0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2020 Українська мова

-8% ЗНО 2019 Українська мова та література Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА Куриліна О., Земляна Г. Вид-во: Абетка
Матеріали збірника укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури і програми зовнішнього незалежного оцінювання, затверджених Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України. Посібник складається з двох частин, які..
120 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-14% ЗНО 2020 Українська мова і література Повний курс підготовки Заболотний О. Вид-во: Літера
Посібник призначений для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з української мови і літератури. Весь навчальний матеріал поділено на тематичні модулі, опрацювання яких передбачає проходження кількох етапів. Перший етап («ЗНАЮ») має на меті повторення, узагал..
150 грн. 129 грн. Без НДС: 129 грн.
--10% ЗНО 2020 Українська мова і література Типові тестові завдання Заболотний О., Заболотний В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено на зразок тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання. Завдання подано за варіантами відповідно до програмових вимог ЗНО з української мови та літератури. Правильні відповіді для самоконтролю наведено в кінці збірника. Структура посібника дозволяє користуватись ним я..
39 грн. 43 грн. Без НДС: 43 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська мова Інтерактивний довідник-практикум із тестами Літвінова І. та ін. Вид-во: Ранок
Видання  створено  з  метою  якісної  та  ефективної  підготовки  до  складання  зовнішнього  незалежного  оцінювання  з  української  мови.  У  довіднику  вміщено  теоретичний  матеріал, вправи, тести до кожної теми, а також тренувальні тести у форматі ЗНО. За цим посібником учні можуть готу..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська мова Збірник тестових завдань Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови. Тестові завдання складено відповідно до чинних програм ЗНО з української мови та літератури та з української мови для серендьої загальноосвітньої школи.     Для старшокласників, вступників до вищих навчаль..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська мова Збірник тестових завдань Новосьолова В., Шелехова Г. Вид-во: Весна
Посібник укладений відповідно до чинної навчальної програми з української мови й програми зовнішнього незалежного оцінювання з української мови 2020 року. Збірник тестових завдань містить: тренувальні завдання, розроблені до кожної теми Програми ЗНО, тексти для читання й аналізу, теми до власни..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-10% ЗНО 2020 Українська мова Зразки висловлювань на дискусійну тему (завдання з розгорнутою відповіддю) Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить добірку творів-роздумів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з української мови та літератури, зокрема до виконання завдання з розгорнутою відповіддю, а також ..
25 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-11% ЗНО 2020 Українська мова Комплексне видання Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник відповідає програмі ЗНО-2019 з української мови і містить довідковий теоретичний матеріал, тренувальні вправи і тестові завдання, власні висловлення, варіанти тестів у форматі ЗНО та відповіді до тестів. ..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-14% ЗНО 2020 Українська мова Комплексне видання Данилевська О. Вид-во: Літера
    Посібник відповідає програмі ЗНО-2020, допоможе у підготовці до ДПА у форматі ЗНО та містить в себе: довідник з української мові по всій шкільній програмі у вигляді 55 уроків у конспектах, схемах, таблицях і коментарях; типові тестові завдання з кожної теми; 3 варіант..
150 грн. 129 грн. Без НДС: 129 грн.
-21% ЗНО 2020 Українська мова Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Глазова О. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з української мови – доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової ..
160 грн. 127 грн. Без НДС: 127 грн.
-12% ЗНО 2020 Українська мова Міні-довідник для підготовки Білецька О. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Він складений відповідно до чинної програми з української мови для середньої загальноосвітньої школи та програми ЗНО.    Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та вс..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-14% ЗНО 2020 Українська мова та література Власне висловлення Авраменко О. та ін. Вид-во: Грамота
У новому виданні посібника викладено вимоги до написання власного висловлення, подано критерії його оцінювання, розроблені Українським центром оцінювання якості освіти. Вони мають чітку структуру, до частини з них додано методичні коментарі. Видання призначене для підготовки випускників закла..
36 грн. 31 грн. Без НДС: 31 грн.
-11% ЗНО 2020 Украінська мова та література Довідник + тести Повний повторювальний курс Куриліна О. Вид-во: Абетка
    Матеріали довідника укладено відповідно до чинних навчальних програм для загальноосвітніх навчальних закладів з української мови та літератури , затверджених Міністерством освіти і науки  України.    Повний повторювальний курс  складається з двох частин,..
140 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-15% ЗНО 2020 Українська мова та література Довідник Завдання в тестовій формі Частина 1 Авраменко О., Блажко М. Вид-во: Грамота
Збірник містить теоретичний матеріал, завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мо та літератури, а також перелік слівв з нормативним наголосом. Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для закладів загальної середньої освіти й нов..
170 грн. 145 грн. Без НДС: 145 грн.