0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2021 Математика

-10% ЗНО 2020 Математика Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА Істер О. С. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника сформовано відповідно до чинних програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Посібник містить теоретичні відомості до всього курсу алгебри і геометр..
140 грн. 126 грн. Без НДС: 126 грн.
-11% ЗНО 2020 Математика Довідник для підготовки Капіносов А. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Довідник містить матеріал і системи завдань з усіх тем шкільного курсу математики — з однією правильною відповіддю, на відповідність і відповіддю у вигляді десяткового дробу. Усі завдання однієї теми розміщені в порядку зростання складності.    Посібник призначений тим, х..
90 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-10% ЗНО 2020 Математика Збірник тестових завдань Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Тестові завдання складено відповідно до чинних програми з математики для середньої загальноосвітньої школи та чинної програми ЗНО. Для старшокласників, вступників до вищих навчальних закладів, учителів та всіх, хто цік..
80 грн. 72 грн. Без НДС: 72 грн.
-10% ЗНО 2020 Математика Збірник тестових завдань Роганін О. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до нової Програми ЗНО з математики. Збірник тестових завдань містить: зразок тестового зошита, коментар щодо розв’язання завдань зошита, правильно заповнений бланк відповідей; тренувальні тести, розроблені до 11 тем Програми зовнішнього незалежного оцінювання, 6 у..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-11% ЗНО 2020 Математика Комплексна підготовка Істер О. Вид-во: Генеза
ЗНО з математики автора Істера Олександра має електронну версію, у якій теоретичний матеріал подано у розширеному вигляді та підкріплено великою кількістю прикладів розв’язування вправ. Вправи для самостійного розв’язання можна виконувати в режимі онлайн з одночасною перевіркою пра..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-14% ЗНО 2020 Математика Комплексне видання Гальперіна А., Забелишинська М. та ін. Вид-во: Літера
Видання укладено відповідно до чинної програми ЗНО з математики і складається з трьох частин. Частина І — довідник з математики — охоплює весь шкільний курс математики. Систематизовано не тільки теоретичний матеріал, а й основні типи завдань і методи їх розв’язування, подано приклади. Частина ІІ ..
150 грн. 129 грн. Без НДС: 129 грн.
-21% ЗНО 2020 Математика Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА Бевз В. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з математики – доступний, сучасний, комплексний тренажер для набуття математичних знань і формування умінь їх застосовувати на практиці. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії. Посібник структуров..
160 грн. 127 грн. Без НДС: 127 грн.
-11% ЗНО 2020 Математика Комплексне видання Капіносов А. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми ЗНО та чинним навчальним програмам з математики.    Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учител..
150 грн. 134 грн. Без НДС: 134 грн.
-10% ЗНО 2020 Математика Міні-довідник для підготовки Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить теоретичний матеріал з усіх тем математики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики. ..
30 грн. 27 грн. Без НДС: 27 грн.
-22% ЗНО 2020 Математика Тестові завдання у форматі ЗНО та ДПА Бевз В. Вид-во: Освіта
Пропонований посібник містить тестові завдання у форматі ЗНО, які відповідають чітко визначеним УЦОЯО рівням складності та структуровано за основними змістовними лініями шкільного курсу математики. Посібник містить тести у формі ЗНО (10 тестів, кожен з яких містить 33 завдання) та відповіді ..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-10% ЗНО 2020 Математика Тренажер Захарійченко Ю. О. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. Видання охоплює всі розділи програми ЗНО з математики та являє собою збірник завдань з вибором однієї правильної відповіді та завдань на встановлення відповідності (логічних пар). Завдання посібника..
70 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
-12% ЗНО 2020 Математика Тренажер Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
       Посібник містить тренувальні тестові завдання з математики різних рівнів складності для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, зразки бланків відповідей і відповіді та вказівки до розв..
50 грн. 44 грн. Без НДС: 44 грн.
-25% Математика Довідник для абітурієнтів та школярів Гайштут О. Г., Ушаков Р. П., Шамович О. А. Вид-во: Літера
Зміст і розміщення матеріалу довідника дозволяє використовувати його як у загальноосвітніх закладах, так і в школах з поглибленим вивченням математики. Він зручний для підготовки до вступних іспитів до університетів та інститутів, а також для студентів педагогічних спеціальностей, які вивчають ел..
199 грн. 149 грн. Без НДС: 149 грн.