0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2021 Українська мова

Матеріали збірника укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури і програми зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Посібник складається з двох частин, які..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-11% ЗНО 2020 Украінська мова та література Довідник + тести Повний повторювальний курс Куриліна О. Вид-во: Абетка
    Матеріали довідника укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури , затверджених Міністерством освіти і науки  України.    Повний повторювальний курс  складається з двох частин,..
140 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
Збірник містить тестові завдання з української мови всіх років ЗНО (2006-2018 рр.), які розподілено за відповідними розділами та темами чинної програми.Посібник призначений для тренувальної роботи з метою ґрунтовної підготовки випускників загальноосвітніх шкіл, студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитац..
175 грн. 155 грн. Без НДС: 155 грн.
-27% ЗНО 2021 Українська мова і література 2000 тестів Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Видання являє собою збірник завдань, які відповідають програмі ЗНО 2021. ..
120 грн. 88 грн. Без НДС: 88 грн.
-23% ЗНО 2021 Українська мова і література Власне висловлення Робочий зошит Літвінова І., Гарюнова Ю. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить рекомендації щодо написання власного висловлення на ЗНО. Зокрема, увагу приділено основним правилам побудови тексту, особливостям мовленнєвого оформлення його структурних елементів, засобам логічного зв'язку між частинами тощо. У другій частині посібника запропоновано ..
30 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-23% ЗНО 2021 Українська мова і література Повний курс підготовки Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури у 2021 році. Весь навчальний матеріал поділено на тематичні модулі, опрацювання яких передбачає проходження кількох етапів. Перший етап («ЗНАЮ») має на меті повтор..
150 грн. 115 грн. Без НДС: 115 грн.
-26% ЗНО 2021 Українська мова і література Типові тестові завдання Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання подано за варіантами відповідно до програмових вимог ЗНО з української мови та літератури. Правильні відповіді для самоконтролю наведено в кінці збірника. Структура посібника дозволяє користуватись ним я..
50 грн. 37 грн. Без НДС: 37 грн.
-22% ЗНО 2021 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами (У 3-х частинах) Частина 1 Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО з таких розділів мовознавства, як «Морфологія», «Будова с..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-22% ЗНО 2021 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами (У 3-х частинах) Частина 2 Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО з таких розділів мовознавства, як «Синтаксис і пунктуація»...
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.
-22% ЗНО 2021 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами (У 3-х частинах) Частина 3 Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання створено з метою якісної та ефективної підготовки до складання зовнішнього незалежного оцінювання з української мови. У довіднику вміщено теоретичний матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО з таких розділів мовознавства, як «Лексикологія. Фразеоло..
60 грн. 47 грн. Без НДС: 47 грн.
-21% ЗНО 2021 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання  створено  з  метою  якісної  та  ефективної  підготовки  до  складання  зовнішнього  незалежного  оцінювання  з  української  мови.  У  довіднику  вміщено  теоретичний  матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готу..
180 грн. 143 грн. Без НДС: 143 грн.
-21% ЗНО 2021 Українська мова Збірник тестових завдань Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови. Тестові завдання складено відповідно до чинних програм ЗНО з української мови та літератури та з української мови для серендьої загальноосвітньої школи.    Для старшокласників, вступників до вищих навчаль..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.
-22% ЗНО 2021 Українська мова Комплексне видання Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та ДПА з української мови у 2021 році. Він укладений відповідно до чинних програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищ..
170 грн. 133 грн. Без НДС: 133 грн.
-21% ЗНО 2021 Українська мова Комплексне видання Данилевська О. Вид-во: Літера
    Посібник відповідає програмі ЗНО-2021, допоможе у підготовці до ДПА у форматі ЗНО та містить в себе: довідник з української мові по всій шкільній програмі у вигляді 55 уроків у конспектах, схемах, таблицях і коментарях; типові тестові завдання з кожної теми; 3 варіант..
150 грн. 118 грн. Без НДС: 118 грн.
-12% ЗНО 2021 Українська мова Міні-довідник для підготовки Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та вс..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.