0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Шкільна література 8 клас / Учебная литература для 8 класса

-27% Атлас Історія України 8 клас Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Історія України» 8 клас – це навчальний інструмент, створений відповідно до навчальної програми МОН України з предмету «Історія України». Атлас містить карти, що в повній мірі відображають історичну інформацію про минуле України у складі Речі Посполитої, добу Запорозької Січі та Національно-визво..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Атлас Історія України 8 клас Вид-во: Картографія
Видання 2020 р. Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України. ..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-27% Атлас Всесвітня історія 8 клас Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Атлас з курсу «Всесвітня історія» 8 клас –це навчальний інструмент, створений відповідно до навчальної програми МОН України з предмету «Всесвітня історія». Атлас містить карти, що в повній мірі відображають історичну інформацію про події XV–XVІІІ століть у світі, зокрема Великі географічні відкри..
30 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-11% Атлас Всесвітня історія 8 клас Новий час (XV - XVIII ст.) Вид-во: Картографія
Виданання 2020 р. Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України. ..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-23% Атлас Географія 8 клас Україна у світі: природа, населення Вид-во: Інститут передових технологій
Атлас з географії для 8 класу «Україна в світі: природа, населення» - це навчальний інструмент, створений відповідно до навчальної програми МОН України з предмету «Географія». Атлас містить карти, що в повній мірі відображають географічну інформацію та для повноти і наочності навчального матеріал..
44 грн. 34 грн. Без НДС: 34 грн.
-13% Атлас Географія 8 клас Україна у світі: природа, населення Вид-во: Картографія
Видання 2020 р. Видання має гриф Міністерства освіти і науки України та відповідає санітарному законодавству України. ..
53 грн. 46 грн. Без НДС: 46 грн.
-11% Атлас Українознавство 7-8 клас Вид-во: Картографія
Атлас розроблено згідно з програмою «Українознавство. 7-8 класи», затвердженою Вченою радою Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії Міністерства освіти і науки України. Матеріали були опрацьовані та адаптовані відповідно до вікових особливостей учнів сере..
36 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-22% Контурні карти Історія України 8 клас Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Контурні карти з курсу «Історія України» 8 клас є прекрасним доповненням до атласу з курсу «Історія України» 8 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Історія України» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках практичн..
18 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Контурні карти Історія України 8 клас Вид-во: Картографія
Рекомендовано МОН України. ..
21 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-22% Контурні карти Всесвітня історія 8 клас Вид-во: Інститут передових технологій ІПТ
Контурні карти з курсу «Всесвітня історія» 8 клас є прекрасним доповненням до атласу з курсу «Всесвітня історія» 8 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Всесвітня історія» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках пр..
18 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.
-10% Контурні карти Всесвітня історія 8 клас Новий час (XV-XVIII ст.) Вид-во: Картографія
Рекомендовано МОН України. ..
21 грн. 19 грн. Без НДС: 19 грн.
-22% Контурні карти Географія 8 клас Україна у світі: природа, населення Вид-во: Інститут передових технологій (ІПТ)
Контурні карти «Україна в світі: природа, населення» 8 клас є прекрасним доповненням до атласу «Україна в світі: природа, населення» 8 клас. Вони мають відповідний гриф та створені згідно програми з предмету «Географія» МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні ..
18 грн. 14 грн. Без НДС: 14 грн.