0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2021 Географія

-26% Географія Довідник для абітурієнтів та школярів Кобернік С. Г., Коваленко Р. Р. Вид-во: Літера
   У посібнику докладно подано теоретичний матеріал основних курсів шкільної географії для підготовки до проходження зовнішнього незалежного оцінювання для вступу у вищі навчальні заклади та державної підсумкової атестації учнів (9 та 11 класів).    Книга є сучасним навчальн..
199 грн. 148 грн. Без НДС: 148 грн.
-10% ЗНО 2020 Географія Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО Кобернік С., Коваленко Р. Вид-во: Абетка
У довіднику подано теоретичний матеріал з основних курсів шкільної географії для підготовки до державної підсумкової атестації та проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник включає такі розділи: "Загальна географія", "Географія материків і океанів", "Фізична географія України", "Еко..
160 грн. 144 грн. Без НДС: 144 грн.
-11% ЗНО 2020 Географія Збірник тестових завдань (1000 тестів+6 комплексних варіантів тестів у форматі ЗНО) Кобернік С., Коваленко Р. Вид-во: Абетка
Посібник містить тестові завдання різних рівнів складності за змістом шкільних курсів географії 6-10 класів та шість варіантів комплексних тестових завдань за структурою тесту з географії ЗНО. Запропоновані до всіх тем шкільної географії тестові завдання допоможуть школярам і абітурієнтам перевір..
100 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
-21% ЗНО 2021 Географія Збірник тестових завдань Варакута О. Вид-во: Підручники і посібники
     Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, грунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання та іспитів з географії.     Для вчителів географії, абітурієнтів, старшокласників, учнів ..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-28% ЗНО 2021 Географія Комплексне видання Кобернік С., Коваленко Р. Вид-во: Літера
Посібник містить виклад основних навчальних тем із географії, передбачених програмою зовнішнього незалежного оцінювання, тренувальні тести до кожної теми і типові тестові завдання у форматі ЗНО у 2021 році. Посібник допоможе систематизувати й поглибити знання з навчал..
150 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-24% ЗНО 2021 Географія Типові тестові завдання Надтока В. О. Вид-во: Літера
Посібник містить тренувальні тестові завдання різних типів, розроблені з урахуванням усіх тем програми ЗНО з географії. Призначено для учнів закладів загальної середньої освіти і вчителів географії. ..
50 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-22% ЗНО 2021 Географія Тренажер для підготовки Кузишин А., Заячук О. Вид-во: Підручники і посібники
   У посібнику вміщено п’ятнадцять варіантів тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуються під час зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з географії.   &n..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-22% ЗНО 2021 Географія. Комплексне видання. Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії.     Для абітурієнтів, учнів 11 класу, вчител..
170 грн. 133 грн. Без НДС: 133 грн.
-20% ЗНО 2021 Географія. Міні-довідник для підготовки: Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії та розподілено на п’ять тематичних розділів: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Фізична географія України», «Економічна і соціальна географія України», «Економічна і соціальна геогр..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.