0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2020 Хімія

-11% ЗНО 2020 Хімія Довідник + тести Повний повторювальний курс Ярошенко О. Вид-во: Абетка
    Матеріал довіника укладено відповідно до чинних програм  з хімії для закладів загальної середньої освіти, затверджених Міністерством освіти і науки України.     Повний повторювальний курс містять теоретичні відомості з усього шкільного курсу з хімії. У кін..
140 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-10% ЗНО 2020 Хімія Збірник тестових завдань Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
   Збірник містить запитання, вправи та задачі у вигляді тестів різного рівня складності з усіх розділів шкільного курсу хімії.     Книга буде корисною для тих, хто прагне поглибити свої знання з хімії та підготуватись до зовнішнього незалежного оцінювання. Посібником м..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-11% ЗНО 2020 Хімія Комплексне видання Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання . Він містить теоретичний матеріал, поданий відповідно до чинної програми з хімії для загальної середньої освіти та програми ЗНО; приклади розв’язання типових задач; тематичні тестові завдання, завдання се..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-21% ЗНО 2020 Хімія Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Прибора Н. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з хімії. Посібник містить 10 варіантів тренувальних вправ, до яких входять тестові завдання та відповіді для контролю та самоконтролю. Подані завдання мають різний рівень..
160 грн. 127 грн. Без НДС: 127 грн.
-14% ЗНО 2020 Хімія Комплексне видання Титаренко Н. В. Вид-во: Літера
Посібник містить чотири розділи теоретичного матеріалу («Загальна хімія», «Неорганічна хімія», «Органічна хімія», «Обчислення з хімії»), опрацювання яких необхідне для успішної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з хімії. Для перевірки рівня сформованих компетенцій запр..
150 грн. 129 грн. Без НДС: 129 грн.
-10% ЗНО 2020 Хімія Міні-довідник для підготовки Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він містить теоретичний матеріал, поданий відповідно до чинної програми з хімії для навчальних закладів загальної середньої освіти та програми ЗНО; приклади розв’язання типових задач.    ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-22% ЗНО 2020 Хімія Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Прибора Н. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації з хімії. Посібник містить 10 варіантів тренувальних вправ, до яких входять тестові завдання та відповіді для контролю та самоконтролю. Подані завдання мають різний рівень..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-12% ЗНО 2020 Хімія Тренажер для підготовки Березан О. Вид-во: Підручники і посібники
    Посібник призначений для підготовки до ЗНО з хімії. Він містить 20 варіантів тестів, складених відповідно до вимог програми ЗНО та чинної програми з хімії для загальноосвітніх шкіл. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів х..
50 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-22% Хімія Довідник для абітурієнтів та школярів Гриньова М. В., Шиян Н. І. та ін. Вид-во: Літера
У навчально-методичному посібнику-довіднику викладено теоретичні основи загальної, неорганічної та органічної хімії в обсязі, необхідному для складання зовнішнього незалежного оцінювання. Кожен розділ посібника супроводжується тестовими завданнями, задачами, вправами для самоконтролю. Узагаль..
199 грн. 155 грн. Без НДС: 155 грн.