0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2020 Фізика

-10% ЗНО 2019 Фізика Збірник тестових завдань Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник містить понад 2500 тестових завдань з фізики у форматі зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання дібрано відповідно до чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики. Наприкінці посібника наведено від..
65 грн. 59 грн. Без НДС: 59 грн.
-11% ЗНО 2019 Фізика Тренажер для підготовки Чиж О., Струж Н. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник містить тренувальні варіанти завдань, аналогічних до тих, які в 2018 році пропонуватимуться на ЗНО з фізики. Вони сприятимуть ефективній підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Тут подано також зразки бланків відповідей, відповіді до з..
45 грн. 40 грн. Без НДС: 40 грн.
-10% ЗНО 2020 Фізика Довідник + тести Повний повторювальний курс Мойсеєнко І. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника сформовано відповідно до чинних програм з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів,затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з фізики. Посібник містить теоретичні відомості до всього курсу фізики та..
110 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-23% ЗНО 2020 Фізика Комплексне видання Альошина М. О. та ін. Вид-во: Літера
Посібник складається з трьох частин. Перша частина містить навчальний довідник, який укладено відповідно до програми ЗНО з фізики і супроводжено схемами, рисунками, таблицями, а також приклади розв’язування тестових завдань з обґрунтуванням ходу міркувань і тестові завдання для сам..
150 грн. 116 грн. Без НДС: 116 грн.
-11% ЗНО 2020 Фізика Комплексне видання Струж Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
 Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до ЗНО і ДПА 2019 з фізики, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з фізики для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО 2019. Посібник містить довідковий матеріал, тесто..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-10% ЗНО 2020 Фізика Міні-довідник для підготовки Струж Н. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал та приклади розв’язаних задач з усіх тем фізики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з фізики.    Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів фізики. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-22% Фізика Довідник для абітурієнтів та школярів Дідович М. М., Коршак Є. В. Вид-во: Літера
Довідник містить відомості з усіх розділів курсу фізики в логічній послідовності. Значну увагу приділено розв’язуванню задач. Після кожної теми подано класифікацію задач, методи їх розв’язування та достатню кількість прикладів розв’язування задач. Задачі підібрано так, щоб при самостійній робот..
199 грн. 155 грн. Без НДС: 155 грн.