0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Класифікація
Видавництво
Автор
Рік видання
ISBN
Стор.
Формат
Для шкіл

ДПА 4 клас 2018

ДПА 4 клас 2018 Літературне читання Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Науменко В. Вид-во: Генеза
Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт з літературного читання для 4 класу (підготовка до ДПА-2018) автора Науменко В. видавництва “Генеза” м. Київ відповідно до «Орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи» (Додаток до Наказу МОН України від..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
ДПА 4 клас 2018 Літературне читання Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Щербак Г. Вид-во: Ранок
Посібник містить 20 комбінованих контрольних робіт до підсумкових контрольних робіт з літературного читання в 4 класах загальноосвітніх навчальних закладів. Контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням ..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
ДПА 4 клас 2018 Літературне читання Збірник підсумкових контрольних робіт (16 варіантів) Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Збірник містить 16 підсумкових контрольних робіт з літературного читання за 4 клас. Зміст контрольних робіт відповідає вимогам чинної програми з літературного читання для 1-4 класів (для шкіл з українською мовою навчання). Кожна робота складається з тексту для читання і шести завдань до нього, се..
15 грн. Без НДС: 15 грн.
ДПА 4 клас 2018 Літературне читання Збірник підсумкових контрольних робіт Вашуленко О. Вид-во: Освіта
Схвалено Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах. Відповідає новій навчальній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Для загальноосвітніх навчалних закладів з українською мовою навчання. Навчальний посібник при..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
ДПА 4 клас 2018 Літературне читання Орієнтовні завдання для підсумкових контрольних робіт Маркотенко Т. Вид-во: Весна
Схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (Лист ІМЗО від 30.08.2017 № 21.1/ 12-Г-614)Зошит містить 8 контрольних робіт, кожну із яких укладено ..
18 грн. Без НДС: 18 грн.
ДПА 4 клас 2018 Літературне читання Орієнтовні контрольні роботи 24 варіанти Сапун Г. Вид-во: Підручники і посібники
Посібник складено відповідно до вимог чинної програми з літературного читання для 1-4 класів {для шкіл з українською мовою навчання). Він містить 24 варіанти підсумкових контрольних робіт з літературного читання. Для вчителів початкових класів, учнів 4 класу. ..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
ДПА 4 клас 2018 Математика Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Пархоменко Н. Вид-во: Генеза
Пропоновані контрольні роботи призначено для підготовки до підсумкової перевірки навчальних досягнень учнів 4 класу з математики. У посібнику вміщено 12 контрольних робіт, у двох рівноцін­них варіантах кожна, що надає педагогові можливість вибору як різновиду, так і варіанта контрольної робот..
25 грн. Без НДС: 25 грн.
ДПА 4 клас 2018 Математика Збірник завдань для підсумкових контрольних робіт Шевченко К. Вид-во: Ранок
Посібник містить 12 комбінованих та 7 тестових контрольних робіт у двох варіантах до підсумкових контрольних робіт для загальноосвітніх навчальних закладів. Контрольні роботи відповідають орієнтовним вимогам щодо контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи (з урахуванням ..
20 грн. Без НДС: 20 грн.
ДПА 4 клас 2018 Математика Збірник підсумкових контрольних робіт (16 варіантів) Корчевська О. Вид-во: Підручники і посібники
Схвалено Міністерством освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах. Відповідає новій навчальній програмі, затвердженій Міністерством освіти і науки України. Для загальноосвітніх навчалних закладів з українською мовою навчання. Посібник містить 16 варіантів п..
15 грн. Без НДС: 15 грн.
ДПА 4 клас 2018 Математика Збірник підсумкових контрольних робіт Оляницька Л. Вид-во: Освіта
Збірник ПКР з математики для 4 класу призначений для проведення підсумкових контрольних робіт з математики у 4 класі. Посібник складено відповідно до чинної навчальної програми з математики для 1-4 класів та орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи. Для учнів по..
20 грн. Без НДС: 20 грн.