0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Фізика

-23% ЗНО 2020 Фізика Комплексне видання Альошина М. О. та ін. Вид-во: Літера
Посібник складається з трьох частин. Перша частина містить навчальний довідник, який укладено відповідно до програми ЗНО з фізики і супроводжено схемами, рисунками, таблицями, а також приклади розв’язування тестових завдань з обґрунтуванням ходу міркувань і тестові завдання для сам..
150 грн. 116 грн. Без НДС: 116 грн.
-26% ЗНО 2020 Фізика Комплексне видання Струж Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
 Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО і ДПА 2019 з фізики, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з фізики для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО 2019. Посібник містить довідковий матеріал, тесто..
150 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-10% ЗНО 2020 Фізика Міні-довідник для підготовки Струж Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал та приклади розв’язаних задач з усіх тем фізики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики.    Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів фізики. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-10% Фізика Довідник для абітурієнтів та школярів Дідович М. М., Коршак Є. В. Вид-во: Літера
Довідник містить відомості з усіх розділів курсу фізики в логічній послідовності. Значну увагу приділено розв’язуванню задач. Після кожної теми подано класифікацію задач, методи їх розв’язування та достатню кількість прикладів розв’язування задач. Задачі підібрано так, щоб при самостійній робот..
195 грн. 175 грн. Без НДС: 175 грн.