0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Біологія

-10% Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів Біда О. А., Дерій С. І., Ілюха Л. М. та ін. Вид-во: Літера
Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біологогії для 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тест..
195 грн. 175 грн. Без НДС: 175 грн.
-21% ЗНО 2020 Біологія Збірник тестових завдань Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
       Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання з біології.    Для вчителів біології, старшокласників, учнів гімназій, ліцеїв, уч..
80 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-23% ЗНО 2020 Біологія Комплексне видання Біда О. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з біології. Він містить теоретичний матеріал, що охоплює всі теми згідно із програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології (ботаніка, зоологія, анатомія і фізіологія людини, загальна біоло..
150 грн. 116 грн. Без НДС: 116 грн.
-25% ЗНО 2020 Біологія Комплексне видання Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
   У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології, три варіанти сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з біології, виконання яких дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки,..
150 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-22% ЗНО 2020 Біологія Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з біології – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторі..
160 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-10% ЗНО 2020 Біологія Міні-довідник для підготовки Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику вміщено додатковий теоретичний матеріал з усіх розділів біології. Довідковий матеріал підібрано відповідно до програм зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів біології. ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-22% ЗНО 2020 Біологія Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Посібник призначений для підготовки до ДПА та ЗНО з біології. Зміст, структура та формат аналогічні пропонованим на тестуваннях ЗНО з біології за базовим і поглибленим рівнями. Посібник містить 10 тренувальних варіантів. Кожен варіант складається із 3 частин: - частина 1 тесту містить 36 з..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-10% ЗНО 2020 Біологія Тренажер для підготовки Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
     У посібнику вміщено двадцять варіантів тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуватимуться під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з біологі..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.