0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2021 Біологія

-24% Біологія Довідник для абітурієнтів та школярів Біда О. А., Дерій С. І., Ілюха Л. М. та ін. Вид-во: Літера
Матеріал посібника-довідника викладено згідно з чинною навчальною програмою та програмою з біологогії для 6–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, рекомендованою Міністерством освіти і науки України. Теоретичний навчальний матеріал кожного курсу супроводжується ілюстраціями, містить тест..
199 грн. 152 грн. Без НДС: 152 грн.
-11% ЗНО 2020 Біологія Довідник + тести Повний повторювальний курс Підготовка до ЗНО та ДПА Соболь В. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника викладено згідно з програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології, створеної на основі чинної програми з біології для 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Теоретичний матеріал розподілено на 5 тематичних розділів "Загальна характеристика живої природи", "М..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-11% ЗНО 2020 Біологія Збірник завдань 20 варіантів Соболь В. Вид-во: Абетка
Матеріал збірника укладено відповідно до вимог чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з біології, затвердженх Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Пропонований посібник містить 20 комплексних варіантів тестових..
100 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
-11% ЗНО 2020 Біологія Збірник тестових завдань (1250 тестів + 3 комплексних варіанти тестів у форматі ЗНО) Соболь В. Вид-во: Абетка
Матеріал збірника укладено відповідно до вимог чинних навчальних програм для заганоосвітніх навчальних закладів з біології, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Пропонований збірник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретичні відомості з біології, 1250 тематичн..
100 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
-11% ЗНО 2020 Повний курс біології Структурований довідник Соболь В. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника укладено згідно з оновленою навчальною програмою з біології для 6–11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженою Міністерством освіти і науки України, та програмою підготовки до ЗНО та ДПА. Зміст довідника структуровано за рівнями організації життя та поділено ..
220 грн. 195 грн. Без НДС: 195 грн.
-21% ЗНО 2021 Біологія Інтерактивний довідник-практикум із тестами Тагліна О. Вид-во: Ранок
Видання  створено  з  метою  якісної  та  ефективної  підготовки  до  складання  зовнішнього незалежного оцінювання з біології. У довіднику подається теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО.  За цим посібником учні можуть готуватись як самості..
145 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-28% ЗНО 2021 Біологія Комплексне видання Біда О. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з біології. Він містить теоретичний матеріал, що охоплює всі теми згідно із програмою зовнішнього незалежного оцінювання з біології (ботаніка, зоологія, анатомія і фізіологія людини, загальна біоло..
150 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-22% ЗНО 2021 Біологія Комплексне видання Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
   У посібнику вміщено довідковий матеріал з тренувальними тестами до кожного розділу, приклади розв’язання задач з біології, три варіанти сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з біології, виконання яких дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки,..
170 грн. 133 грн. Без НДС: 133 грн.
-24% ЗНО 2021 Біологія Типові тестові завдання Дерій С., Ілюха Л. та ін. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з біології. У посібнику наведено десять варіантів завдань, які укладено за специфікацією ЗНО, а також бланки відповіде..
50 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-22% ЗНО 2021 Біологія Тренажер для підготовки Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
   У посібнику вміщено двадцять варіантів тренувальних тестових зошитів, аналогічних до тих, що використовуватимуться під час зовнішнього незалежного оцінювання з біології. Тестові завдання складені відповідно до чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології.  &nb..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-21% ЗНО 2021 Біологія. Збірник тестових завдань. Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
     Посібник допоможе учням, які прагнуть стати студентами вищих навчальних закладів, ґрунтовно підготуватись до незалежного зовнішнього оцінювання з біології.     Для вчителів біології, старшокласників, учнів гімназій, ліцеїв, училищ, абітур..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-29% ЗНО 2021 Біологія. Комплексне видання для підготовки: Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з біології – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторі..
170 грн. 121 грн. Без НДС: 121 грн.
-22% ЗНО 2021 Біологія. Міні-довідник для підготовки. Барна І. Вид-во: Підручники і посібники
У посібнику вміщено додатковий теоретичний матеріал з усіх розділів біології. Довідковий матеріал підібрано відповідно до програм зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2021 року. Для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів біології. ..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-27% ЗНО 2021 Біологія. Тестові завдання: Сліпчук І. Вид-во: Освіта
Посібник призначений для підготовки до ДПА та ЗНО з біології. Зміст, структура та формат аналогічні пропонованим на тестуваннях ЗНО з біології за базовим і поглибленим рівнями. Посібник містить 10 тренувальних варіантів. Кожен варіант складається із 3 частин: - частина 1 тесту містить 36 з..
60 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.