0
В корзине пусто!

Закрыть
Каталог товаров
 
Фильтр
Автор
Видавництво
Класифікація
Для шкіл
Рік видання
Стор.
Формат
ISBN
-23% 2000 вправ та завдань Англійська мова 3 клас Синельникова В. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано вправи з англійської мови на тренування та повторення граматики. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із граматики та правопису до автоматизму. Посібник складений згідно з новою Програмою для 1–4 класів середньої загальноос..
26 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-23% 2000 упражнений и заданий Русский язык 3 класс Володарская М. и др. Изд-во: Час Майстрів
Данное пособие составлено в соответствии с новой программой по русскому языку для 3 класа общеобразовательных учебных заведений с русским языком обучения и может использоваться при работе со всеми учебниками. Представленные в данном пособии тренировочные упражнения и задания способствуют совершен..
26 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-20% 3000 вправ та завдань Математика 3 клас Яцина В. М. Вид-во: Час Майстрів
У цьому посібнику подано завдання з математики для відпрацювання обчислювальних навичок учнів 3 класу. Робота над матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із обчислювання до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його можна використовувати як допов..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-20% 3000 вправ та завдань Українська мова 3 клас Скрипник К. Вид-во: Час майстрів
У цьому посібнику подано вправи з української мови на вміння застосовувати основні орфографічні правила, що вивчаються в 3 класі. Робота над мовним матеріалом посібника дає можливість довести практичні навички дітей із правопису до автоматизму. Тренувальний зошит є універсальним, його..
30 грн. 24 грн. Без НДС: 24 грн.
-20% STEM-проекти для початкової школи Хромчихіна О., Кармаліт О. Вид-во: Основа
У посібнику представлено досвід впровадження STEM-освіти у початковій школі. Докладно розглянуто теоретичні аспекти і подано найрізноманітніший практичний матеріал: STEM-уроки, STEM-проекти, STEM-квести, наукові STEM-ігри і вікторини для школярів 1–4 класів. Частина матеріалів запропонована д..
85 грн. 68 грн. Без НДС: 68 грн.
-20% Ігрові завдання з математики 3 клас Дидактичні матеріали Чернова Т. Вид-во: Основа
Цей посібник — це збірка цікавих ігрових завдань з математики для учнів 3 класів НУШ Завдання посібника можна копіювати та використовувати, як роздадковий матеріал, для організації індивідуальної, парної та групової роботи. Посібник допоможе вчителеві успішно реалізувати вимоги типових освітн..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-20% Ігрові завдання з української мови 3 клас Дидактичні матеріали Чернова Т. Вид-во: Основа
Цей посібник — це збірка цікавих ігрових завдань з української мови для учнів 3 класів НУШ Завдання посібника можна копіювати та використовувати, як роздадковий матеріал, для організації індивідуальної, парної та групової роботи. Посібник допоможе вчителеві успішно реалізувати вимоги типових ..
65 грн. 52 грн. Без НДС: 52 грн.
-16% Ілюстрований довідник Мистецтво 1-4 класи Сєрих Л. та ін. Вид-во: Ранок
Пропонований довідник охоплює терміни різних видів мистецтва та інфомедійної грамотності. Він адресований викладачам інтегрованого курсу «Мистецтво», а також буде корисним для школярів під час відповідних уроків. СОДЕРЖАНИЕ Передмова Загальні мистецькі терміни  Образотво..
75 грн. 63 грн. Без НДС: 63 грн.
 Матеріал укладено відповідно до Типової освітньої прогрми для закладів загальної середньої освіти під керівництвом О. Я. Савченко. Посібник містить індивідуальні роботи з предмета «Я досліджую світ», які допоможуть учителеві відстежити ід опанування учнями програмового матеріалу, вчасно вия..
25 грн. 20 грн. Без НДС: 20 грн.
-22% Іщенко О. Зошит дослідника 3 клас Частина 2 До підручника О.Іщенко та ін. Вид-во: Літера
Зошит дослідника 3 клас Частина 2 До підручника Іщенко О. Авт: Іщенко О. Вид: Літера укладено до підручника Я досліджую світ 3 клас Частина 2 Авт: Іщенко О. Вид: Літера. Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового на..
45 грн. 35 грн. Без НДС: 35 грн.
-26% Іщенко О. Підручник Українська мова та читання 3 клас Частина 2 Вид-во: Літера
  Підручник «Українська мова та читання» є частиною комплекту, до якого входять підручники «Я досліджую світ» (автори: О. Л. Іщенко, О. М. Ващенко, Л. В. Романенко, К. А. Романенко, Л. В. Козак, О. М. Кліщ) та «Математика» (автори С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська, О. А. Комар). ..
175 грн. 130 грн. Без НДС: 130 грн.
-26% Іщенко О. Підручник Я досліджую світ 3 клас Частина 2 Вид-во: Літера
Підручник Я досліджую світ 3 клас Частина 1 Авт: Іщенко О. Вид: Літера укладено відповідно до типової освітньої програми, створеної колективом авторів під керівництвом Р. Б. Шияна. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерством освіти і науки У..
175 грн. 130 грн. Без НДС: 130 грн.
Альбом є частиною навчально-методичного комплекту «Мистецтво» для 3 класу ЗЗСО до підручника О. В. Калініченко, Л. С. Аристової. Посібник містить практичний матеріал з різних видів образотворчого мистецтва і реалізує компетентнісний підхід до освітнього процесу в початковій школі. QR-коди, розташ..
65 грн. 48 грн. Без НДС: 48 грн.
-15% Альбом Я досліджую світ 3 клас Технологічна освітня галузь НУШ Гільберг Т. та ін. Вид-во: Генеза
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. 2020/2021 навчальний рік. ..
75 грн. 64 грн. Без НДС: 64 грн.
-15% Альбом Я досліджую світ Технологічна освітня галузь 3 клас Бровченко А. Вид-во: Генеза
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА. РЕКОМЕНДОВАНО МОН УКРАЇНИ. ..
75 грн. 64 грн. Без НДС: 64 грн.