0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Класифікація
Видавництво
Автор
Рік видання
ISBN
Стор.
Формат
Для шкіл

ДПА 4 клас 2018

ДПА 4 клас 2018 Літературне читання Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Науменко В. Вид-во: Генеза
Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з літературного читання для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) автора Науменко В. видавництва “Генеза” м. Київ відповідно до «Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» (Додаток до Наказу МОН України від..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
ДПА 4 клас 2018 Літературне читання Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Щербак Г. Вид-во: Ранок
Посібник містить 20 комбінованих контрольних робіт до підсумкових контрольних робіт з літературного читання в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням ..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
ДПА 4 клас 2018 Літературне читання Орієнтовні завдання для підсумкових контрольних робіт Маркотенко Т. Вид-во: Весна
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист ІМЗО від 30.08.2017 № 21.1/ 12-Г-614)Зошит містить 8 контрольних робіт, кожну із яких укладено ..
18 грн. Без НДС: 18 грн.
ДПА 4 клас 2018 Математика Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Пархоменко Н. Вид-во: Генеза
Пропоновані контрольні роботи призначено для підготовки до підсумкової перевірки навчальних досягнень учнів 4 класу з математики. У посібнику вміщено 12 контрольних робіт, у двох рівноцін­них варіантах кожна, що надає педагогові можливість вибору як різновиду, так і варіанта контрольної робот..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
ДПА 4 клас 2018 Математика Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Шевченко К. Вид-во: Ранок
Посібник містить 12 комбінованих та 7 тестових контрольних робіт у двох варіантах до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навчальних закладів. Контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням ..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
ДПА 4 клас 2018 Математика Орієнтовні завдання для підсумкових контрольних робіт Мещерякова К. Вид-во: Весна
Зошит містить 14 контрольних робіт — 7 комбінованих і 7 тестових, кожну з яких подано у двох рівноцінних за складністю варіантах. У роботах передбачено завдання закритого й відкритого типу, які мають диференційований характер. Тексти контрольних робіт укладено відповідно до оновленого змісту навч..
18 грн. Без НДС: 18 грн.
ДПА 4 клас 2018 Російська мова навчання  Літературне читання Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт Щербак Г. Вид-во: Ранок
Посібник містить 21 комбіновану контрольну роботу до підсумкових контрольних робіт з літературного читання в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою. Контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів почат..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
ДПА 4 клас 2018 Російська мова навчання Українська мова Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт Курганова Н. В. Вид-во: Ранок
Посібник містить 22 комбіновані контрольні роботи до підсумкових контрольних робіт з української мови в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою. Контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початков..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
ДПА 4 клас 2018 Українська мова Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Пономарьова К. Вид-во: Генеза
Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з української мови для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) Пономарьова К. містить орієнтовні контрольні роботи для підготовки учнів 4 класу до державної підсумкової атестації з української мови. Зміст підсумкових контрольних робіт з української м..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
ДПА 4 клас 2018 Українська мова Збірник підсумкових контрольних робіт Курганова Н. Вид-во: Ранок
Посібник містить 22 комбіновані контрольні роботи до підсумкових контрольних робіт з української мови в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням російською мовою. Контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початков..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
ДПА 4 клас 2018 Українська мова Орієнтовні завдання для підсумкових контрольних робіт Гайова Л. Вид-во: Весна
Збірник  містить 15 контрольних робіт у двох рівнозначних за складністю варіантах. Завдання робіт є закритими (передбачають вибір одного із запропонованих варіантів) і відкритими (списування з розкриттям дужок у місцях вивчених орфограм, встаиовлсшія відповідності, послідовності, утворення ф..
18 грн. Без НДС: 18 грн.
ДПА 4 клас ГИА 4 класс 2018 Русский язык обучения Математика Сборник заданий к итоговым контрольным работам Шевченко К. Изд-во: Ранок
Пособие содержит 12 комбинированных и 7 тестовых контрольных работ в двух вариантах к итоговым контрольным работам для общеобразовательных учебных заведений с обучением на русском языке. Контрольные работы соответствуют действующим ориентировочным требованиям к контролю и оцениванию учебных дос..
20 грн. Без НДС: 20 грн.