0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN

ЗНО 2021 Математика

-10% ЗНО 2020 Математика Довідник + тести Повний повторювальний курс, підготовка до ЗНО та ДПА Істер О. С. Вид-во: Абетка
Матеріал довідника сформовано відповідно до чинних програми з математики для загальноосвітніх навчальних закладів, затверджених Міністерством освіти і науки України та програми зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Посібник містить теоретичні відомості до всього курсу алгебри і геометр..
140 грн. 126 грн. Без НДС: 126 грн.
-27% ЗНО 2020 Математика. Комплексна підготовка: Істер О. Вид-во: Генеза
ЗНО з математики автора Істера Олександра має електронну версію, у якій теоретичний матеріал подано у розширеному вигляді та підкріплено великою кількістю прикладів розв’язування вправ. Вправи для самостійного розв’язання можна виконувати в режимі онлайн з одночасною перевіркою пра..
150 грн. 110 грн. Без НДС: 110 грн.
-27% ЗНО 2021 Математика 2000 тестів для підготовки Захарійченко Ю. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання. Видання являє собою збірник завдань, які відповідають програмі ЗНО. За формою це завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності (ло..
120 грн. 88 грн. Без НДС: 88 грн.
-21% ЗНО 2021 Математика Завдання та розв'язки за виданням А.Капіносова Авт.: Гринчишин Я. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить завдання та розв’язки з усіх тем шкільного курсу алгебри та початків аналізу за виданням А. Капіносов та ін. Комплексна підготовка до ЗНО і ДПА. Профільний рівень і рівень стандарту.— Тернопіль : Підручники і посібники, 2020.    Для вчителів математи..
150 грн. 119 грн. Без НДС: 119 грн.
-21% ЗНО 2021 Математика Комплексне видання Гальперіна А., Забєлишинська М. та ін. Вид-во: Літера
Видання укладено відповідно до нової програми ЗНО 2021 року з математики і складається з трьох частин. Частина І — довідник з математики — охоплює весь шкільний курс математики. Систематизовано не тільки теоретичний матеріал, а й основні типи завдань і методи їх розв’язування, подано приклади. Ча..
150 грн. 119 грн. Без НДС: 119 грн.
-22% ЗНО 2021 Математика Комплексне видання Капіносов А. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Посібник містить теоретичний матеріал, а також тестові завдання різних рівнів складності з усіх тем шкільного курсу математики. Зміст матеріалів відповідає вимогам чинної програми ЗНО та чинним навчальним програмам з математики.    Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учител..
170 грн. 133 грн. Без НДС: 133 грн.
-24% ЗНО 2021 Математика Типові тестові завдання Гальперіна А. Вид-во: Літера
Видання містить 10 тестів для підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання і може бути використано як на уроках, так і для позакласної роботи. Усі роботи складені згідно з чинними програмами для закладів загальної середньої освіти і новою програмою ЗНО ..
50 грн. 38 грн. Без НДС: 38 грн.
-21% ЗНО 2021 Математика Тренажер Захарійченко Ю. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання. Видання охоплює всі розділи програми ЗНО з математики та являє собою збірник завдань з вибором однієї правильної відповіді та завдань на встановлення відповідності (логічних пар). Завдання посібника..
70 грн. 55 грн. Без НДС: 55 грн.
-22% ЗНО 2021 Математика Тренажер Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
     Посібник містить тренувальні тестові завдання з математики різних рівнів складності для ефективної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, зразки бланків відповідей і відповіді та вказівки до розв’язання ..
50 грн. 39 грн. Без НДС: 39 грн.
-23% ЗНО 2021 Математика Тренувальні матеріали Захарійченко Ю. та ін. Вид-во: Літера
Посібник призначений для ефективної підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання з математики як на базовому, так і на поглибленому рівнях та відповідає програмі ЗНО. Видання охоплює всі розділи програми ЗНО з математики та являє собою збірник завдань, що складається з д..
70 грн. 54 грн. Без НДС: 54 грн.
-11% ЗНО 2021 Математика. Довідник для підготовки: Капіносов А. та ін. Вид-во: Підручники і посібники
   Довідник містить матеріал і системи завдань з усіх тем шкільного курсу математики — з однією правильною відповіддю, на відповідність і відповіддю у вигляді десяткового дробу. Усі завдання однієї теми розміщені в порядку зростання складності.    Посібник призначений тим, х..
90 грн. 80 грн. Без НДС: 80 грн.
-15% ЗНО 2021 Математика. Збірник тестових завдань. Роганін О. Вид-во: Весна
Посібник розроблено відповідно до нової Програми ЗНО з математики. Збірник тестових завдань містить: зразок тестового зошита, коментар щодо розв’язання завдань зошита, правильно заповнений бланк відповідей; тренувальні тести, розроблені до 11 тем Програми зовнішнього незалежного оцінювання, 6 у..
80 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-25% ЗНО 2021 Математика. Комплексна підготовка: Істер О. Вид-во: Генеза
ЗНО з математики автора Істера Олександра має електронну версію, у якій теоретичний матеріал подано у розширеному вигляді та підкріплено великою кількістю прикладів розв’язування вправ. Вправи для самостійного розв’язання можна виконувати в режимі онлайн з одночасною перевіркою пра..
150 грн. 112 грн. Без НДС: 112 грн.
-29% ЗНО 2021 Математика. Комплексне видання для підготовки: Бевз В. Вид-во: Освіта
Комплексне видання для підготовки до ЗНО та ДПА з математики – доступний, сучасний, комплексний тренажер для набуття математичних знань і формування умінь їх застосовувати на практиці. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії. Посібник структуров..
170 грн. 121 грн. Без НДС: 121 грн.
-17% ЗНО 2021 Математика. Міні-довідник: Капіносов А. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник містить теоретичний матеріал з усіх тем математики. Зміст матеріалу відповідає вимогам чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання та чинних навчальних програм з математики. Для абітурієнтів, учнів 11 класу, учителів математики. ..
35 грн. 29 грн. Без НДС: 29 грн.