0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Географія

-21% ЗНО 2020 Географія Збірник тестових завдань Кузишин А., Заячук О. Вид-во: Підручники і посібники
       Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, грунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання та іспитів з географії.    Для вчителів географії, абітурієнтів, старшокласн..
80 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-23% ЗНО 2020 Географія Комплексне видання Кобернік С., Коваленко Р. Вид-во: Літера
Посібник містить виклад основних навчальних тем із географії, передбачених програмою зовнішнього незалежного оцінювання, тренувальні тести до кожної теми і типові тестові завдання у форматі ЗНО. Посібник допоможе систематизувати й поглибити знання з навчальних курсів ..
150 грн. 116 грн. Без НДС: 116 грн.
-26% ЗНО 2020 Географія Комплексне видання Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники
       Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різного ступеня складності. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з географії.    Д..
150 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-10% ЗНО 2020 Географія Міні-довідник для підготовки Кузишин А. Вид-во: Підручники і посібники
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з географії та розподілено на п’ять тематичних розділів: «Загальна географія», «Географія материків і океанів», «Фізична географія України», «Економічна і соціальна географія України», «Економічна і соціальна геогр..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-22% ЗНО 2020 Географія Тренажер Кузишин А., Заячук О. Вид-во: Підручники і посібники
         У посібнику вміщено п’ятнадцять варіантів тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуються під час зовнішнього незалежного оцінювання з географії. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми зовні..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.