0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ДПА 9 клас 2020 Українська література

-20% ДПА 9 клас 2020 Збірник завдань з української літератури Єременко А. В., Лупійчук А. В., Перевертун О. П. Вид-во: Освіта
«Збірник завдань для проведення державної підсумкової атестації з української літератури. 9 клас» (автори О. В. Єременко, А. В. Лупійчук, О. П. Перевертун) Посібник призначений перевірити рівень знань, умінь і навичок з української літератури і оцінити навчальні досягнення дев’ятикласників. З..
40 грн. 32 грн. Без НДС: 32 грн.
-10% ДПА 9 клас 2020 Українська література Відповіді до підсумкових контрольних робіт Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
       Посібник містить відповіді до 20 варіантів підсумкових контрольних робіт для ДПА з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної навчальної програми з української літератури.    Для учнів 9 класу, учителі..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% ДПА 9 клас 2020 Українська література Підсумкові контрольні роботи Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
       Видання пропонує 20 варіантів контрольних робіт з української літератури, що містять тестові завдання, однакові за структурою і складністю. Завдання визначають рівень засвоєння програмового матеріалу, перевіряють відповідність знань, умінь і..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.