0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Хрестоматії, посібники з позакласного читання

-10% Золотий віночок 1 клас Хрестоматія для додаткового читання Агаркова І. П., Мирошниченко В. А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л. Вид-во: Ранок
У хрестоматії (автори Агаркова І. П., Мірошниченко В.А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л.) містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра; вдосконаленню читацьких навичок,..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-10% Золотой веночек Читаем в классе и дома Хрестоматия 1 класс Попова Н. Н. Изд-во: Ранок
У хрестоматії (автори Агаркова І. П., Мірошниченко В.А., Попова Н. М., Цепочко Н. Л.) містяться твори відомих українських письменників і поетів, зразки усної народної творчості, з якими буде цікаво ознайомитися дитині. Книга сприяє розширенню світогляду школяра; вдосконаленню читацьких навичок,..
55 грн. 50 грн. Без НДС: 50 грн.
-11% Книжка для додаткового читання 1 клас НУШ Богданець-Білоскаленко Н. І. Вид-во: Грамота
Посібник для додаткового читання містить добірку цікавих і пізнавальних творів сучасних письменників. Його створено з урахуванням вікових особливостей та інтересів сучасних молодших школярів. Різноманітні за тематикою, видами й жанрами твори, підібрані за принципом сезонності, збагатять інтелекту..
55 грн. 49 грн. Без НДС: 49 грн.
-11% Моя первая книга после букваря ! класс Джежелей О. и др. Изд-во: Ранок
Учебное пособие содержит упражнения, направленные на совершенствование навыков чтения детей, овладевших грамотой по букварю. Предлагаемые задания носят тренировочный характер и позволяют при условии их систематического использования преодолеть основные технические трудности послебукварного период..
28 грн. 25 грн. Без НДС: 25 грн.
-10% Післябукварик Посібник для читання і письма у післябукварний період 1 клас НУШ Іщенко О. Л., Логачевська С. П. Вид-во: Літера
Посібник для читання і письма у післябукварний період. Навчальний посібник забезпечує уроки читання і письма в післябукварний період. Готує учнів до уроків читання й української мови у 2-му класі. Підходить до всіх освітніх програм і підручників Нової української школи. - Цікаві сучасні тексти ..
60 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% Чарівний диво-птах Посібник для читання у післябукварний період 1 клас НУШ Луцик Д. та ін. Вид-во: Ранок
Посібник «Чарівний диво-птах» призначений для читання у післябукварний період. Зміст його пронизаний національним та духовним здобутком української культури і спрямований на розвиток особистості молодшого школяра. Казки, оповідання, вірші, приказки, які увійшли до посібника, навчать першоклас..
75 грн. 67 грн. Без НДС: 67 грн.
-10% Читаємо в класі та вдома 1 клас Хрестоматія для позакласного читання Джежелей О. В., Ємець А. А., Коваленко О. М. Вид-во: Ранок
Хрестоматія спрямована на розширення кола читання першокласників. Розрахована на використання як у навчальному процесі, так і вдома. У посібнику вміщено твори для дітей — оповідання, вірші, казки відомих українських письменників. Додано практичні завдання і поради, спрямовані на формування в уч..
32 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-10% Читаємо на канікулах Хрестоматія 1 клас НУШ Володарська М. О. Вид-во: Ранок
Хрестоматія містить твори провідних класиків української та світової літератури, народні казки, загадки, прислів’я тощо. Книга сприятиме вдосконаленню навичок читання, розвитку уваги, пам’яті та уяви, вихованню доброго літературного смаку та любові до рідного слова. Видання призначено для учнів..
59 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-10% Читаем в классе и дома Хрестоматия для внеклассного чтения 1 класс Обновленная программа Джежелей О. В., Емец А. А. Изд-во: Ранок
Хрестоматия составлена с учётом требований учебных программ к организации уроков внеклассного чтения для начальной школы. Материалы хрестоматии обеспечивают свободное чтение учащихся по интересам и подготовку к урокам внеклассного чтения. Литература представлена по тематическим блокам с учёто..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% Читаем на каникулах Хрестоматия 1 класс НУШ Володарская М. А. Изд-во: Ранок
Хрестоматия содержит произведения известных классиков детской литературы, народные сказки, загадки, скороговорки и т. д. Книга способствует совершенствованию навыков чтения, развитию внимания, памяти, воспитанию хорошего литературного вкуса и любви к родному слову. Издание предназначено для уче..
59 грн. 53 грн. Без НДС: 53 грн.
-10% Швидкочитаночка 1 клас НУШ Антонова Л. А., Крупчан С. В. Вид-во: Літера
Посібник з читання для 1 класу за програмою НУШ містить сучасні вправи і оповідання, які покращать техніку читання. Цікаві авторські тексти, Розвиток читацької грамотності, Вправи для розвитку площі зорового сприймання, Зручний підрахунок слів, Залучення до..
35 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.