0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська література

-11% ЗНО 2020 Українська література Інтерактивна хрестоматія Гарюнова Ю. та ін. Вид-во: Ранок
Інтерактивна хрестоматія містить усі твори, передбачені чинною програмою зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Тексти творів супроводжуються коментарями та завданнями, розміщеними на спеціальному полі для самостійної роботи учня. Робота з текстом передбачає викори..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська література Інтерактиний довідник-практикум із тестами Гарюнова Ю. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, інтерактивні завдання, запитання, тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готуватись як самостійно, ..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська література в таблицях Матеріали для підготовки до ЗНО Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
Матеріали посібника укладено згідно з вимогами чинної програми ЗНО 2020 року з української літератури. Посібник містить узагальнювальні таблиці, які допоможуть закріпити та систематизувати набуті в школі знання. Видання призначене для підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання з..
90 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська література Збірник тестових завдань Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить тестові завдання різних рівнів складності з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури.     Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів україн..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська література Збірник тестових завдань Молочко С. Вид-во: Весна
Посібник тестових завдань з української літератури підготовлено відповідно до Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року та специфікації тестів з української літератури. Видання містить тренувальні завдання за кожною темою Програми, а також узагальнювальні тести з української літератур..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська література Комплексне видання Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал, тестові завдання різних рівнів складності, тексти більшості програмових творів, демонстраційні варіанти тестів у форматі ЗНО, завдання та відповіді до сертифікаційної роботи з української літератури 2019 р. Зміст матеріалів відповідає вимогам чи..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-12% ЗНО 2020 Українська література Міні-довідник для підготовки Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить теоретичний матеріал для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної Програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учит..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська література Матеріали для підготовки Ч.1 Довідковий матеріал Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
     Посібник «Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах)» створено з огляду на необхідність якісної та оптимальної підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання. Видання допоможе самостійно або за допомогою вчителя поповнити чи у..
165 грн. 148 грн. Без НДС: 148 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська література Матеріали для підготовки Ч.2 Тестові завдання Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
      Посібник «Матеріали для підготовки до ЗНО з української літератури (у двох частинах)» створено з огляду на необхідність якісної та оптимальної підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання. Видання допоможе самостійно або за допомогою вчителя поповнити чи ..
105 грн. 95 грн. Без НДС: 95 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська література Тематичні тестові завдання Шпільчак М. Вид-во: Симфонія форте
Посібник призначений для цілеспрямованої тренувальної роботи з метою ґрунтовної підготовки випускників загальноосвітніх шкіл до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури. Тестові завдання складено відповідно до вимог чинної програми ЗНО з української літ..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська література Хрестоматія для підготовки до ЗНО Витвицька С. Вид-во: Підручники і посібники
У хрестоматії подано всі тексти літературних творів, передбачені чинною Програмою зовнішнього незалежного оцінювання та чинними навчальними програмами з української літератури. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів української мови та літератури. ..
110 грн. 99 грн. Без НДС: 99 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська мова і література Повний курс підготовки Заболотний О. Вид-во: Літера
Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури. Весь навчальний матеріал поділено на тематичні модулі, опрацювання яких передбачає проходження кількох етапів. Перший етап («ЗНАЮ») має на меті повторення, узагал..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська мова і література Типові тестові завдання Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання подано за варіантами відповідно до програмових вимог ЗНО з української мови та літератури. Правильні відповіді для самоконтролю наведено в кінці збірника. Структура посібника дозволяє користуватись ним я..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська мова Зразки висловлювань на дискусійну тему (завдання з розгорнутою відповіддю) Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить добірку творів-роздумів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з української мови та літератури, зокрема до виконання завдання з розгорнутою відповіддю, а також ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.