0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

Англійська мова

-10% ЗНО 2020 Англійська мова Довідник: граматика, лексика, орфографія Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
Довідник для зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови укладено відповідно до чинної програми ЗНО з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. Він містить чотири розділи: граматичний довідник, лексичний та орфографічний довідники, поради до тестування і вправи на закріплення т..
90 грн. 81 грн. Без НДС: 81 грн.
-11% ЗНО 2020 Англійська мова Збірник тестових завдань Мартинюк А. та ін. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до Програми ЗНО з іноземних мов і характеристики сертифікаційної роботи з англійської мови. Збірник містить: рекомендації щодо виконання тесту, практикум (тестові завдання), правильні відповіді до них, бланк відповідей. На сторінках представлено тексти для аудіюванн..
90 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-10% ЗНО 2020 Англійська мова Зразки завдань з розгорнутою відповіддю Кіндзерська Ю. Валігура О. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить добірку текстів, які можуть слугувати орієнтовними зразками висловлювань на дискусійну тему і допоможуть випускникам загальноосвітньої школи в підготовці до ЗНО з англійської мови, зокрема в підготовці до виконання завдання з розгорнутою відповіддю. Для випускників шкіл, вступник..
20 грн. 18 грн. Без НДС: 18 грн.
-11% ЗНО 2020 Англійська мова Комплексне видання Валігура О., Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал, тренувальні вправи й тестові завдання та 20 варіантів текстів у форматі ЗНО з мультимедвйним додатком. Зміст матеріалів відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи та програмі ЗНО.    Для учнів..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-11% ЗНО 2020 Англійська мова Комплексне видання Чернишова Ю., Мясоєдова С., Ходаковська О. Вид-во: Літера
Навчальний посібник містить матеріали, які допоможуть випускникам загальноосвітніх навчальних закладів на високому рівні підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання знань з англійської мови. Видання складається з розділів, які містять теоретичний матеріал, необхідний для опанування англій..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-12% ЗНО 2020 Англійська мова Міні-довідник для підготовки Давиденко Л. Вид-во: Підручники і посібники
Міні-довідник з англійської мови складається із чотирьох розділів: фонетика, лексика, граматика, орфографія та пунктуація. Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Для учнів загальноосвітніх шкіл, гімназій, абітурієнтів, студентів, учителів і широкого кола людей,..
25 грн. 22 грн. Без НДС: 22 грн.
-10% ЗНО 2020 Англійська мова Тренажер Доценко І. Вид-во: Підручники і посібники
     Навчальний посібник містить тест-зразок, 2 тести, до яких увійшли завдання з розуміння мови на слух (Listening), читання (Reading), використання мови (Use of English) та з письма (Writing), і 23 тести, до яких увійшли завдання з читання (Read..
50 грн. 45 грн. Без НДС: 45 грн.