0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2021 Історія України

-26% Історія України Довідник для абітурієнтів та школярів Кульчицький С., Власов В. Вид-во: Літера
Довідник побудовано відповідно до чинної програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів. Він також відповідає програмовим вимогам до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Це дає змогу використовувати посібник і під час підготовки учнів загальноосвітніх шкіл до..
199 грн. 148 грн. Без НДС: 148 грн.
-19% Історія України. Таблиці та схеми: Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить навчальний матеріал зі шкільного курсу історії України у вигляді таблиць і схем і повною мірою відповідає чинній програмі. Видання розраховане на учнів, абітурієнтів і вчителів історії. ..
130 грн. 105 грн. Без НДС: 105 грн.
-11% ЗНО 2020 Історія України Довідник+тести Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Матеріали довідника сформовано відповідно до програми з історії України для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з історії України. Пропонований посібник є інтегрованою розробкою, що поєднує теоретич..
140 грн. 125 грн. Без НДС: 125 грн.
-11% ЗНО 2020 Історія України Збірник тестових завдань (1100 тестів+3 комплексних варіанти ЗНО) Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Посібник містить тестові завдання та три комплексні варіанти тестів, структуру яких адаптовано до технічних характеристик завдань з історії України для зовнішнього незалежного оцінювання 2019. Опрацювання тестових завдань допоможе систематизувати й поглибити знання з усіх навчальних курсів з істо..
100 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
-10% ЗНО 2020 Історія України Збірник тестових завдань (1500 тестів+1 комплексний варіант ЗНО) Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Посібник містить 1500 тестових завдань та один комплексний варіант тестів, структуру яких адаптовано до технічних характеристик завдань з історії України для зовнішнього оцінювання. Опрацювання тестових завдань допоможе систематизувати й поглибити знання з усіх навчальних курсів з історії України..
120 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-10% ЗНО 2020 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва Персоналії + тести Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Пропонований посібник містить перелік пам'яток архітектури та образотворчого мистецтва, обов'язкових для розпізнання абітурієнтами а також тестові завдання, згідно програми ЗНО з історії України з використанням наведених зображень. Тестові завдання допоможуть абітурієнтові навчитись розпізнавати ..
40 грн. 36 грн. Без НДС: 36 грн.
-10% ЗНО 2020 Історія України Пам'ятки архітектури та образотворчого мистецтва, персоналії, основні дати та події Гісем О. В. Вид-во: Абетка
Пропонований посібник містить перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, портрети історичних персоналій, обов’язкові для розпізнавання абітурієнтами, основні дати та події відповідно до програми ЗНО ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-27% ЗНО 2021 Історія України 2000 тестів для підготовки Власов В. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти вчителеві та учням організувати системну підготовку до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та державної підсумкової атестації (ДПА) з історії України. Видання містить більш ніж 2000 типових тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з істор..
120 грн. 88 грн. Без НДС: 88 грн.
-18% ЗНО 2021 Історія УкраЇни Комплексне виданння Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
ЗНО 2021 Історія України Комплексне видання Земерова Т. Підручники і посібники. Зовнішнє незалежне оцінювання Нова школа. Мета посібника допомогти учням у підготовці до успішного складання ЗНО.  Він містить чітко структурований та систематизований матеріал курсу історії України,..
170 грн. 139 грн. Без НДС: 139 грн.
-28% ЗНО 2021 Історія України Комплексне видання Власов В., Кульчицький С. Вид-во: Літера
Посібник розроблено з метою допомогти вчителеві та учням організувати системну підготовку до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з історії України. Стане в пригоді він і під час підготовки до державної підсумкової атестації (ДПА) з історії України. Видання містить усі скл..
150 грн. 108 грн. Без НДС: 108 грн.
-23% ЗНО 2021 Історія України Пам'ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії Власов В. Вид-во: Літера
Історія України. Пам'ятки архітектури, образотворчого мистецтва та персоналії + тестові завдання. ..
30 грн. 23 грн. Без НДС: 23 грн.
-30% ЗНО 2021 Історія України Типові тестові завдання Власов В., Панарін О. Вид-во: Літера
Посібник містить тренувальні завдання, які допоможуть випускникам закладів загальної середньої освіти на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України у 2021 році. Збірник містить 8 варіантів тестових завдань, розроблених за специфікацією тесту з історії..
50 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-17% ЗНО 2021 Історія України. Історично-культурні пам'ятки. Історичні персоналії. Авт.: Більчук М. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить добірку фотозображень пам’яток архітектури та репродукцій творів образотворчого мистецтва, обов’язкових для розпізнавання абітурієнтами під час ЗНО з історії України; а також фотопортретів історичних персоналій, чиї імена містить програма ЗНО з історії України (відпо..
35 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.
-11% ЗНО 2021 Історія України. Довідник для підготовки: Земерова Т. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить довідковий матеріал з курсу історії України і повною мірою відповідає чинній програмі ЗНО. Видання розраховане на учнів, абітурієнтів і вчителів історії. ..
100 грн. 89 грн. Без НДС: 89 грн.
-21% ЗНО 2021 Історія України. Збірник тестових завдань. Панчук І. Вид-во: Підручники і посібники
       Пропонований посібник призначено для самостійної підготовки до зовнішньої незалежного оцінювання та державної підчумкової атестації з історії України, а також для поурочної роботи. Він укладений відповідно до чинної програми з історії України для сере..
90 грн. 71 грн. Без НДС: 71 грн.