати читання складів, слів, а згодом — речень. Виконуючи цікаві завдання, малюк тренує артикуляційний апарат, чіткість і чистоту вимови, підвищує швидкі..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Я тренуюся писати Картки тренажер з письма 1 клас НУШ Пономарьова К. І. Вид-во: Оріон
Картки призначені для формування в першокласників навички письма у букварний період. Перед письмом у зошиті учні розглядають на картці букву, її елементи та їх поєднання у збільшеному вигляді і тренуються їх писати (спочатку великих розмірів, а потім трохи менших). ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-12% Я тренуюся читати 1 клас НУШ Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Картки призначені для дифереційованого підходу під час формування і розвитку навички читання в добукварний і букварний періоди. На непарних сторінках подано матеріал для нечитаючих учнів (для звуко-буквеного аналізу слів у добукварний період і для читання в букварний). На парних сторінках - текст..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.