0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити Читання 1 клас НУШ

-10% Буду вчитися читати Книжка першокласника Для використання у 2 семестрі НУШ Коваленко О. М. Вид-во: Ранок
Посібник містить додаткові навчальні вправи до другої частини підручника «Українська мова» для 1 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою. Зміст посібника орієнтований на учнів, у яких виникає бажання опанувати навичку читання і письма українською мовою. Навчальний м..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Післябукварик Посібник для читання і письма у післябукварний період 1 клас НУШ Іщенко О. Л., Логачевська С. П. Вид-во: Літера
Посібник для читання і письма у післябукварний період. Навчальний посібник забезпечує уроки читання і письма в післябукварний період. Готує учнів до уроків читання й української мови у 2-му класі. Підходить до всіх освітніх програм і підручників Нової української школи. - Цікаві сучасні тексти ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-12% Робочий зошит з розвитку зв'язного мовлення та читання До букваря Н.Воскресенської І.Цепової 1 клас Частина 1 НУШ Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Зошит розроблено відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87 та букваря Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової. Навчальний посібник складається з двох частин і має чітку структуру, яка охоплює добукварний і бук..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Робочий зошит з розвитку зв'язного мовлення та читання До букваря Н.Воскресенської І.Цепової 1 клас Частина 2 НУШ Цепова І. В. Вид-во: Ранок
Зошит розроблено відповідно до нового Державного стандарту початкової освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 №87 та букваря Н. О. Воскресенської, І. В. Цепової. Навчальний посібник складається з двох частин і має чітку структуру, яка охоплює добукварний і бук..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Тренажер з читання Від складу до речення 1 клас НУШ Антонова Т. А. Вид-во: Освіта
Тренажер полегшує процеси формування та закріплення навичок читання. Комплекс навчально-тренувальних вправ допомагає дитині в ігровій формі опанувати читання складів, слів, а згодом — речень. Виконуючи цікаві завдання, малюк тренує артикуляційний апарат, чіткість і чистоту вимови, підвищує швидкі..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-10% Швидкочитаночка 1 клас НУШ Антонова Л. А., Крупчан С. В. Вид-во: Літера
Посібник з читання для 1 класу за програмою НУШ містить сучасні вправи і оповідання, які покращать техніку читання. Цікаві авторські тексти, Розвиток читацької грамотності, Вправи для розвитку площі зорового сприймання, Зручний підрахунок слів, Залучення до..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-11% Я дружу зі словом Посібник для уроків письма і розвитку мовлення в післябукварний період 1 клас НУШ Пономарьова К. І. Вид-во: Оріон
Новий інтерактивний комплект з навчання грамоти «Я читаю і пишу» допоможе кожному першокласнику навчитися не лише читати і писати, а й дружити зі словом, спілкуватися з друзями,  розуміти красу навколишнього світу, бути відповідальним і добрим, мріяти і діяти! Наш комплект — це: -&nb..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-12% Я тренуюся читати 1 клас НУШ Пономарьова К. Вид-во: Оріон
Картки призначені для дифереційованого підходу під час формування і розвитку навички читання в добукварний і букварний періоди. На непарних сторінках подано матеріал для нечитаючих учнів (для звуко-буквеного аналізу слів у добукварний період і для читання в букварний). На парних сторінках - текст..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.