0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Українська мова

-11% ЗНО 2020 Українська мова і література Повний курс підготовки Заболотний О. Вид-во: Літера
Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури. Весь навчальний матеріал поділено на тематичні модулі, опрацювання яких передбачає проходження кількох етапів. Перший етап («ЗНАЮ») має на меті повторення, узагал..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська мова і література Типові тестові завдання Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання подано за варіантами відповідно до програмових вимог ЗНО з української мови та літератури. Правильні відповіді для самоконтролю наведено в кінці збірника. Структура посібника дозволяє користуватись ним я..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання  створено  з  метою  якісної  та  ефективної  підготовки  до  складання  зовнішнього  незалежного  оцінювання  з  української  мови.  У  довіднику  вміщено  теоретичний  матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готу..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська мова Збірник тестових завдань Новосьолова В., Шелехова Г. Вид-во: Весна
Посібник укладений відповідно до чинної навчальної програми з української мови й програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови 2020 року. Збірник тестових завдань містить: тренувальні завдання, розроблені до кожної теми Програми ЗНО, тексти для читання й аналізу, теми до власни..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська мова Зразки висловлювань на дискусійну тему (завдання з розгорнутою відповіддю) Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить добірку творів-роздумів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з української мови та літератури, зокрема до виконання завдання з розгорнутою відповіддю, а також ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська мова Комплексне видання Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник відповідає програмі ЗНО-2019 з української мови і містить довідковий теоретичний матеріал, тренувальні вправи і тестові завдання, власні висловлення, варіанти тестів у форматі ЗНО та відповіді до тестів. ..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська мова Комплексне видання Данилевська О. Вид-во: Літера
    Посібник відповідає програмі ЗНО-2020, допоможе у підготовці до ДПА у форматі ЗНО та містить в себе: довідник з української мові по всій шкільній програмі у вигляді 55 уроків у конспектах, схемах, таблицях і коментарях; типові тестові завдання з кожної теми; 3 варіант..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-12% ЗНО 2020 Українська мова Міні-довідник для підготовки Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та вс..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська мова Тематичні тестові завдання (2006-2018 роки) Шпільчак М. В. Вид-во: Симфонія форте
Збірник містить тестові завдання з української мови всіх років ЗНО (2006-2018 рр.), які розподілено за відповідними розділами та темами чинної програми.Посібник призначений для тренувальної роботи з метою ґрунтовної підготовки випускників загальноосвітніх шкіл, студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитац..
175 грн. 157 грн. Без НДС: 157 грн.
-12% ЗНО 2020 Українська мова Це варто знати На допомогу у підготовці до ЗНО Осадчук Н. та ін Вид-во: Підручники і посібники
   Матеріали збірника укладено відповідно до чинної програми з української мови для загальноосвітніх навчальних закладів та Програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цікавиться українською мовою. ..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% Українська мова Довідник абітурієнтів та школярів Дияк О. В., Прудка В. М. Вид-во: Літера
У пропонованому довіднику послідовно і системно подано основні теоретичні питання курсу української мови. Матеріал структуровано за темами й об’єднано в розділи, які завершуються рубіжним тестуванням. Особливу увагу зосереджено на питаннях культури мови, зокрема на вимогах до написання власного в..
195 грн. 175 грн. Без НДС: 175 грн.