0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Робочі зошити з математики 1 клас / Рабочие тетради по математике для 1 класса НУШ

-10% Зошит з математики 1 клас До підручника В.Бевз, Д.Васильєвої НУШ Прима Н. Вид-во: Генеза
Пропонуємо задачі з цікавими сюжетами; Подаємо завдання на встановлення відповідності в ігровій формі;  Засвоюємо початкові математичні знання. ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% Зошит з математики 1 клас Частина 1 До підручника Г.Лишенко НУШ Лишенко Г., Лишенко К. Вид-во: Генеза
Зошит з математики, ч. 1, ч. 2 (українською та російською мовами) призначено для узагальнення і практичного закріплення знань з математики, формування відповідних умінь та навичок, розвитку логічного мислення першокласників. Посібник містить цікаві задачі й вирази, вправи на розвиток уваги та кмі..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Зошит з математики 1 клас Частина 2 До підручника Г.Лишенко НУШ Лишенко Г., Лишенко К. Вид-во: Генеза
Зошит з математики, ч. 1, ч. 2 (українською та російською мовами) призначено для узагальнення і практичного закріплення знань з математики, формування відповідних умінь та навичок, розвитку логічного мислення першокласників. Посібник містить цікаві задачі й вирази, вправи на розвиток уваги та кмі..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-11% Зошит-шаблон з математики 1 клас НУШ Гусельникова І. А. Вид-во: Ранок
Зошит-шаблон з математики пропонує в цікавій ігровій формі систему вправ з формування графічних навичок дітей у 6–7-річного віку. Тренувальні вправи та завдання з логічним навантаженням розвинуть у першокласників увагу, логічне мислення, творче уявлення, підвищать інтерес до вивчення математики..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-12% Казкова математика Робочий зошит 1 клас Частина 1 До підручника С.Скворцової О.Онопрієнко НУШ Новікова Т. Вид-во: Сиция
Робочий зошит «Казкова математика» для 1 класу розроблено відповідно до підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти «Математика» (автори С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко), схвалено для використання комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з пи..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Мій помічник з математики 1 клас Збірник завдань Навчальний посібник У 2-х частинах НУШ Логачевська С. П., Логачевська Т. А. Вид-во: Літера
Оновлене і доповнене видання до всіх типових освітніх програм і підручників Нової української школи. - диференційовані тренувальні вправи - різні засоби допомоги - особистісно орієнтований підхід ..
70 грн. 62 грн. Без НДС: 62 грн.
-10% Математика Навчальний посібник 1 клас Частина 3 НУШ Козак М., Корчевська О. В. Вид-во: Підручники і посібники
   Навчальний посібник укладено відповідно до вимог Типових освітніх програм з математики для 1 класу НУШ, розроблених під керівництвом О. Я. Савченко на Р. Б. Шияна для закладів загальної середньої освіти. Видання поєднує у собі функції підручника і робочого зошита з друкованою основою..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-12% Математика Самостійні роботи 1 клас НУШ Козак М., Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
  Посібник укладено відповідно до Типових освітніх програм для закладів загальної середньої освіти (під керівництвом О. Я. Савченко; під керівництвом Р. Б. Шияна). Посібник містить самостійні роботи з математики, які допоможуть учителеві вчасно виявити прогалини в засвоєнні пр..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Математические прописи 1 класс НУШ Сухарева Л. С. Изд-во: Ранок
Прописи (автор Сухарева Л.С.) помогут ребенку научиться каллиграфическому письму цифр, сформировать навыки устного счета, развить мышление. Пособие сбережет время учителя, освобождая его от необходимости записывать в каждой ученической тетради образцы элементов цифр и самих цифр. Прописи соот..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Математичні матеріали для організації навчальних досліджень 1 клас НУШ Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. Вид-во: Ранок
Математичні матеріали допоможуть: - організувати дослідницьку діяльність учнів - унаочнити математичні поняття та способи виконання дій - стимулювати навчально-пізнавальну активність учнів - спрямувати учнів на пошук різних способів розв'язування навчальної задачі      &nbs..
35 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% Математичні прописи 1 клас НУШ Будна Т. Б. Вид-во: Богдан
У посібнику запропоновано зразки накреслення цифр, різноманітні вправи, цікаві завдання, що допоможуть краще сформувати навички каліграфічного письма з математики, розвинути увагу, спостережливість, мислення. Матеріал зошита відповідає Державному стандарту початкової освіти та типовим освітнім пр..
19 грн. 17 грн. Без НДС: 17 грн.
-12% Математичні прописи 1 клас НУШ Сухарева Л. С. Вид-во: Ранок
Прописи помогут ребенку научиться каллиграфическому письму цифр, сформировать навыки устного счета, развить мышление. Пособие сбережет время учителя, освобождая его от необходимости записывать в каждой ученической тетради образцы элементов цифр и самих цифр. Прописи соответствуют действующей ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Математичні прописи Робочий зошит 1 клас НУШ Волкова К. І  Вид-во: Літера
Математичні прописи допоможуть дитині оволодіти навичками правильного написання цифр і знаків. Вправи з каліграфії органічно поєднані із завданнями з розвитку математичних умінь і навичок. Посібник побудовано відповідно до чинної програми. Для вчителів початкової школи, учнів та їхніх батьків..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-12% Математичний тренажер 1 клас НУШ Бевз В. Г., Васильєва Д. В. Вид-во: Освіта
Навчальні посібники "Тренажер з пропису та лічби, 1кл." та "Математичний тренажер, 2-4 кл." укладено відповідно до оновленої програми з математики для 1-4 класів ЗНЗ. Систематизований і поданий в оригінальному форматі матеріал курсу 1-4 класів (20 практичних робіт у двох рівнозначних варіантах) д..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.